Tüp Bebek Merkezleri Konya da hangi tüp bebek merkezi???

ben rapor cıkarttım medicanada baya tutar o zaman ama olsun hersey icin değer bende ganol f kullanıyorum 225 ile basladım öle devam ediyor merional kullanmaya başladım dün birde koldan cetrotide kullanıyorum inşallah hayırlısı olur
imsi veya mikroçip uygulanacak mi sizde .. bunlardan ekstra ücret alıyorlar mi ?? toplam ne kadar tutacak ?

Merhaba arkadaşlar

merhaba seçil kahveci çok iyi bi dr konyada şu an en yeni labaratuvarı olan merkezde benim 6 senedir çocuğum olmuyordu seçil hanım vesile oldu hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim ilgili sıcakkanlı dr
Konyada tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruz.. kararsız kaldık özelllikle necati özçimen ve seçil kahveci ye kafamız yattı.. sizce hangisi.?yada başka kimleri önerirsiniz?
Lütfen yorumlarinizi bekliyorum

Merhaba eski bir konu ama yakın zamanda konyada tüp bebeğe başlayan var mı acaba bu süreçte yalnız kalmayalim

ilk selçuklu tıpla başladığım için tüm tahliller orda yapıldı benim.. o yüzden selçuklu tıp ve özel olarak da medova düşünüyorum ama.. o kadar araştırdım ama selçuklu tıp da yaptıran birini bulamadım...
Canım Selçuklu tıpta bi tedavi gördün mü? Ve amh testi yaptırdın mi selçuklu tıpta

Merhaba eski bir konu ama yakın zamanda konyada tüp bebeğe başlayan var mı acaba bu süreçte yalnız kalmayalim
Canım çok olmuş yazali ama sormak istedim doğum yaptın sanırım tüp bebek ile mi hamile kaldın ? Ve nerede yaptırdın sizdeki sorun neydi

X