Kötüyüm sadece çok kötü.

Kötülemek değil yengem ara karıştırdı zamanında nisan. Bizzat oda yaşadı gördü yani. Ama ben abimin eşi olduğu için sineye çektim o cekemedi muhatap olmucaksın dedi. Ve benim en büyük suçum sessiz kalmak oldu.
Bak kardeş öncelikle böyle icat tefek şeylere kriz geçirmem normal değil öncelikle güçlü olmalısın ve bu kadar ufak bi şeyde sana güvenmediğini söyleyen bir adama olsende yalvarmayacaksin önce herkes bi yerini bilsin ortada bir yalan bile yok ..neyse bunları geçelim yengen senin ailemden birisi atsan atamazsınız su saatten sonra nisanlina da gereği kadar konuşmam gerektiğini anlaymalisin ve oda saygı duymak zorunda eğer saygı duymuyorsa ilişkinizde büyük bir sıkıntı var demektir . Bence bir ömür kendini gezdirmek istemiyorsundur eminim ve sürekli kendini ifade etmek zorunda kalmaman için bence şimdiden biseyleri düzeltmeye çalış . Düşünsene bir ömür kendini ifade etmek için cabalayacaksin ve o sana guvenmedigini soylecek gereksizce

urun getirince samimi mi olunuyormus
sizinle kavga sebebi yalanmi yenegnize urun gelmesimi
urun gelmesi samimiyet belirtisi deilki, tanimadiign insanlarda ister parasiyla deilmi
Öyle işte benim hatam korkup yalana basvurmak oldu. Yalancı sıfatını yapıştırdı hemen

Ben zaten bana saygı duyulduğunu hissetmiyorum nasıl bu halde geldigimide bilmiyorum. Sorun çıkmasın diye herşeye tamam dedim. Bı yere kadar sorun çıkmadı ama sonra ben kendimi kaybedicek kadar yitirdim
Gençliğine yazık
Kendine bunu yapma
Önce sen kendini önemseyeceksin
Çok üzülürsün böyle ezer seni bu adam

Evet benim artık o kadar korkak bir insan oldum ki kızıcak bağırıcak diye ağzımdan öyle çıktı. Ve şimdi bana bunun isgencesini edicek. Çok sinirli bir insan ama beni çokta mutlu eden 5 yıldır beraberiz çok mücadele verdim evlendik ve simdi çeyiz heyecanım olması gereken bi kız olmak varken insanların yanında krizlere girerek kendimi kaybediyorum. Çok yıprandığımı hissediyorum ve onu çok sevdiğimi elimden bişey gelmiyor. Bu yüzden
Niye korkuyosunuzki?
Bu kadar ufak birşeyde krize girecek kadar korkmak sağlıklı mı? Ya daha büyük sorunlar olursa, o zaman ne yapacaksınız?

Yengenizi ister sevin ister sevmeyin, abinizin hanımı ise görüşmemeniz zor.
Bunu eşinizin kafasına sokun.
Karışmaya hakkı yok. Kendisi sevmesin, zorla değil ama karışmasın!

Sesinizi çıkarın yahu, dik olun biraz.Çok susmuşsunuz.
"alçak yerde tepecik, kendini dağ sanırmış"
Ona bu fırsatı vermeyin, indirin burnunu, dik olun lütfen ama yaa

Adamdan korkuyorsun diye yalan söylüyorsun ve sana zavallısın diyor kendini parçalıyorsun. Önce bir kendine gel bence.
Kiminle görüşmeyeceğine sen karar verebilirsin ancak, bu kendine güveni en başından ona hissettirseydin ne böyle karışabilirdi ne seni ezme hakkını bulabilirdi kendine. Biraz dik dur ya. Adamın korkusundan ettiğin yalan için niye böyle deli gibi korkuyorsun? Ona da bu korkuyu hissettiriyorsan o toto göklerden inmez gerçekten :işsiz:

