Komşu dul kadın ne yapmaya çalışıyor

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
654
99
Merhaba evliyim. Eşim 3 4 ay önce yanda bir kadın seni sordu tanışmak istiyor dedi gidip gelelim falan bende bakarız dedim. Nyse sonra görünce selam verdim. 2 ay geçince eşim dedi kadın seni sormuş bir şey soracakmış bana numarasını verdi tmm dedim eşimden numarayı aldım kadına yazdım ama kadının bana bir şey sorduğu yok hatta eşimin numarasını kaydetmiş benimkini eklmedi bile. Nyse sonra dışarda karşılaştık eşimle kadın boşandım falan dedi böyle benimle küçümser gibi konuştu ya da ben öyle anladım. Daha sonra sinirlendim eşimden engelledim ve bir daha muhatap olma dedim biz görünce yolumuzu değiştik falan. 1.5 ay önce tesadüfen eşimin engelli listesinde gördüm kadın 2 defa aramış eşimi ama eşim fark etmemiş engelli arka plana düşmüş şoke oldum kadına yazdım eşimi neden aradın bir daha olmasın haddini bil falan beni tanımamazlığa vurdu ben baya tanıtıp sövdüm. Nyse hala eşimin numarasını silmemiş wp engelli de görüyorum. Kadın bizden 10 yaş büyüktür. Sizce amacı ne ben mi abarttım

Merhaba evliyim. Eşim 3 4 ay önce yanda bir kadın seni sordu tanışmak istiyor dedi gidip gelelim falan bende bakarız dedim. Nyse sonra görünce selam verdim. 2 ay geçince eşim dedi kadın seni sormuş bir şey soracakmış bana numarasını verdi tmm dedim eşimden numarayı aldım kadına yazdım ama kadının bana bir şey sorduğu yok hatta eşimin numarasını kaydetmiş benimkini eklmedi bile. Nyse sonra dışarda karşılaştık eşimle kadın boşandım falan dedi böyle benimle küçümser gibi konuştu ya da ben öyle anladım. Daha sonra sinirlendim eşimden engelledim ve bir daha muhatap olma dedim biz görünce yolumuzu değiştik falan. 1.5 ay önce tesadüfen eşimin engelli listesinde gördüm kadın 2 defa aramış eşimi ama eşim fark etmemiş engelli arka plana düşmüş şoke oldum kadına yazdım eşimi neden aradın bir daha olmasın haddini bil falan beni tanımamazlığa vurdu ben baya tanıtıp sövdüm. Nyse hala eşimin numarasını silmemiş wp engelli de görüyorum. Kadın bizden 10 yaş büyüktür. Sizce amacı ne ben mi abarttım

😄 yani ne alaka eşinizin numarasını alması hiç anlamadım amacını.biz aynı mahallede 30 senedir oturuyoruz, ben hiç babamdan bir komşunun annem için numara aldığını görmedim. Sen bence eşine bu konuyu açıp, aklına girme. Hiç konuyu açma. Zaten kadını uyarmışsın.

Merhaba evliyim. Eşim 3 4 ay önce yanda bir kadın seni sordu tanışmak istiyor dedi gidip gelelim falan bende bakarız dedim. Nyse sonra görünce selam verdim. 2 ay geçince eşim dedi kadın seni sormuş bir şey soracakmış bana numarasını verdi tmm dedim eşimden numarayı aldım kadına yazdım ama kadının bana bir şey sorduğu yok hatta eşimin numarasını kaydetmiş benimkini eklmedi bile. Nyse sonra dışarda karşılaştık eşimle kadın boşandım falan dedi böyle benimle küçümser gibi konuştu ya da ben öyle anladım. Daha sonra sinirlendim eşimden engelledim ve bir daha muhatap olma dedim biz görünce yolumuzu değiştik falan. 1.5 ay önce tesadüfen eşimin engelli listesinde gördüm kadın 2 defa aramış eşimi ama eşim fark etmemiş engelli arka plana düşmüş şoke oldum kadına yazdım eşimi neden aradın bir daha olmasın haddini bil falan beni tanımamazlığa vurdu ben baya tanıtıp sövdüm. Nyse hala eşimin numarasını silmemiş wp engelli de görüyorum. Kadın bizden 10 yaş büyüktür. Sizce amacı ne

Komşu desen olmuyor yani boşanmış DUL olunca daha bir farklı oluyor boşanmış ya Neyse

bir acayip konu kocan ilk sana bir kadın seni sordu derken tanışmak istiyor demiş kocanla nasıl bir muhabbete girmiş ve tanismak istedigini demis...değişik burası

Konu zaten bir garip

Kocan neden numara veriyor

Neden hep kocanla haber yolluyor

Ha zaten kadın suçlu kocan posta kuşu

Son düzenleme:
Öyle mi dersin ama en başından bana anlattı öyle yapsa gizlemez miydi
Koştur koştur elaleme telefon numarası vermiş,hem de sizinkini değil yani kendi numarasını vermiş. Bekar olsun evli olsun tanımadığı bir insanla neden muhatap olmuş durduk yere neden gidip gelinsin yani ne saçma. Diğer komşularınızla da böyle mi eşiniz? Hayır. O halde? Belli ki bu kadından birşey ummuş numarasını vermiş. Siz de çakmayın diye yolunu yapıyor bu kadar basit

😄 yani ne alaka eşinizin numarasını alması hiç anlamadım amacını.biz aynı mahallede 30 senedir oturuyoruz, ben hiç babamdan bir komşunun annem için numara aldığını görmedim. Sen bence eşine bu konuyu açıp, aklına girme. Hiç konuyu açma. Zaten kadını uyarmışsın.
Evet bana eşim söyledi aldığı gün o yüzden eşime kızsam da bir şey yaptığını düşünmedim yapacak kişi söyler mi verdim konuştuk

Daha önce de bu komşunuzla alakalı konu açmıştınız. Konularınıza şöyle bi baktımda sizin sorununuz komşuyla alakalı değil esinizle ilgili.. Eşiniz neden numarasını vermiş?? Bugün o komşu olur, yarın iş arkadaşı, art niyetli insanlar hep hayatınızda olabilir ama Önemli olan eşinizin duruşu, siz kadını bırakın kocanızla ilgili sorunlarınıza odaklanın bence

Koştur koştur elaleme telefon numarası vermiş,hem de sizinkini değil yani kendi numarasını vermiş. Bekar olsun evli olsun tanımadığı bir insanla neden muhatap olmuş durduk yere neden gidip gelinsin yani ne saçma. Diğer komşularınızla da böyle mi eşiniz? Hayır. O halde? Belli ki bu kadından birşey ummuş numarasını vermiş.
Bilmiyorum bana anlattı ilk günden olayı arkamdan yapmadı engelli listesinde bile ben kaç gün sonra gördüm o bakmamış

Evli mi sanmış seni ayakta uyutuyor haberin olsun.

Valla benim gördüğüm evli kadınlar kocalarını çok rahat aldatıyor. Yani 12 senelik bir DUL olarak kimsenin kocasına kışt demedim, ancak bir çok gördüğüm duyduğum evli kadın macerası anlatabilirim size. Kocanız masum tertemiz bebecik zaten.

X