Kredi kartı borcu

Nasil yani. Sımdı 3 ay öteleme yaptılar. Sonra kalan borcu 9 a bölüyorlarmıs. Ama gene yüksek bir meblaga oluyor. Dırek yapılandırmaya soracağım pazartesi
Ötelenmeye de faiz alıyorlar baya siz en iyisi yapılandırma isini sorun ama hic kullanmayın o kartı sabit taksit öder kapatırsınız borcunuzu

asgari ödenince de faiz eklenir.
bakın kartınız varsa her ay kart borcunun tamamını ödemek zorundasınız.
asgari ödemek benim param az, bak zar zor bunu ödeyebildim, yani riskli müşteriyim demektir.
bu da faiz eklenmesine neden olur.
Anladım. Ben asgariden bıraz fazla ödüyorum ama dönem borcunu kapatmadım hıc tabıkı

Hayır tam tersi baska kartlarımda var. Ama onlara borcum yok kullanmıyorum. Bunu da bayadır kullanmıyorum ama borc bitmiyor bi türlü

yeni bir başvuru yaparsanız bu durum yüzünden kabul olmaz.
daha önceden var olanları gelip almazlar tabi ki :)

ya inşallah bu kadar bilmemeniz şakadır
bu devirde bunlardan bi haber olmak çok enteresan bence

Aslında altın satıp kredimi ödeyeceğim pazartesi. Aldıgım parayla sadece kredı kartını yatıracagım
öde kurtul evet öteledikçe de dağ gibi oluyor borç maalesef ilerde ev kredisi araba kredisi çekmek istesen kredi notun düşük olduğu için sorun yaşarsın çünkü

öde kurtul evet öteledikçe de dağ gibi oluyor borç maalesef ilerde ev kredisi araba kredisi çekmek istesen kredi notun düşük olduğu için sorun yaşarsın çünkü
Haklısınız. Üniversiteden ögrenim kredım var. Pazartesi 8aylık falan ödeyeceğim onu. Bu kartımı da yapılandırmak ıcın bankaya gıdecegım

Gercekten cok dogru. Eşim de İnternet bankacılıgını indir. Ne Borcumuz var bilelim, bırsey anlatmıyorsun diyor. Söyleyip kurtulcam😣
Evet ben de hep oradan takip ediyorum en iyisi :/ 7 bin lira borç cok fazla degil ama hemen ödersiniz cok cabuk azalır biter gider inşallah merak etmeyin

3-5 bin borçla kredi notu düşer mi, cok dusuk bir meblağ degil mi
Düşük oldugunu sanmıyorum ben. Cunku banka 30 bın kredı lımıtınız var. Ordan cekıp yatırın hepsını dedı ve istemedim. Ayrıca 2 ay önce bi ürün almak ıcın acele kredı kartı basvuru yaptım, hemen geldı. Ama sıfre bıle almadım. Yanı yapılandıracagım zaten. Ama kesınlıkle hıcbır zaman asgariden az ödeme yaptım. Hep bıraz fazlasını ödedım

3-5 bin borçla kredi notu düşer mi, cok dusuk bir meblağ degil mi

tutardan değil, ödeme şeklinden.
ödenmeyen aylar olursa, borç az ödemelerden dolayı git gide büyüyorsa, başvurulan kredilerden olumsuz yanıt alınmışsa.. hepsi düşürüyor notu.
bir de herkesin gelirine göre bir kredi limiti var. - kredi kartı tutarı da dahil buna.
eğer o limite gelinmişse ve borçlu durum varsa riskli statüde oluyor.
hepsi de notu düşürüyor.

Yanı gecen ocaktan beri işsizim. Her ay ögrenim kredım vardı. Faturam vardı. Aılem zaten para vermiyordu. Mecbur cektım😣
son 1 senede herkesin borcu var tek değilsin .bir şekilde halledersin üzülme.bak gerçek bir dert yazdığında asla eğlenmiyoruz seninle yardımcı olmaya çalışıyoruz .gerçek dertler aç boşver kaynanayı :KK70:

X