Komşu dul kadın ne yapmaya çalışıyor

öncelikle dul diye boşanmış insana denmez
dul, eşini kaybetmiş kişilere denir
kadın boşanmışsa medeni hali bekardır, dul değil yani
kavramları doğru kullanalım lütfen

konuya gelecek olursak
hoşlanmadığınız insanlarla görüşmek zorunda değilsiniz
görüşmeme hakkınızı kullanmakta özgürsünüz
eşiniz neden sizin numaranızı vermek yerine kadına kendi numarasını verdi ?
sadece kadın numarasını vermişse numarayı alıp size iletebilirdi , karşılığında sizin numaranızı da vermesi gerekmezdi yani

Boşanmış kadınlardan niye bu kadar korkuyorlar anlamıyorum😂 sanki evliler yapmıyor. Millette çok meraklı sizin kocanıza. Koca çok matah bişey olsaydı kendimizinkini boşamazdık😂😂
nedense özellikle evli adamlara kafayı takan ve bundan zevk alan ciddi sayıda bekar, daha önce hiç evlenmemiş kadın tayfasını unutuyorlar

ilk önce sizi tebrik ederim hisleriniz sizi yaniltmamis ve cok iyi davranmissiniz ve bellide etmissiniz kadinin niyetinin ne oldugunu amaci belli kadinin yuvanizi darmadagan etmek evli kadinlar yuvasinin uzerinde dolanan les kargalarini hisseder insaAllah esinizde yuvanizin yikilmasina izin vermez insiseytani kadinlar icin
Bu yuvanın üzerinde dolaşan leş kargası hanimefendinin kocası. :KK70: bayılıyorsunuz erkekleri masumlaştırmaya.

Yanaşılmasını istemeyen koca da kendi numarasını çıkarıp şak diye vermez kadına.

Kadın bekar. Belki size bize uymayan bir ahlak anlayışı var doğru veya yanlış. Ama adam EVLİ.

Vermeyecek yanaşan numarasını. Öyle her yanaşana numarasını verecekse zaten çok işi var konu sahibini

Tabiki de asla o niyetli değil ama kadın tuhaf
bence esin kabul etmemeliydi kadinin telefon numarasini almasi kadina yesil isik yakmis gibi saydi kadin artik ne beklentisi vardiysa üstelik kadin seni tanimiyor siude onu tanimiyorsunuz cok tuhaf degilmi sizcede tel nr almasi esinizin ne alaka yani diye sorardim verdin nr ni?

Kocan niye kendi numarasini vermiş madem evli falan sandı senin numaranı vermesi gerekmez miydi kocanı takibe al bir eş izin vermediği sürece 3. Şahıslar yuva bozamaz bu aklınızda bulunsun yoksa kadın yüz bulup niye aramış olsun.

Merhaba evliyim. Eşim 3 4 ay önce yanda bir kadın seni sordu tanışmak istiyor dedi gidip gelelim falan bende bakarız dedim. Nyse sonra görünce selam verdim. 2 ay geçince eşim dedi kadın seni sormuş bir şey soracakmış bana numarasını verdi tmm dedim eşimden numarayı aldım kadına yazdım ama kadının bana bir şey sorduğu yok hatta eşimin numarasını kaydetmiş benimkini eklmedi bile. Nyse sonra dışarda karşılaştık eşimle kadın boşandım falan dedi böyle benimle küçümser gibi konuştu ya da ben öyle anladım. Daha sonra sinirlendim eşimden engelledim ve bir daha muhatap olma dedim biz görünce yolumuzu değiştik falan. 1.5 ay önce tesadüfen eşimin engelli listesinde gördüm kadın 2 defa aramış eşimi ama eşim fark etmemiş engelli arka plana düşmüş şoke oldum kadına yazdım eşimi neden aradın bir daha olmasın haddini bil falan beni tanımamazlığa vurdu ben baya tanıtıp sövdüm. Nyse hala eşimin numarasını silmemiş wp engelli de görüyorum. Kadın bizden 10 yaş büyüktür. Sizce amacı ne ben mi abarttım
az bile saçını başını yolardım hhahhah

