Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Nego

Özgür Filistin ☝️Bir sabah gelecek kardan aydınlık
Pro Üye
10 Haziran 2010
84.676
355.237
Düzenleme:Koronavirüs hastaları için açtığım sayfayı bütün hastalar için değiştirdim.

Böyle bir hastalık için konu açmak zor gelsede,artık maalesef ki bu hastalık çevremizi sarmış durumda:KK43:
Her gün bir tanıdığımızdan,üzücü haber alır olduk.Dua bekleyen,şifa bekleyen öyle çok kişi var ki.
Burada tanıdığımız herkese ortak dualar edelim,şifa Allah'tan,tedavi olurlarken duanın gücünü de yadsıyamayız.O ol derse olur,takdir Rabbimin.
Manevi olarak da bu zor süreçte bize güç veriyor dua.Yakın zamanda acı bir şekilde yaşadım bende bunu maalesef:KK43: dualar ve inancım tutuyor beni ayakta. Burada babam için hiç tanımadığım insanlar bile dua etti,bu çok güzel bir yardım.
Şimdi kendisi,yakını şifa bekleyen,dua bekleyenler için birlik olalım mı?
Kimin duası kabul olur bilinmez,az çok demeden gönülden yapılan bir dua,sadece bu 😊
Hadi Bismillahirrahmanirrahim

Okumak isteyenlere fikir olsun,ne okusam diye düşünen olursa diye😊
⬇️

Cümle koronavirüs hastası,Ümmeti Muhammed için hangisini okumak isterseniz.

Okumalara başlamadan önce 100 İstiğfar çekelim.

*41 Şifa Salavatı
*41 Salatı Tefriciye
*7 Fatiha 422 Ya Şafi
*Yasin-i Şerif
*Her gün müsait olan 1 kişi de 1 Fetih suresi okuyacak.

*Fatır suresi 41.ayet 41 defa
*500 Kevser suresi
*500 İhlas suresi
*500 salavat

100 Tıbbil Kulubi Şifa Salavatı
images (33).jpeg.jpg

20201205_220558.jpg

Son düzenleme:
UcanSupurge UcanSupurge nin ailesi için
Limonsuzzcay Limonsuzzcay ın kendisi ve kızı için
pawlover pawlover ın kayınvalidesi için
Bonus Bonus un annesi için
Benim kv be kp im için

Kim ne okumak isterse,gönlünden ne geçerse.
Herkes dua bekleyen koronavirüs hastası yakınlarını yazabilir.

Son düzenleme:
Böyle bir hastalık için konu açmak zor gelsede,artık maalesef ki bu hastalık çevremizi sarmış durumda:KK43:
Her gün bir tanıdığımızdan,üzücü haber alır olduk.Dua bekleyen,şifa bekleyen öyle çok kişi var ki.
Burada tanıdığımız herkese ortak dualar edelim,şifa Allah'tan,tedavi olurlarken duanın gücünü de yadsıyamayız.O ol derse olur,takdir Rabbimin.
Manevi olarak da bu zor süreçte bize güç veriyor dua.Yakın zamanda acı bir şekilde yaşadım bende bunu maalesef:KK43: dualar ve inancım tutuyor beni ayakta. Burada babam için hiç tanımadığım insanlar bile dua etti,bu çok güzel bir yardım.
Şimdi kendisi,yakını şifa bekleyen,dua bekleyenler için birlik olalım mı?
Kimin duası kabul olur bilinmez,az çok demeden gönülden yapılan bir dua,sadece bu 😊
Hadi Bismillahirrahmanirrahim
Okunması tavsiye edilen ve şifasına şahit olunan Salavat-ı Şerife..
Okuyalım inşaAllah bol bol 💙
images (33).jpeg

X