Konu devamı

Çorba uğruna burnunuzu çatlatan adam evlenince olacak tartışmalarda neler yapar daha. Çorbayı dökeceğim dediğinizde yerlerde sürüklerim seni diyen adam zaten açıkça nasıl biri olduğunu belli ediyor. Bunları yaşayıp hala nasıl sevginiz kalıyor anlayamıyorum.
Ayrılın asla barışmayın. Hayatınızı mahvetmeyin

Konunu okudum senin kesinlikle tedavi görmen gerek sinir krizi geçirip - ki bir kadını bu raddeye getirmek kolay değildir-adama da sinir krizi geçirtmişsin. Bu durumu yaşadığın için çok üzgünüm ama en azından gelecekte neler olabileceğini gördün. Ha onun da tedavi görmesi gerek öfke kontrolü konusunda ama biz kız tarafıyız, bundan sonra ne yapacağı bizi ilgilendirmiyor.

Ayrılmanız iyi olmuş, belli ki birbirinize iyi gelmiyorsunuz. Çorba meselesi saçma görünebilir ama ikinizin de tahammülünün kalmadığı ortada, saygı da yok, sevgi de yok...

Affetme çabasına girse bile lütfen affetme. Bu şekilde bir davranışı haketmiyorsun.

Adam pisliğin teki ama siz de normal değilsiniz.Psikoloji de kaygılı bağlanma mı deniyordu neydi,öyle bir şey sanırım bu.Siz bu adamı kolay kolay bırakamazsınız.Buraya konu açıp adama sövdürmeyin bizi madem verdiğimiz tavsiyeler işe yaramıyorsa.

Daha önceki yazdığım konuyu okuyanlarınız vardır gecmeyen ağrım sonucu doktora gittim ve burnumda çatlak oluşmuş.2 ay kadar daha ağrısı devam edecekmiş.Bu olay yaşandıktan bir süre sonra bana sen beni cinnet geçirttin ondan oldu.Asla bir daha bunu yaşamayacaksın bana yakışmadı demişti.Bir kere yapan bir daha yapar diye korktuğum icin bitirmiştik olaydan 2 hafta sonra .Bugün nasıl onu sevebiliyorum hala bilmiyorum.Aşırı üzgünüm.Ağlamıyorum gözyaşlarım kendi akıyor resmen.Halq sevip özlediğim için kendime saygımı bile yitirdim.Hiç bu kadar mutsuz olmamıştım daha önce.
Geçer canım bu zamanlar daha nişanlıyken bir sınır krizinde burnunuzu zedeleyen adam evlilikte sizi gerçekten yerden yere vurur … o sinir anında söylenen cümlelerin altı dolu oluyor genelde

Şiddet uygulamış birinden anında soğumak gibi özellik neden hala bazı kadınlara güncelleme olarak gelmiyor. Yapılarından mı nedir daha bir fazla seviyorlar. Çok saygısızca ya sana vuran insanla aynı yatağa girmek. İnsan öperken moda bile giremez. Durup durup sinirlenirim mesela. Önceki konunuz ile hiç ilgilenmiyorum. Şiddet hiçbir konu da bahane değil kadını da erkeği de eleştiririm, bu ne ilk ne son olacaktır ayrıca ekleyelim.

X