Erkeklerin takıldığı kadını eşiyle tanıştırmak gibi bi fantezileri var bunun örneği çok çevremizde annesine getirdiği bakıcıyı eve sokup sofrasına oturtup sonra o bakıcıyla evlenen komşumuz vardı
Siz daha yeni evlisiniz böyle şeyler için erken ama dikkat et kocanda da suç var kadına numarasını niye veriyor

Erkeklerin takıldığı kadını eşiyle tanıştırmak gibi bi fantezileri var bunun örneği çok çevremizde annesine getirdiği bakıcıyı eve sokup sofrasına oturtup sonra o bakıcıyla evlenen komşumuz vardı
Siz daha yeni evlisiniz böyle şeyler için erken ama dikkat et kocanda da suç var kadına numarasını niye veriyor

Benim böyle bi patronum vardı acayip yürüyordu bana, sonra iftar yemeği düzenlenmişti eşiyle beni zorla tanıştırmıştı gitmediğim halde millete çağırttırmıştı beni.

Evde sıkıntım vardı işimde yansıyordu ne oldu ne oldu anlatınca demişti ki gel bizde kal.

Babamın bi arkadaşı da metresini yardıma muhtaç öğrenci diye evine getirip karısıyla kaldırıyordu.

Yani aman aralarında bir şey olsa tanıştırmazdı beni dememek lazım.

Sorun sizin tabirinizle dul kadın değil, sorun eşiniz. Neden numarasını almış ki
Valla benimde başımdan yakın zamanda şöyle bir şey geçti. Ben eşimden ayrılacağım dönemde ev ararken oğlumun sınıf arkadaşının babası ile karşılaştım. Ev var mı diye baktığım binada oturuyorlarmış. Ev var mı diye sordum. Yok burda ama aklımızda olsun falan dedi. Bu sırada eşi geldi. Eşime verin isterseniz numaranızı dedi. Bende eşine numaramı verdim. Kadının da numarasını aldım. Hani ev denk gelirse haber verecekler bana. Aradan 2 yıl geçti. Bu esnada adamla yakın oturduğumuz için bir kaç seferde yolda karşılaştık. Çocuklarımız aynı okuldaymış yine ben bilmiyordum. Geçenlerde bana mesaj atmış akşam saat 10 da. Muhtemelen eşinin telefondan aldı numaramı. Oğlumu yolladığım bir kurs olup olmadığını soruyor saat 10 da bana. Bende ben yollamıyorum öğretmenine sorun yazdım sonra da engelledim. Yani oluyor böyle şeyler.

Esin ne münasebet tanımadığın bir kadınla seni tanıştırıyor falan .
Esin normal mi bu davranışı?
Dul demek de hoş değil.
Bu tabirler çok eskide kaldı.

Ne zor bı evliliginiz var.Sizde esinizde bı garpsiniz.Bu biter diğeri başlar.Aranizdaki dinamikler çok ilginç.Esiniz talebe gibi siz sert okul müdiresi.Diger kadını da anlamadım o da seviyesiz birimi yoksa sevgili eşiniz o benim peşimde diye hedef gösterip kurtulma derdindemi.Yani çok bıçak sırtı burda size hak verip diğer kadını kotuleyemem iftiraya girer benim yeterince günahım var karmaya inanırım.Bence unutun eşinizle aranizdaki diyaloğu sevgiyi saygıyı korumaya bakın.Siz adamın kafasına çuval da gecirsenîz kendinizi duvardan duvara da vursaniz olacak olan olur.Hem niye bu kadar eşinizin kendini birşey sanmasina izin veriyorsunuz ki.Bak herkes senin peşinde diye.Biraz kendinize yatırım yapın.

X