Korkmak değil bu. Ne yapıcağını bilememek.

dngrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2014
184
27
Uzun bir zamandır bu forumu takip ediyordum üye olmak yeni nasip oldu :) inanın bir çok konuda bana çok yardımınız oldu :)
Hemen konuya geçeyim. Şu anda nişanlıyım Rabbim nasip ederse 8 Haziranda düğünüm var. Henüz 20 yaşındayım sorunum şu ki ben ilk gece ne yapıcam diye beynimi kemiriyorum. Asla korkmuyorum çok şükür ama ne olur hiç bilmiyorum. Sizden ricam bana neler yaşadığınızı anlatmanız. Ablalarım yardımınızın dokunucağına eminim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Uzun bir zamandır bu forumu takip ediyordum üye olmak yeni nasip oldu :) inanın bir çok konuda bana çok yardımınız oldu :)
Hemen konuya geçeyim. Şu anda nişanlıyım Rabbim nasip ederse 8 Haziranda düğünüm var. Henüz 20 yaşındayım sorunum şu ki ben ilk gece ne yapıcam diye beynimi kemiriyorum. Asla korkmuyorum çok şükür ama ne olur hiç bilmiyorum. Sizden ricam bana neler yaşadığınızı anlatmanız. Ablalarım yardımınızın dokunucağına eminim. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

belki düz bir cvp olacak ama, özellikle bir şey yapmana gerek yokki.
zaten her şey kendiliğinden gelişivericek..utanmana sıkılmana gerek yok
o senin eşin olacak. şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım.

Şimdii o gece neler yaşadığımızı mı anlatmamızı istiyorsunuzzz :KK53:

Şimdii o gece neler yaşadığımızı mı anlatmamızı istiyorsunuzzz :KK53:

Yanlış anlaşılmak istemem lütfen. Özelinizi değil genel olarak demek istedim.

belki düz bir cvp olacak ama, özellikle bir şey yapmana gerek yokki.
zaten her şey kendiliğinden gelişivericek..utanmana sıkılmana gerek yok
o senin eşin olacak. şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım.

Çok teşekkür ederim herkes öyle söylüyor ama işte elimde olmadan düşünüyorum :)

Neden yanlış anlaşıldım bilmiyorum. Gidipte özelinizi anlatın demedimki genel olarak sordum.

Yanlış anlaşılmak istemem lütfen. Özelinizi değil genel olarak demek istedim.

Çok teşekkür ederim herkes öyle söylüyor ama işte elimde olmadan düşünüyorum :)

Bence nişanlın sana anlatsın..
Çünkü bazı şeyleri aşmışsınızdır bu konuları konuşabilme açısından (yani genellikle öyle olur)
Tek tavsiyem kasma kendiniiii :KK17: :KK60:

Bence nişanlın sana anlatsın..
Çünkü bazı şeyleri aşmışsınızdır bu konuları konuşabilme açısından (yani genellikle öyle olur)
Tek tavsiyem kasma kendiniiii :KK17: :KK60:

Ne yazıkki henüz aşamadık :) çünkü ben böyle konuları pek konuşamıyorum :) o yüzden buraya açmak istedim :)

siz nişanlınızla özel birşeyler yaşamıyorsunuz sanırım.
eğer birbirinize bu konularda mesafeli duruyorsanız ilk gece çekinmeniz normal fakat burda kimse anlatmaz hem anlatsak nolcak herkez aynı şeyi yaptı =)

Şaka mı bu ya da canın mı sıkılıyor.... 20 yaşında bir kız evlenecekse gerekli konuşmayı annesi yapar onunla.... 20 yaş, yazık....

Ne yazıkki henüz aşamadık :) çünkü ben böyle konuları pek konuşamıyorum :) o yüzden buraya açmak istedim :)

Ewli kız arkadaşın yok mu o anlatsın.. :KK53:
Yanii biz burdan ne desek bilemedim şimdiii..

