Çatlaklar Kombucha sanırım mucize!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
slm arkadaşlar kombucha çayı hazır olarak satılıyor aslında ama illaki mantar olsun derseniz,ben arkadaşım vasıtasıyla getirtmiştim.numarasını bulmaya çalışırım.

kızlar bu kombuchayı nerden bulucaz kii yok...bide renkli hafta sonu diye bi program var tntde 9 günde çatlaklara sarkmalara son diyo baya inandırıcı konusuyo sizde izledinizmi kullanan oldumu inanasımda gelmiyo

kızlar bu kombuchayı nerden bulucaz kii yok...bide renkli hafta sonu diye bi program var tntde 9 günde çatlaklara sarkmalara son diyo baya inandırıcı konusuyo sizde izledinizmi kullanan oldumu inanasımda gelmiyo

İzlemedim ama mümkün değil 9 günde çatlak düzelir mi ?
Çatlağın kesin tedavisi bile yokken

İzlemedim ama mümkün değil 9 günde çatlak düzelir mi ?
Çatlağın kesin tedavisi bile yokken

evet bende öyle dedim ama adam çok kesin konusuyo sarkmalar çatlaklar 9 günde geçiyo diyo sadece 2 kuralauyun diyo sabaha aksam duştan sonra günde 2kez uygulanıcak diyo ve inceltiyoda diyo ama yine inanasım gelmiyopara tuzağı

EVET bende o diye tahmin etmiştim o adam çok defa çıktı o programa ben 1 yıl once belki daha fazla süre once seyretmiştim onu tamamen yalan o araştırmıştım

aynen öyle cnm her hafta onu çıkarıyolar saatlerce konusuyo demek daha öcedende çıkmış tvlere böyle insanları yalancı insanları kandıranları para hırsı bürümüş insanları niye çıkarıyolar rtük bunlara nasıl izin veriyo anlamadım şikayet etmek lazım

selülit,sarkma,çatlak,incelme yapıyomuş olduuuuuuuuuu cnm daha neler hepsi tek üründen saçmalığa bakın insanlar salakmı ozaman herşeyin ilacını tek tek üretiyolar sarmalara ayrı selülite ayrı incelmeye ve çatlağa ayrı ilaç yalan olduğu bariz belli

Arkadaşlar kombuchanın çatlaklara iyi gelip gelmediğini bilmiyorum ama sağlık açısından gerçektende bir mucize...birde ben saçlarım için kullanmıştım. Inanılmaz parlak yapıyor ve saçı beslediği içinde uzatıyor. Onun için kullanmayı kestim çünkü kısa saç kullandığım için uzamasını istemiyorum...

Mantarını nereden bulabiliriz peki ?

bende çatlaklardan ve kılcal damarlardan dolayı çok dertliyim.

doktorlar hiçbirşeyin fayda etmediğini, kozmetik ürünlerin para tuzağı olduğunu söylüyor.

inanın bir çaresi olsa ilk ben denerim, bu çayın ne olduğunu nerden bulacağımıda bilmiyorum.

fazla bilgi verende olmamış,gerçekten çatlaklara faydalı mı????

Mantarını nereden bulabiliriz peki ?

Özel mesaj atabilirsiniz dün buradanda yazmıştım nerede bulunduğunu.

Çatlaklara deneme gibi bir şansım olmadı çalak yok ama gerçektende ılk haftada vucuttaki etkilerini görebileceğiniz bir çay.Çatlak için denediğini söyleyen arkadaşlarında sadece konu sahıbı bılgılendırmede bulundu.

internetten yapılışına baktım içine bolca toz şeker konuluyor ve mayalanıyor.
mayalı olduğu için acaba bira gibi bir tadı mı oluyor,
bilen arkadaşlar tadı nasıl çok mu şekerli bilgi verirmisiniz?

Son düzenleme:

Bol degıl aslında kultur şekerle beslendıgı ıcın şeker konulması gerekıyor.Mayalandıgında 5 gun sonunda soguk cay gıbı ıcılebılır oluyor.Daha fazla bekletılınce daha eksi sırkemsı bır tadı oluyor ama ıcılebılıyor rahatlıkla.Ben son yaptıgımı az sekerlı yaptım içimi daha zor oldu..Yanı kultur sekerı bırazda olsa aldıgından dolayı cok sekerlı olmuyor onu kendınıze göre ayarlayabılırsınız ama cok az sekerlı yaparsanız kultur beslenemıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…