Bak kardeş öncelikle böyle icat tefek şeylere kriz geçirmem normal değil öncelikle güçlü olmalısın ve bu kadar ufak bi şeyde sana güvenmediğini söyleyen bir adama olsende yalvarmayacaksin önce herkes bi yerini bilsin ortada bir yalan bile yok ..neyse bunları geçelim yengen senin ailemden birisi atsan atamazsınız su saatten sonra nisanlina da gereği kadar konuşmam gerektiğini anlaymalisin ve oda saygı duymak zorunda eğer saygı duymuyorsa ilişkinizde büyük bir sıkıntı var demektir . Bence bir ömür kendini gezdirmek istemiyorsundur eminim ve sürekli kendini ifade etmek zorunda kalmaman için bence şimdiden biseyleri düzeltmeye çalış . Düşünsene bir ömür kendini ifade etmek için cabalayacaksin ve o sana guvenmedigini soylecek gereksizce
O kadar haklısınız ki ben her defasında yalvaran özür dileyen kendini suçlayan bir insan oldum o kadar doldum ki artık ben güçlü olmaya calıssam vücudum el vermiyor. Hatamı arayan bir adam var karşımda hiç biseyime tahammülü olmayan. Ve her an korkarak yaşayan bir ben. Aslında dışardan bakınca o kadar kızıyorum ki kendime onunla olmanın pişmanlığı değil kendimi bu kadar ezdirmenin pişmanlığı. Düşünüyorum ve sadece Korkuyorum daha çok yara almaktan

Niye korkuyosunuzki?
Bu kadar ufak birşeyde krize girecek kadar korkmak sağlıklı mı? Ya daha büyük sorunlar olursa, o zaman ne yapacaksınız?

Yengenizi ister sevin ister sevmeyin, abinizin hanımı ise görüşmemeniz zor.
Bunu eşinizin kafasına sokun.
Karışmaya hakkı yok. Kendisi sevmesin, zorla değil ama karışmasın!

Sesinizi çıkarın yahu, dik olun biraz.Çok susmuşsunuz.
"alçak yerde tepecik, kendini dağ sanırmış"
Ona bu fırsatı vermeyin, indirin burnunu, dik olun lütfen ama yaa
Artık sağlıklı olmadığımı düşünüyorum ve pes etmekten korkuyorum. Sorunlarla nasıl başa cıkacağımı bilmiyorum. Nasıl basit bir konu degilmi ama benim şu anki halim hiç basit değil onu tanıyorum. Ve ben kaç gün eziyet yapacağını biliyorum en canımı acıtıcak sözleri soylücek bana ve bende bütün acizligimle mahfedicem kendimi sihirli bı değnek olsun istiyorum herşey duzelsin mutlu olmak istiyorum

Büyük küçük fark etmez yalan söyleme, bu yalanlar güvensizliği doğuruyor, bağıracak çağıracak ne demek, silkelen kendine gel, bir ömür böyle geçmez eşin değil velin sanki, aile arasında sorunlar yaşanır geçer, sana kendi ailenden insanlarla konuşma deme lüksüne sahip değil, her dediğine tamam deyip kendini çıkmaza sokma.

Büyük küçük fark etmez yalan söyleme, bu yalanlar güvensizliği doğuruyor, bağıracak çağıracak ne demek, silkelen kendine gel, bir ömür böyle geçmez eşin değil velin sanki, aile arasında sorunlar yaşanır geçer, sana kendi ailenden insanlarla konuşma deme lüksüne sahip değil, her dediğine tamam deyip kendini çıkmaza sokma.
Yalan söylemem en büyük hatam oldu güvenmiyodu bana şimdi hiç güvenmicek. Nasıl düzelicez bilmiyorum

Adamdan korkuyorsun diye yalan söylüyorsun ve sana zavallısın diyor kendini parçalıyorsun. Önce bir kendine gel bence.
Kiminle görüşmeyeceğine sen karar verebilirsin ancak, bu kendine güveni en başından ona hissettirseydin ne böyle karışabilirdi ne seni ezme hakkını bulabilirdi kendine. Biraz dik dur ya. Adamın korkusundan ettiğin yalan için niye böyle deli gibi korkuyorsun? Ona da bu korkuyu hissettiriyorsan o toto göklerden inmez gerçekten :işsiz:
Benim ona olan hislermi kullanıyor küçük bir hatamda dünyanın en kotu insanı ilan ediyor beni. Ve bende kendimi savunamıcak kadar acizlesiyorum. Korkuyorum daha çok kırılmaktan. Huzurum kaçmasın diye ses çıkarmadığım şeyler benim belimi büküp dik durmamı engelliyor sanki.

