KPSS A Grubu (Lisans) Sınavı İçin Ankara'da Hangi Dersane Tercih Edilmeli

SemPatiK

2 İleRi 1 geRi...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
7.215
11
38
arkadaşlar ben kpss 2010 için sınava girmeyi düşünüyorum... sınav çok önemli olduğu için dersane konusunda ki tercihimi riske atmak istemiyorum . daha önce bu sınav için hazırlanan arkadaşlar yada araştırma yapanlar bana yardımcı olabilir mi?
 

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
827
6
yaa canım ben ankarada değilim ama bugün dersanelerle görüştüm...ben işletme mezunuyum bana a dansa b grubuna girmemi tavsiye ettiler...kafam çok karıştı yaa. a grubu kadrolar çoğunlukla dil de istiyolar bende o da yok...ne yapsam bilmiyorum...sen ne dersin ?
 

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
ben kamu yönetimi mezunuyum ve b grubuna giricem arkadaşlar.yani b grubu denen şey aslında genel külür genel yetenek. dersaneye yazıldım.murata yazıldım ben. araştırma yaparken ankarada da murattan memnun arkadaşlar vardı. a grubunda dil önemlidir. üds gerekir. bir de sadece kpss ye girmek yeterli değil a grubu için. kurumun açtığı sınavı geçicen ve mülakattan da geçersen ancak işe girebiliyorsun. ama b grubunda tercihle yerleşiyorsun.aynı öss gibi. bana b grubu mantıklı geldi. zaten 2 senedir işsizim. işimi riske atmıyım bu defa dedim
 

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2007
827
6
3 dersaneyle görüştüm bunlardan ikisi de bana b yi önerdi.a rubundki rakipleriniz çok güçlüler dedi resmen tırstım yaa...daha dersaneye yazılmadım ama bi sorum olucak size ben şimdi kpss a ya girsem de b grubu kadrolardan tercih yapabilicekmiyim.yoksa a grubu sadece kendi alanı içinmi geçerli? bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?