Kreşe göndermeli miyim?

Ya okuyunca aklima ilk görümcenin eve erkek arkadaşını çağıracağı fikri geldi. Çok mu kötü düşünüyorum ya :))) evde sadece annesi ve kendisi yasiyorsa tabii...
evet. bu cümleden sizin okumadığınız ve sınavlara hazırlanmadığınız anlaşılıyor

Tam zamanı sancılı bir süreç ama ben gönderdim anaokuluna 3 senenin 1 buçuk senesi gidebildi sürekli hastalandı kovid süreci vs derken büyüdük
Kreşin avantajı çok çok fazla çocuğun bağışıklığı güçleniyor hastalandıkça
Böyle acımasızca geliyor ama bağışıklık güçlendikçe dahada az hastalanmaya başlıyorlar
1. Sınıf hepsinden zor ve önemli okula düzenli gitmesi açısından kalabalığa alışması önemli
Kreşte hastalanıyor diye göndermeyen çok kişi var yok pis yok çocuklardan hastalık bulaşıyor diye
E bu çocuk okula gitmeyecekmi ilkokulu var bunun ve kreşten daha önemli

3 yaş ve üzeri cocuklar malesef evde yeteri kadar almalari gereken egitimide,paylasimida,sosyalleşmeyide yapamiyorlar.Anlattiklariniz gibi sorunlariniz olmasa dahi gönderin bencede anneanne-babaanne yaninda buyuyen cocuklarla kreslerde buyuyen cocuklar arasindaki farki sizde gonderince anliycaksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…