Korkuyorum. Neler olacak bilmiyorum. Nasıl bir tutum sergilemeliyim?

Çok güzel yazmissiniz kalp değil akılı dinlemenin vaktidir

ne konuşayım ki? sürekli konuşuyorum ona konuştuğum kadar duvara konuşsam çiçek açardı cidden
Salı günü nikah tarihi aldığınız insan için, çocuklar yüzünden boşanamayan 30 yıllık evli kadın gibi bir cümle yazmışsınız farkında mısınız?

Bu tarz duvara konuşsam anlardı cümlelerini genelde evliliğinden mutsuzluğunu anlatmak isteyen, bu veryansina digerlerinin katilmasini isteyen, ahh canım erkekler böyle ya bilmiyor musun denilmesine bekleyen kişiler der.

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama söyledikleriniz ve bu deneyimleriniz bana genç olduğunuzu düşündürdü.

Çevrenizde belli ki adam gibi bir evlilik de yok, iki insanın anlasmasini birinin yaptığı fedakarlık sayesinde yürüyen bir şey sanıyor gibisiniz. Bu tarz bir iletişim sevmediğiniz insanlar ile olur normal hayatta.

Salı günkü nikahı iptal edip, kişisel gelisiminize önem verin. Kendinizi taniyin. Saçma sapan bir ilişki ile kendinizi heba etmeyin derim.

Evlilik ile düğün tarihinin ayrı olması zaten fiyasko. Siz bu harika anlasmaniz ile düğüne kadar bile dayanamayıp, gercek bir evlilik yaşamadan boşanma durumunuz dahi olabilir ve bunu kendinize neden yapasiniz ki?

Boşanmak tabii ki suç değil, normal ayrılıklar normal bence. Ama bu şekilde olursa kaza geliyorum demez olur sadece ve kendinize yazık olur.

Olmayacak ilişkiyi oldurmaya çalışmışsınız. yıllarsa sevilmemiş üstüne istifalar görmüşsünüz buna rağmen sırf kendiniz seviyorsunuz diye bu ilişkiyi evliliğe götürmüşsünüz.
Aklınız varsa evlenmezsiniz. Evlenirseniz de burada daha çok konu açarsınız

ne konuşayım ki? sürekli konuşuyorum ona konuştuğum kadar duvara konuşsam çiçek açardı cidden
Daha evlenmeden bu bıkkınlık bana fazla geldi. Evlilik zor bir müessese. Özellikle geçmişi açıp durmak sizi çok yorar. İki tarafta bişeyleri kabul etmiş ki evleniyorsunuz. Ama oturup konuşmalısınız.Geçmişin geçmişte kaldığını idrak etmesi lazım.Pamuk ipliğine bağlıysa inceldiği yerden kopar zaten.

Sizi üzmek istemem ama ayrılık sürecinde ilişkide araya insanlar girmemeli. Girdiyse barışılmamalı taraftarıyım. Elbette aldatmadınız ama bu incitici bir davranış gibi geliyor. Tabi hiçbir şey nişanlınızın şu anki davranışlarını açıklayamaz. Eğer sizinle barıştıysa geçmişe set çekmesi unutması gerekecekti ama o olgunlukta biri olmadığı belli. Bırakmayacağınızı düşünüyorum ama unutmayın nişanlınız böyle olmaya devam edecek

Yani şuan bu konuyu yüzünüze vuran insan evlenince surekli yapavak,bıktıracak sizi
Bence yol yakınken dönün.
1-2 ağlar sızlar unutursunuz

Nikahın olmaması için onca şey yaşıyorsunuz ama hiçbirini görmüyorsunuz. Ayrıl barış ilişkiden fayda gelmeeeeezzzzz. Siz bunu birde evliliğe götürüyorsunuz. Ne için??? Ben bu adamla evlenirim dediğiniz ve tükürdüğünüzü yalamamak için mi.?..

Sizinki, şarkıdaki gibi olmuş.

-'Acılara yürüyor korkmuyorum'

Ayri oldugunuz zaman evlenip bosansaydiniz bile aldatma degildi. Kaldi ki ikiniz de asik degilsiniz birbirinize. Saygi eh iste, onun tarifinda yok gibi. Degmez degmez diye kendinizi susturuyorsunuz. Bu hep dönüp basiniza bela olucak evlendikten sonra. Hata yapiyorsunuz evlenerek

Zorla nikah günü alan boşanma davası için seve seve yapar.
Sineye çekilecek davranış sergilemeye başlasanız

Çok uzun oldu demişsinz ama çokkkk daha fazlası vardır. takıntılı biri.. iyiyiz unuttu diyorsunuz ama aklı sizin onu aldatabilme kapasitenizle dolmuş taşmış.halbuki o süreçte ayrıymışsınız o adım atmamış siz de önünüze bakmışsınız hepsi bu. Rüya gördü mü görmedi mi o bile muamma bence. Sadece konuyu hortlatmak için bahane de olabilir size diyim bu rüyalar hiç bitmeyecek en iyisi bari siz bu rüyadan uyanın...

Mesleğini görünce ahaaa dedim.
Neyse belli ki o seni aldatıyor. Sonra da acaba o da mı diyor?
10 yıllık evliliğimi bitirdim polisti. Sürekli şüpheciydi meğer karakola gelen her türlü evli bekar kadınla takılmış. Neyse kimi görsem uyarıyorum sonu hüsran.

Nikahı neden once yapiyorsunuz?
Adam sizi sevdigini bike soylememis. Defalarca ayrilmaniza ragmen niye surekli pesinden kosup baristiniz?
Soyledigi herseye niye sadece guluyorsunuz, cevap vermiyorsunuz?
Evlendikten sonra da baska biriyle konustugunuz icin bunu yuzunuze surekli vuracak. Kaldirabilecek misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…