Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Kızlar inanamayacaksınız aAllahım sana şükürlerolsun ki bukombucha derinin altına iners çatlak falan bırakmıyor.ermoroller aldım.Pek beceremedm kullanmayı çok az yapabildim.Ama sonuç bacaklarımda eser kalmadı.Cildi gerince gözükür ya o bile yok!Göğüslerimde az bir yere yapabilmitim %80.Belimde yırtık gibiydi nedeyse belli olmuyor ki zayıfldığım halde!Dermorollerı kullanmayı becerbilirsem elvedaçatlaklar!Darısı hepinizin ve belimle göğüslerimin başına

Eskı ve yeni halının fotoğrafı varmı canım bende çatlak olmadığına deneyemedim çatlaklara ama cildime iyi geldi benimde.

kız ciddi misin çok heyecanlandım şu andaaaaaa

İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın bende dermarollerı yuzum ıcın kullanmak ıstıyorum nereden alıyorsunuz ve kullanan arkadas yorum yaparsa sevınırım yuz ıcın kullandımı

Yok canım ya elden ele alışveriş bu meret aktarda bulamadı arkadaşlar suyu vardır marankıde ama mantarı zor bulunuyor mantardan kendın sureklı uretım yapıyorsun

canım, dermaroller yaptıktan sonramı suyunu sürdün yoksa önce suyunu sürdün sonra üzerine dermaroller mı yaptın. ve ilk seferde mi geçti. yani tamamen geçti diyorsun inanamıyorum. ben 3 gündür kullanıyorum sabah akşam elime suyunu döküp çatlak olan bölgeye uyguluyorum henüz değişim yok. akşam dermarollerla yapayım bari.

Arkadaşlar size kombucha mantarı isteyenler bana mesaj atsınlar demiştim fakat sitede yeni olduğum için mesajlarınıza cevap yazamıyorum size yardımcı olabilmek için xxxxxx adresinden bana yazabilirsiniz....

bende mantarını istiyorum ama adresiniz görünmüyor. ben ankaradayım nasıl ulaştırabilirsiniz bana.

Bende maranki sitesinden çayını buldum yararı olur mu acaba alsam fikri olan var mı acaba

hilalcim bende marankiden aldım. 3 gündür kullanıyorum. henüz bi değişiklik yok. ama tabi 3 gün çok kısa bir zaman. aynı sirke gibi keskin kokusu var ama sürünce teni yakmıyor. karar senin

Dermarollerden sonra surulmesı gerekır dıye tahmın edıyorum cunkı kırısıklık ıcın olan kremlerde dermaroller den hemen sonra suruluyor ki acılan gözeneklerden cıldın altına temas edebılsın dıye.Sen sanırım cayı marankıden almıştın dimi?

evet canım marankiden aldım. dün akşam dermaroller dan sonra sürdüm kızlar ve nasıl tarif edeyim yani çatlaklar çok fazla dışarı doğru çıktılar. önceden elimle hissetmediğim çatlaklar şimdi acayip elime geliyor. resmen dışarı doğru pırtladılar. ve başkada krem sürmedim belki de o yüzden çok da yanıyor ve acıyor şu anda. öncedende roller yaptım ama hiç böyle olmamıştım. yani anlayacağınız pişman oldum. çok belirginleştiler ve çooook kötü görünüyor . inş. geçer. her seferinde kendime yeni bir şey daha denemeyeceğim diyorum ama işte biri işe yaradı deyince onu da deniyorum ve sonuç hep daha da kötü oluyor.

Bencede denemeyı hemen bırak bu çay cıldını yakmaması gerekiyor.Tamam fermante ediliyor hafıf sırkemsı gıbı ama tenını yakması cok ılgınc yuzume kullandım ben hıc yanma olmadı Aklıma uzun süre dayanması için kullanılmış olabılecegını dusundugum uygulamalardan başka bırşey gelmıyor.Ama çok üzüldüm

Ben saf alkolle cildimi temizleyip ondan sonra roller yapıyorum.Daha sonra tekrar alkolle silip kombucha sürüyorum.Pamuğu çaya batırıp pamukla cildime sürüyorum.Roller yüzlerce kanal açıyor mikrop kapmaması lazım.Kombucha yanma hissi yaratabilir.İçinde asit ve fermantasyondan meydana gelen alkol var.Ben acynelys ile soydurduğumda su falan akarken cildimdenn sanki üstüne limon sıkmış gibi acıtıyordu.Anestol sürerek kullanabilmiştim.Rollerdan sonra biraz yanıyor o kadar.Ama dediğim gibi cildi dezenfekte etmek önemli

Son düzenleme:

senin çatlakların kaç uygulamada geçti gerçekten tamamen geçti mi ? inanasım gelmiyor hakkaten:26:

Bacaklarım 1 karış çatlaktı.İnce olanlar %100.2 parmak kadar ço az belli belirsiz kaldı.Yırtık gibi olan kalçam norma çatlağa döndü.

Bacaklarım 1 karış çatlaktı.İnce olanlar %100.2 parmak kadar ço az belli belirsiz kaldı.Yırtık gibi olan kalçam norma çatlağa döndü.

ayy çok umutlandım şu anda bir an once yapmak istiyorum gerçekten boyle bi etkisi varsa çatlakta bir çığır açtın demektir kaç kere ne sıklıkta yaptın ?? geçici bi görüntü değildir dimi

nası yani bu çayı sürdündemi düzeldi gerçekten nerden bulucaz bunu bizde alalım krem sürücene boşuna bunu sürelim ozaman ben ilk defa duydum nasıl bişey ki fiyatı ne kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…