KPSS'de hangi derslere gireceğim?

gizzzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
30
0
38
arkadaşlar merhaba bende kpss giricem ilk kez ve hiç bi bilgim yokkk.4 yıllık aöf işletme bitirdim kpss a grubundan giricem ama nasıl olucak ço kkarışıkkk :S bi oturumda genel kültür ve yetenek sorularını çözücem ve pazar günkü oturumların hepsinemi giricem 10 ders var yanılmıyorsam hepsinden sorumlumuyummm ???? hadi sınavı geçtim bide atanma derdi var

Allah hepimize yardım etsin sınava giricek arkdşlarra şimdiden başarılar inşallah herkesin gönlüne göre olurr

Arkadaslar ben de acıkogretım ıngılızce ogretmenlıgı son sınıftayım ve kpss ıle ılgılı hıcbısı bılmıyorum bılenler lutfen acıklama yapsın :KK43:

canım bildiğim kadarıyla istersen sadece genel yetenek genel kültür çözüyorsun
istersende diğer oturumada katılıyorsun dershaneden hocam öyle demişti .
GY-GK dışındaki oturumlar müfettişlikler için falan olduğunu biliyorum ama sen yine de güzel bir araştır, ben sadece bildiğimi yazdım canım ...

zederdi ben mezunum senin bölümden.bu sene kpssye hazırlanıorum sen ne bilmek istiosunki.walla bizim bölüm ayrı dert bu kpss ayrı dert canım bitirme okulu sen walla ben pişmanım:)

ya çok zor deil aslında ama yogun egitim bilimleri war işte ünide gördügümüz konuların türkçesi genelde kendi içinde 5e ayrılıyor.sonra türkçe tarih cografya vatandaşlık we matematik(baş belası dilciler için) bu kadar.kursa gitmeden zaten zor yani kazanmak.en az bi 75 almamız lasım walla ben heryere razıyım.bakalım görces

X