Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
16 yaşındayım spora fazla vaktim olmuyo abur cuburu da çok yiyorum korse takıp abur cuburu kesersem birde haftada bi spora gidersem sizce yaza kadar eritirmi göbeğimi?? vede ankarada nerde alabilirim?lütfen yardımcı olun

ben de bu yöntemi,doğumdan 1 ay sonra denedim.emzirdiğim için rejim yapmama izin verilmedi maalesef çok bilmiş doktor kocam tarafından.
korse bir kere çok kaliteli mümkünse organik ve hava alabilir olması çok önemli.6 ay kadar kullandım faydasını gördüm.vücudum şekle girdi ve sezaryanla doğum yapan kadınların göbekleri gibi sarkma olmadı.
ben öyle kaptırmıştım ki kendimi 2 tane korsem vardı,birini 24 saat üzerimde taşıdığım zamanlar oldu.
evet kızlar bende size tavsiye ederim.özellikle doğum yapıpda kasları gevşeyen hanımlara.
5 yıl önce kullandım.hafif göbek fırlamaya başladı,iyi ki hatırlattınız kızlar.yeniden başlayım en korse operasyonuna...
sevgiler hepinize...

Meraba esrazey,
acaba kullandığın korse hangisi,biraz bilgi verir misin?

kullandığım korse biosew markası.antibakteriyel ve organik.çok rahat.
parafinli korseyi bende kullandım.çok kalın ve çok terletiyor.incelme oldu.ama taşımak çok zor.evden dışarı çıkmaman lazım.

bende bi korse sipariş verdim gelişmeleri paylaşırım .inşallah güzel şeyler yazarım buraya

İlk sayfadaki kadının görüntüsü bence hiç hoş değil kafamçokkarıştı herşey oranında güzel bence ya abartmış oda .

ya bu korseleri sipariş deilde dışardan mağazalardan falan alanlar nerden alıo acaba. ve bnm bedenim 40 mesela kaç almalıyım he bide parası ne kadar?? 20 30 arası bişese alablrm.anneme desem almaz heralde:çok üzgünüm: yani galiba zannedersem.pek kilolu deilim ama armudum. :KK70:

Ender'de vardı,15 Tlydi fiyatı.Tabi beden arttıkça fiyatta yükseliyordur sanırım.

kızlar bugün nbb korse aldım sonunda. 15 liraya aldım ve süper topladı. pahalılara hiç gerek yok bence.

aaa nbb nerde cnm nerde var??? sadece göbek içinmi yoksa böle taytlımı??? ve yine soruorm arkdşlar bu korseler bacakları basenleri daha ince gösteririomu acabaa???

aaa nbb nerde cnm nerde var??? sadece göbek içinmi yoksa böle taytlımı??? ve yine soruorm arkdşlar bu korseler bacakları basenleri daha ince gösteririomu acabaa???

tatlım ben çanakkaledeyim. ilçesinde. burada bir tuhafiyede buldum. her yerden ucuzdu. ben 58 kiloyum. 40 bedenim. ama göbek, mide ve yan simitlerim sorundu. nbb korse tamamen düzeltti. penti falan işe yaramamıştı bende. bunu sevdim. göğüs altından dize kadar benimki

X