Komple ev eşyaları 20 bin tl. Iyi mi ?

Babaniz nisanliniz ve siz konuşup herseyi çözüyor musunuz? Evet. O zmn hersey çok güzel olur zaten..

Ama yemek masası ve ufak bi konsol alın derim.. çok dolapli kocaman bi mutfak varsa konsol almasaniz da olur..
Hiç misafirim olmaz diyorsanız bilemem ama sonra alırız denince hep bişey çıkıyor ve erteleniyor salon a uygun bulunmuyor vs.. Bu kadar yapmışken onu da halledersiniz..

Çok iyi

yemek odası takımı nedir

yıllardır evliyim evimde hiç öyle bir şey olmadı hatta inanmazsınız yemek takımım bile yokkk

hatta salonda da 4 kişilik minicik bir masa var da orada yemek vs de yemiyoruz

bir tv sehpası

iki 3lü koltuk iki sehpa var

halı vs de yok

sen nasıl istiyorsan öyle olur özetle

bunlar yok diye vah vah yazık diyorlarsa arkamdan da bunu diyenler bilir

o sayılan şeyleri almaya çok rahat bütçem yeter ama gerek yok bence

siz de sıkmayın canınızı huzur önemli ne yapacaksınız koltuğu onu bunu

bana kalırsa oturma odası da gereksiz örneğin

oturun salonunuzda başkaları ayda yılda bir gelsin diye neden o kadar para harcayasınız ki

oturma odası salon olunca iki ayrı da tv mi alacaksınız mesela

İyi süper arabanız varmış...maşallah canım güle güle binin...sen yok ben sadece şunu 30 bine aldım vs diyenleri takma

Yemek. Odası takımı çok gereksiz canım ben aldım hiçbir işe yaramıyor....Keşke almasaydım dedim.soyle yapabilirsin bir tane 6 kişilik masa al açılınca 10 kişilik olandan..onu alınca onda hem yemek yersiniz hem misafirlerini ağırla benim fikrim bu...

Bence çok uygun bu fiyat. Yemek masasına bence gerek yok çok büyük bir salonun yoksa. Onun yerine bilezik daha mantıklı. Mutfağa güzel bi masa açılır tarzda olanlardan yeterli bence.

Bence çok uygun bu fiyat. Yemek masasına bence gerek yok çok büyük bir salonun yoksa. Onun yerine bilezik daha mantıklı. Mutfağa güzel bi masa açılır tarzda olanlardan yeterli bence.
Mutfaga masa sandalye alacağım .
Salona da oturma grubu. Galiba bide masa sandalye alırım. Bilezik daha mantıklı bence de çünkü bileziği mecbur alacagiz

Mutfağa masa sandalye alacağım zaten canım orda yeriz ayda yılda bir misafir olur sa da salonda yerler oraya bi masa sandalye alirim

Marka belirleyemedik arçelik istemiyorum gerisi farketmez
Benim annemde yıllardır beko-arçelik kullanıyor bütün beyaz eşyalarında doğru düzgün bozulduğunu hatırlamam ama eskileri daha mı sağlammış bilmiyorum.

Salon için de şunu alabilirsin akıllı sehpa ortaya koyarsın sehpa gibi eğer açmak istersen masa olur hem yer kaplamaz hem de sehpa olur.

Bizde beko bosh kullaniyoruz. Arçelik kullanmadik o yüzden yine o tarz alacağım.
O dediğin sehpanin fiyatı ne kadar?

Bizde beko bosh kullaniyoruz. Arçelik kullanmadik o yüzden yine o tarz alacağım.
O dediğin sehpanin fiyatı ne kadar?
Netten yazdım sanırım modeline göre değişiyor 200 küsürede var,350 civarınada var bütçenize göre var.

Salon zaten misafirler için. Biz oturma odasında oturacağız sadece oraya tv alınacak . Yemek odası takımı ışte masa sandalye gümüşlük tarzı. Ama galiba masa sandalye alacağım. Bilezik almak daha onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…