Konu yine abim, bıktık artık :(

E Esoskirec siteye girince bildiğin yeni haber varsa yazar mısın? Merak ettim seni. Umarım hiç haberin yoktur. Mutlu mesut gebeliğini geçiriyorsundur :)

Anneniz evini niye satsın abinizin borcu için. Kredi çeksin kendi borcunu kendi ödesin. Utanmayacak mı annesini evsiz barksız bırakınca. Müsade etmeyin böyle bir şeye

Anneniz evini niye satsın abinizin borcu için. Kredi çeksin kendi borcunu kendi ödesin. Utanmayacak mı annesini evsiz barksız bırakınca. Müsade etmeyin böyle bir şeye

Kredi çekemiyor. Bankalara çok yüklü borcu var milyonlar verdiler bitmiyor öyle bir borç. Uçan kuştan da borç almış. Ödemecek para değil yani. Hala neyine para istiyor yüzsüz anlayamadık hiçbirimiz. Büyük ihtimalle tefeciye de var o sıkıştırıyor ya da kumar bağımlısı yine oynayası tuttu. Başka açıklaması yok çünkü sadece banka olsa zaten maaşından keserler biter gider.

Anne de evini satmasın diye çok uğraştılar ama anne tutturdu ipotek edeceğim ne yapayım çocuk ölsün mü diye. Çocuk intihar edeceğim diye tehdit edip duruyor. En son ipi asarken çekmiş video. O ipotek parası asla ödenmez ev gidecek dedik. Konu sahibi de dedi. Ama annede erkek evlat aşkı var.

Benim derdim ev satılınca anne kardeş inşallah konu sahibine veya ablasına yerleşmeye kalkmaz. Yoksa abisinin de annesinin de akıllanacağı yok. Bir de tbi ev gittikten 1 ay sonra yine abi intihar edeceğim para bulun diyecek o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum. İnşallah ablaya ve konu sahibine de evlerinizi satın demezler :p

Kredi çekemiyor. Bankalara çok yüklü borcu var milyonlar verdiler bitmiyor öyle bir borç. Uçan kuştan da borç almış. Ödemecek para değil yani. Hala neyine para istiyor yüzsüz anlayamadık hiçbirimiz. Büyük ihtimalle tefeciye de var o sıkıştırıyor ya da kumar bağımlısı yine oynayası tuttu. Başka açıklaması yok çünkü sadece banka olsa zaten maaşından keserler biter gider.

Anne de evini satmasın diye çok uğraştılar ama anne tutturdu ipotek edeceğim ne yapayım çocuk ölsün mü diye. Çocuk intihar edeceğim diye tehdit edip duruyor. En son ipi asarken çekmiş video. O ipotek parası asla ödenmez ev gidecek dedik. Konu sahibi de dedi. Ama annede erkek evlat aşkı var.

Benim derdim ev satılınca anne kardeş inşallah konu sahibine veya ablasına yerleşmeye kalkmaz. Yoksa abisinin de annesinin de akıllanacağı yok. Bir de tbi ev gittikten 1 ay sonra yine abi intihar edeceğim para bulun diyecek o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum. İnşallah ablaya ve konu sahibine de evlerinizi satın demezler :p
Anneler söz konusu evladı olunca kötü de olsa kıyamıyorlar yanlış doğru düşünmeden son kuruşuna kadar elinde avucunda ne kadar para varsa veriyorlar. Çok yazık inşallah ortada kalmazlar dediğiniz gibi

Anneler söz konusu evladı olunca kötü de olsa kıyamıyorlar yanlış doğru düşünmeden son kuruşuna kadar elinde avucunda ne kadar para varsa veriyorlar. Çok yazık inşallah ortada kalmazlar dediğiniz gibi
Yok yok ortada kalmazlar. Esoskirec alacak evine, zaten annesi ona güvenmese sattirmazdi evi.

E Esoskirec siteye girince bildiğin yeni haber varsa yazar mısın? Merak ettim seni. Umarım hiç haberin yoktur. Mutlu mesut gebeliğini geçiriyorsundur :)
Merhabalar kusura bakmayın bu aralar sağlık problemlerim oldu ve biraz kafa dinleyeyim diye siteye hiç giremedim. Ne siz sorun ne ben söyleyeyim abim ile ilgili günden güne sarpa sarıyor her şey. Gebeligimi sormuşsunuz çok teşekkür ederim atlattım şimdi iyiyiz çok şükür merak ettiğiniz için sağolun :)

Merhabalar kusura bakmayın bu aralar sağlık problemlerim oldu ve biraz kafa dinleyeyim diye siteye hiç giremedim. Ne siz sorun ne ben söyleyeyim abim ile ilgili günden güne sarpa sarıyor her şey. Gebeligimi sormuşsunuz çok teşekkür ederim atlattım şimdi iyiyiz çok şükür merak ettiğiniz için sağolun :)
Canım geçmiş olsun. Umarım iyisindir. Abin evi sattirdi mi nihayet?

İçini boşaltmaya ihtiyacın varsa dinleriz. Önce senin iyiliğin önemli

Biliyorum hepiniz bana çok yardımcı olup yol gösterdiniz çok teşekkür ederim. İnanın artık dönüp dolaşıp aynı şeyleri anlatmaya ben bile utanıyorum
İyi bak ev şimdilik kurtulmuş çok şükür. Aynı şeyler değil demek ki, birşeyleri degistirebilmişsin. Helal olsun sana

Herkese merhaba, içimi dökmek istiyorum ağlamaktan mahvolmuş durumdayım.
Eski konumu bilenler bilir abimin yüklü miktar borcu var neye kime olduğunu bilmiyoruz para isteyip duruyor. Yarım saat kadar önce annem aradı sesi bir garipti dün meğer babam ve büyük amcam aramış annemi evini ipotek et 60 bin oğluna ver çok kötü durumda diye. Annem de ben evi vereyim sokakta mı kalayım demiş.
Bu arada annem şu an çocuk bakıcılığı yapmaya başladı iki çocuk için 1700 TL para alıyor sigorta falan da yok tabi sırf kardeşim ve kendini geçindirmek için :KK43: ben yeni bir işe başlayıp onlara yardımcı olacaktım fakat hamileyim malesef bu halde kimse beni ise almıyor. Eşimden aldığım harçlıklarla faturalarını ödüyorum halen. Bu geliyor elimden sadece.
Şimdi ablamla konuştum o da dün babamla konuşmuş ve çok fena tartışmış ağzına geleni söylemiş ben hamileyim diye bana söylemişler bugün annem dayanamadı söyledi.
Bende amcami arayıp annemi de bizi de artık rahat bırakmalarını söyleyeceğim cümlelerimi nasıl seçmeliyim sert mi konuşayım güzellikle mi hanımlar? Tabi ağlamadan konuşmayı başarabilirsem :KK43:
abin akıllanacakmı peki borcu kapatınca zavallı annen nerde kalacak madem öyle kredi çekip ödesin baban bu kadar üzülüyorsa

Ne borcu kime borcu olduğunu hickimse bilmiyor. Beyefendi söylemiyor. Son bir buçuk senedir sürekli para istiyor. En son benden iki bin lira istedi kartımda 500 TL den fazla para yok çalışmıyorum dedim o 500ü bile istedi. Kendisi iş yapıp battığını söylüyor.
kesin ya kumar oynuyo yada başka bişey

X