Ewli kız arkadaşın yok mu o anlatsın.. :KK53:
Yanii biz burdan ne desek bilemedim şimdiii..

Çok teşekkür ederim bu kadar bile yardımcı olduğunuz için :) herkes aynı şeyi söylediği için burdan rahatlarım diye düşündüm :)

Şaka mı bu ya da canın mı sıkılıyor.... 20 yaşında bir kız evlenecekse gerekli konuşmayı annesi yapar onunla.... 20 yaş, yazık....

20 yaşında evlenince yazıkmı oluyor anlamadım? ayrıca niye canım sıkılsın konum hoşunuza gitmiyorsa cevap vermeyebilirsiniz bu şekilde yorum yapmanız gerek yok.

siz nişanlınızla özel birşeyler yaşamıyorsunuz sanırım.
eğer birbirinize bu konularda mesafeli duruyorsanız ilk gece çekinmeniz normal fakat burda kimse anlatmaz hem anlatsak nolcak herkez aynı şeyi yaptı =)

Haklısınız aslında :) saçma bi soru sordum galiba :) burda o kadar çok konu okudum ki her birine yardımcı olundu bende belki çözüm bulurum dedim ama yanlış anlaşıldım :) Aslında mesafe değil ama ben pek sevmiyorum bu konuları konuşmayı gerçekten konuşamıyorum daha doğrusu :KK43:

20 yaşında evlenince yazıkmı oluyor anlamadım? ayrıca niye canım sıkılsın konum hoşunuza gitmiyorsa cevap vermeyebilirsiniz bu şekilde yorum yapmanız gerek yok.

İnsanlarn yaptığı yorumu beğenmeyince tersleme hakkınız yok, herkes sizin istediğiniz yorumları yapmak zorunda değil......

yalnız her genç kız annesiyle konuşamaz ben konuşmadım mesela kuzenlerimle fln konuştum...bence bu arkadaşın başka bi sıkıntıs var söyleyemiyo gibi..
üstüne gitmeyin arakadaşlar ya

Ne saçma yorumlar olmuş yaaa,kız belli ki heyecanından 'bir de buradan fikir alayım' demiş.Önceden sormuş birilerine zaten.Yeni evlenecek,güzel bir süreçte olan bir insana bu kadar da eleştiri yapılmaz ki ya.Biraz yapıcı olalım,yıkıcı değil.

İnsanlarn yaptığı yorumu beğenmeyince tersleme hakkınız yok, herkes sizin istediğiniz yorumları yapmak zorunda değil......

Terslememiş ki zaten? Asıl o terslenmiş. Aslında konuyu okuyunca fake mi diye düşündüm ama sonra cevaplardan değil galiba dedim... Yani yardım istemiş sadece, bana göre de 20 yaşında bir kızın okumak yerine evlenmesi üzücü ama onlara göre problem yok demek ki, yapacak bir şey yok...O yüzden terslemeselermiş keşke kızcağızı.

Sizi terslemedim. Ama kullanıdığınız üslub yanlış. Canınızmı sıkılıyor falan ne alakası var.

Terslememiş ki zaten? Asıl o terslenmiş. Aslında konuyu okuyunca fake mi diye düşündüm ama sonra cevaplardan değil galiba dedim... Yani yardım istemiş sadece, bana göre de 20 yaşında bir kızın okumak yerine evlenmesi üzücü ama onlara göre problem yok demek ki, yapacak bir şey yok...O yüzden terslemeselermiş keşke kızcağızı.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :) Aslında yanlış anlaşıldım ben kimsenin özeline girmek istemedim. Yanii nasıl desem değişik bi durum bu anlatamıyorumda aslında. Ki zaten ben o mevcuyu kastetmedim aslında hani namaz kılınıcak duş alınıcak vs. ben bunlara değinmek istedim aslında ama oldukça yanlış anlaşıldım :2:

X