Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

bence babanızı dinleyin, çok mantıklı.

hem tüm eşyaları alıp sonra sıkılıyor insan, bu da sizin seneye alacağınız bir ürün olur mesela, hem aceleye gelmez, hem çok borçlanılmaz, hem de gezmeye sebep çıkar, yemek odası için bir yıl gezilir :) başka şeyler varsa ertelenebilecek onları da erteleyin derim ben.

hem de insanın başına ne geleceği hiç belli olmaz, kolunuzda bir bilezik olsun, acil bir durumda satarsınız, yemek takımını satmaya kalksanız ölü fiyata gider.

A evet unuttum dahil onlarda evet ayrı olacak. Oturma odasinda oturacağım
O zaman normal bence.Bütün beyaz eşyalar-salon takımı-yatak odası-tv-oturma odası halı-perde normal bence.Salonun çok büyük değilse konsol takımı almana gerek yok.

Benim salonumda sadece yemek masasi ve tv sehpasi var diğerlerini attim sevmiyorum kalabalığı ama zevk meselesi.
Bu arada fiyat iyi.

İyi tabi hemde çok iyi canımm..Güle güle otur.nisanlina hep sahip çık. Ailesi bişey yapmadı diye sakın başına kalkma...helal olsun sana...kimseden medet ummuyorsun
Çok teşekkür ederim. Ona kırgın olduğum zaman bile ben gidip sarılıyorum çok zor günler geçiriyoruz yanında olmamolmam lazım diye.

Annemgilin evi 175 m2. Salon da yemek takimi olmayinca boş durur mesela. Benim ki 150 m2.
Bilmiyorum bende çok kalabalık sevmiyorum. Bide daha bilezik alacagiz
Kişisel zevk dediğim gibi benim de annemin evinde var ama ben sevmiyorum. Halıyı vs. de çok sevmem az severim. Bana çok alaturka geliyor bir de o takımlar belki de ondan.

Ben de aynen böyle yaptım, çok ferah bir salonum var.
Hem konsol da içine birsürü şey topluyor, ünite, vitrin vs sevmiyorum.

2 yılda çökecek bozulacak şeyler değilse çok iyi.
Bir de bence ikinci koltuk takımı da çok gereksiz, hele ki kiraysa.
Onu da düşünün gerçekten lazım mı diye, herkes alıyor diye almayın.

Az eşya iyidir.
Hem ev insanın içini açar, hem maddi olarak daha az zorlar.

Beyaz eşya markası ne?
Tamam okudum belli değilmiş daha.

Kişisel zevk dediğim gibi benim de annemin evinde var ama ben sevmiyorum. Halıyı vs. de çok sevmem az severim. Bana çok alaturka geliyor bir de o takımlar belki de ondan.
Aynen bende. Hele koltuğun altına hali vermeyi hiç sevmem. Orta boy olsun istiyorum. Büyük hali sevmiyorum

Bana da mantıklı geldi . Hep derim az olsun bizim olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…