Konyalılar buyrun tanış olalım. (Tanışma,fikir alışverişi,dr-hastane önerisi ve daha fazlası:)

Merhaba aranızda bibliosmia ile görüşen var mı? Yegeni rahatszdı ve üyelik iptali yapmıs merak ediyorm haberi olan bilgi verirse cok sevinirim
Neden üyelik iptali yaptı biliyor musunuz?
Görüşmediğim icin bilemiyorum.
Sizleri ikinizi siyaset başlığında okurdum uzaktan, başka iletişimim yoktu. 🌷

Konya'da yaşayanlar,gurbetteki Konyalılar ve doyduğu yer Konya olanlar🌸Konya hakkında güncel bir konu olsun istedim.Hem tanışma hem de birçok konuda ara ara istişare edebileceğimiz,fikir alışverişi yapabileceğimiz aktif,canlı bir yer olsun. Kimler benimle🤚❤️
MERHABA ASLEN KONYALIYIM VE VE MEMLEKETİMDE ORASI AMA İSTANBULA GELİN GELDİM
GURBETLİK ALIŞMA SÜRECİ O KADAR YIPRATTI Kİ BENİ İSTANBUL AVRUPA YAKASINDAYIM HERHANGİ Bİ GRUP VS VARSA KATILABİLİİRM

Bende aslen izmirliyim Konya'ya taşındık eşim Konyalı 2 ay oldu 6 aylıkta hamileyim, hic tanıdığım yok akraba harici, eğer grup vs var ise katılmak isterim ben de.

Bende aslen izmirliyim Konya'ya taşındık eşim Konyalı 2 ay oldu 6 aylıkta hamileyim, hic tanıdığım yok akraba harici, eğer grup vs var ise katılmak isterim ben de.
Konya'da bilgi alışverişi için Facebook Konyalı Hanımlar Lokali sayfasını tavsiye ederim, aktif bir sayfa, şehirle ilgili soru sorup cevap bulabiliyorsunuz, yazları etkinlikler, eğlenceler yapıyorlar.

Screenshot_20240105-142316.png

X