Kredi kartı limitinizi sonuna kadar dolduruyor musunuz?

moda tas ogrt

İkiz annesi 👩‍👧‍👦❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
2.234
4.016
Hanımlar bir kaç zamandır farkediyorum çoğu kadın kredi kartı limitini her ay sonuna kadar dolduruyor, Instagram'da yazmış biri limitim bitti harcama yapamicam bu ay diye, birkaç gün önce de bir öğrencim aynı şeyi söyledi . Şaşırıyorum , kredi kartı limiti 2 bin 3 bin 7 bin olsa sonuna kadar bitirip asgarisini mı ödüyor çoğu insan ?

Ben her ay ne kadar borcum varsa tamamını ödüyorum, ona göre hesap ederek harcama yapıyorum garibime gitti.

H M

Bir gün gelir hazan çiçeklerim büyür 🌸
Pro Üye
22 Ağustos 2015
28.263
85.412
Mumkun oldugunca esime de kendime kullanmamayi tavsiye ediyorum. Sadece olanakli.olacaksa kullanmak mantikli. Cebim de para varsa borclanmanin anlami yok. Bide kesinlikle butceye zarar veriyor yani alacagin az bisey olacaksada cok oluyor saglikli degil pek. Duzeyli kullanmak mantkli sonuna kadar doldurmak sacma gereksiz yere ise

moda tas ogrt

İkiz annesi 👩‍👧‍👦❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
2.234
4.016
Mumkun oldugunca esime de kendime kullanmamayi tavsiye ediyorum. Sadece olanakli.olacaksa kullanmak mantikli. Cebim de para varsa borclanmanin anlami yok. Bide kesinlikle butceye zarar veriyor yani alacagin az bisey olacaksada cok oluyor saglikli degil pek. Duzeyli kullanmak mantkli sonuna kadar doldurmak sacma gereksiz yere ise
Bende bazen dolduruyorum ama genelde max. 2 ayda tüm borcu ödüyorum. Gerçi limitim 500 lira :) 500 er liradan iki kartım var.
500 normal bir limitmis, o dolabilir :)

moda tas ogrt

İkiz annesi 👩‍👧‍👦❤
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
2.234
4.016