Poğaçalar Közlenmiş Patlıcanlı Ve Tavuklu Poğaça - Komili Zeytinyağ Sponsorluğunda

Kızmak mı
Estağrufullah nerden çıkardın onu
Bekliyorum .
Yenı yenı poğaça tarifleri lazım bana

Senin madalyan nerde hala yok, kızmak derken senide görmek isteriz dedin ya ondan şey ettim öyle niye kızayım ayol...
Gelir yeni tarifler ne becerikli hatunlar var burada..

Reactions: H E
Kazen abı çooook yogunmuşşş .
Lisa abla hatırlatcak gelir bugün yarın

Madalya gelince süper olacak..
Tarifi yapmadan önce fotomu atılıyor nevoşa bu tarifi yapacam deniyor demi..
Onay alıncada tarif yapılıyor herhalde..

kız ilk defa hamur yoğurdum
Ben yaptıysam emınım sen nasıl yaparsın
Senın tarifi denıcem dun eşime gösterdım . Sana yaradı bu yemek yarışması diyo
Nasıl yaparım allah bilir artık
Yarışmanın karlı çıkanları kocalar ve komşular bence

Patlıcanı çok severim. Tadını hiç hayal edemedim şuan çok merak ettim bunu kesin deneyeceğim.
Çok lezzetli gözüküyor.
Başarılar dilerim.

İtalyan pidesi de denen calzone vardır, ona benzemiş tip olarak. Benim yediğim de aynen böyle tavukluydu ama içinde krema ve ıspanak da vardı. Bunda da közlenmiş patlıcan ve tavuk var eminim lezzetlidir. Ellerinize sağlık, canım çekti vallahi

Teeşekkür ederim .
Krema olmaz sanırım bunun içine . Ama ayrıca ıspanaklı ve kremalıda lezzezlı olabılır. Bir dahakı yaptıgımda bunuda aklımda bulundurucam .

Teeşekkür ederim .
Krema olmaz sanırım bunun içine . Ama ayrıca ıspanaklı ve kremalıda lezzezlı olabılır. Bir dahakı yaptıgımda bunuda aklımda bulundurucam .

Ay yok buna çok ağır olur sanırım. Bence böyle çok lezzetlidir hamarat olsam yapardım ehehe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…