Kötüyüm sadece çok kötü.

Ne hakla abinizin eşiyle görüşmenizi yasaklıyor?Ve siz hangi akla hizmet kabul ediyorsunuz?

Buna karar verecek olan ancak siz olabilirsiniz.Kendi adına isterse görüşmeyebilir.

Bir de gidip özür diliyorsunuz.

Bu iş yürümez.Mutlu mesut bir aile olamazsınız.Böyle kavga gürültü yuvarlanır gidersiniz.

Kararı siz verin.Bir müddet sıkıntı üzüntü mü?? Ömür boyu mu???

Yengesini kotulemistir zamanında durup durup adamı doldurmuş belliki sonrada adam güya korumaci gorunecek ya gorusturmuyordir . Böyle kendini ezikleyen kızlar genelde sevmediği insanları kotulemeyi tercih ediyor sonra da başına böyle saçma sapan şeyler geliyor
valla aynen oyle olmus galiba nerden bildiniz :)

bir onceki konusunda yengesinden bahsetmis
ama hiçbisey esine bu hakki vermez
insan abisiyle gorusmeyi keser mi ya el oglu için
pess diyorum konu sahibine
Sadece yengesiyle gorusmesini istemiyot galiba. Ama olmaz ki hem abi hem konu sahibi arada kaliyor.

Arkadaşım sizin hiç mi derdiniz tasanız yok bu dünyada? Krizlere girecek sorun mu var ortada?
Ne kadar basit şeyler ne hale getiriliyo, anlayamıyorum gerçekten.

Eşiniz yengenizle görüşmenizi neden istemiyor?
Ve siz "abimin hanımı, görüşmek zorundayım, sen de buna engel olamasın" diyemiyor musunuz?

Bunu diyemediyseniz dahi ürün sattığınızı diyecektiniz. Yalana ne gerek var?
Ona ne yahu!

Burda tek hatalı sizsiniz vesselam.
Evet benim artık o kadar korkak bir insan oldum ki kızıcak bağırıcak diye ağzımdan öyle çıktı. Ve şimdi bana bunun isgencesini edicek. Çok sinirli bir insan ama beni çokta mutlu eden 5 yıldır beraberiz çok mücadele verdim evlendik ve simdi çeyiz heyecanım olması gereken bi kız olmak varken insanların yanında krizlere girerek kendimi kaybediyorum. Çok yıprandığımı hissediyorum ve onu çok sevdiğimi elimden bişey gelmiyor. Bu yüzden

Eşin sanki bişeylere bahane arıyor gibi :işsiz:
Bence çokta yalvarma dik dur sanki ne yalanı söylemişsin :sinirli:

Yengesini kotulemistir zamanında durup durup adamı doldurmuş belliki sonrada adam güya korumaci gorunecek ya gorusturmuyordir . Böyle kendini ezikleyen kızlar genelde sevmediği insanları kotulemeyi tercih ediyor sonra da başına böyle saçma sapan şeyler geliyor
Kötülemek değil yengem ara karıştırdı zamanında nisanlımla aram bozulmuştu. Bizzat oda yaşadı gördü yani. Ama ben abimin eşi olduğu için sineye çektim o cekemedi muhatap olmucaksın dedi. Ve benim en büyük suçum sessiz kalmak oldu.

bir onceki konusunda yengesinden bahsetmis
ama hiçbisey esine bu hakki vermez
insan abisiyle gorusmeyi keser mi ya el oglu için
pess diyorum konu sahibine
Abimle görüşüyorum evlerinede gidiyorum o sadece samimi olmamı birebir konuşmamı istemiyo. Abim le gorusmemi engelleyemez

Evet benim artık o kadar korkak bir insan oldum ki kızıcak bağırıcak diye ağzımdan öyle çıktı. Ve şimdi bana bunun isgencesini edicek. Çok sinirli bir insan ama beni çokta mutlu eden 5 yıldır beraberiz çok mücadele verdim evlendik ve simdi çeyiz heyecanım olması gereken bi kız olmak varken insanların yanında krizlere girerek kendimi kaybediyorum. Çok yıprandığımı hissediyorum ve onu çok sevdiğimi elimden bişey gelmiyor. Bu yüzden
serde mazoşistlik var demekki.

Bence boşanmayı gerektircek kadar büyük bi mevzu yok sadece burnu sürtse yeter..

Kötülemek değil yengem ara karıştırdı zamanında nisanlımla aram bozulmuştu. Bizzat oda yaşadı gördü yani. Ama ben abimin eşi olduğu için sineye çektim o cekemedi muhatap olmucaksın dedi. Ve benim en büyük suçum sessiz kalmak oldu.
hatanin nersinden donsen kardir arkadasim

bugun yengenle abinle gorusme diyen yarin pencereye çikma der, oburgun nefes alma der
sonra 5. çocugu yap der vs istekler bitmez sanada fikrin sorulmaz, deger verilmez saygi duyulmaz
bilmem anltabildimmi ?
bence hala kurtulusun var bu adamdan hayatini mahvetmemek için sansin var hala
Ben zaten bana saygı duyulduğunu hissetmiyorum nasıl bu halde geldigimide bilmiyorum. Sorun çıkmasın diye herşeye tamam dedim. Bı yere kadar sorun çıkmadı ama sonra ben kendimi kaybedicek kadar yitirdim

Boşa at sokağa gitsin
Teselli edeceğine zavallısın demiş ite bak sanki şehzade lütfedip evlenmiş
Çok ciddiyim boşa ver mahkeme celbini ver elini oturt g.t üstüne
Kendini ne halt sanıyorsa artık
Şekerim konu sahibi adamın g.tünü öyle kaldırmış ki kafasının üstüne otururda onun üstüne oturmaz o herif artık :deli:

X