Gençliğine yazık
Kendine bunu yapma
Önce sen kendini önemseyeceksin
Çok üzülürsün böyle ezer seni bu adam
Eziliyorum zaten bı kişilikte gormuyorrum kendimi nasıl bı sevgiki gözümü bu kadar kör edip teslim etmemi sağlıyor kişiliğimi
Mutluyken o kadar mutluyuzki ama benim küçük bır hatam bütün hayatımızı alt üst etmeye yetiyor . Bana hep senden ötürü kavga ediyoruz diyor. Bilmiyoki sorun çıkmasın diye görmezden gelip sustuklarımı. Şimdi nasl davranıcam ne yapıcam bilmiyorum

Yalan söylemem en büyük hatam oldu güvenmiyodu bana şimdi hiç güvenmicek. Nasıl düzelicez bilmiyorum

Güvenmezse güvenmesin yahu dünyanın en önemli adamı bu mu başbakan mı c.başkanı mı

Sen neden bu adama yaranmak için kendini parçalıyorsun altı üstü bir ayı

Ezilip büzülme artık okurken burda ben fenalık geçirdim öldüm bittim tükendim!

urun getirince samimi mi olunuyormus
sizinle kavga sebebi yalanmi yenegnize urun gelmesimi
urun gelmesi samimiyet belirtisi deilki, tanimadiign insanlarda ister parasiyla deilmi
Yalan söylemem kavga sebebimiz. Ama ilk doğruyu soyleseydim de kavga ederdik büyük ihtimal

Öncelikle tutamayacağın sözler verme ve bir daha yalan söylemek zorunda kalma, burda hata yalnızca sende değil eşinin tepkileri de abartılı, onun karşısında bu kadar sessiz kalarak düzeltemezsin, ağlama krizlerin seni onun karşısında ezik gösteriyor, bu zayıflığı üzerinden at. Sen böyle yapınca eşin, aa karımı üzdüm, kırdım bunu yapmayayım demiyor ki zayıflığına iyice bileniyor.

Güvenmezse güvenmesin yahu dünyanın en önemli adamı bu mu başbakan mı c.başkanı mı

Sen neden bu adama yaranmak için kendini parçalıyorsun altı üstü bir ayı

Ezilip büzülme artık okurken burda ben fenalık geçirdim öldüm bittim tükendim!
Ben öyle adamısım ki kendimi yada takıntı yada piskolojik bı sorun benim ki Aramızın bozuk olmasına dayamıyorum. Çok korkuyorum beni sürekli her konuda haksız gören bı adam ve ben tamam sensin diyip bütün hataları üstüme alan ben artık onun gözünde haksız olmak istemiyorum. Çünkü basıma aylarca yıllarca kakıyor. Pisikiyatriye gitmeyi düşünüyorum. İyi düşünemiyorum. Umursamamayı öğrenmem gerekiyor ama onu nasıl basaracağımı bilmiyorum

96?lımısın nıye bu yaşta evlendın be kardeşim benım yiğen okuyo gezşyo falan ah ah ah

96?lımısın nıye bu yaşta evlendın be kardeşim benım yiğen okuyo gezşyo falan ah ah ah
Evet 21 yaşındayım daha 16 yaşında tanıştık yolumu ona adadım ve bu günlerin hayalini çok kurupta evlendim. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyebilirim ki

Öncelikle tutamayacağın sözler verme ve bir daha yalan söylemek zorunda kalma, burda hata yalnızca sende değil eşinin tepkileri de abartılı, onun karşısında bu kadar sessiz kalarak düzeltemezsin, ağlama krizlerin seni onun karşısında ezik gösteriyor, bu zayıflığı üzerinden at. Sen böyle yapınca eşin, aa karımı üzdüm, kırdım bunu yapmayayım demiyor ki zayıflığına iyice bileniyor.
Kesinlikle doğru daha onun gözünden düşüyorum. Bana yarın bu konuyu açtığında ne demeliyim peki

Sana hiç acimadim. Bir damla bile uzulmedimde. Kişiliğini gururunu onurunu 5 para etmez bir herifin önüne sermiş burda duygu sömürüsü yapıyorsun!Koş kollarına o hadsiz nisanlinin biraz daha yalvar biraz daha ağla..evlenince en fazla iki sene sonra buraya konu açarsın köpek gibi pişmanım diye..Hadi sen safsın ailendemi görmüyor ne hallere düşüp kendini rezil ettiğini?!

X