Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Kreşte bir sorun

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Tamamen reklam . Eşiniz bulacak o zaman bilen birlerini herkese soracaksınız bir şekilde ulaşırsınız ben öyle yaptım yine öyle yaparım

cok tesekkur ederım :KK36: devletın anaokuluna alınabılırmıs yası uyar dedı sımdı bır uye ustelık bosu bosuna nıye ozel krese gondereyım ah bılseydım keske hangısıne yazdırayım dıye en bastan sorsaymısım

"resmını almıs ısmıyle beraber x kuzumuz kresımızehosgeldı seklınde resmını paylasmıslar" en nefret ettiğim olay bu yani. Avrupada okulun bahçesinde baska çocuklar varken çocugunuzun fotoğrafını çekmeniz hoş karsılanmıyorken bizde an be an...

resıme okadar begenı gelmıs kı 5 dakıka da sinirim oynadı artık herkes kızımın hangı okulda oldugunu bılıyor bırı ısmıyle seslenıp okul bahcesınde sekerle yanına cagırabılır cocukları kandırmak okadar kolay kı nasıl boyle bırsey yapabıldıklerını aklım almadı en az bahcede tek kalması kadar korkunc geldı bana resmıyle ısmını okul adını paylasmaları bıldıgınız acık adres

cok tesekkur ederım
sımdı yarım gun onerıyorsunuz degıl mı devlet kresı dıye mı arastırıcagım ben bunu burda da vardır mutlaka devletın kresı varmıs gıtsın tabı egıtım egıtımdır daha guvenlıymıs madem ıcım rahat eder
Arkadaşların dediği gibi anaokulu olarak geçiyor ağız alışkanlığı kreş diyoruz ama anaokulu 3 sene gitti benim oğlum

Allah evladınızı ve evlatlarımızı korusun 😇 Bence Allah’ın sevgili kulusunuz kötü bir şey olmadan farkına varmışsınız. Belki anlık ihmalleri var belki onlar da kendilerince haklı ama maalesef ülkemiz de saniyelik ihmaller çok kötü sonuçlara sebep oluyor minicik çocuklar için. Ben de olsam kaydını alırdım 😞 Ve sizden izin almadan çocuğunuzun fotoğrafını paylaşması çok çok yanlış asla tahammül edemezdim 😤 fotoğrafı kaldırmalarını söyleyin muhakkak bu kadar kötü insan varken etrafta evladınızın fotoğrafının isminin herkese açık olduğu bir sayfada paylaşılması çok korkunç 😳 evladınız için her şeyi düşünmelisiniz en kötü durumu bile düşünerek önlem almalısınız. İmkanınız varsa en güzeli sizin ilgilenmeniz

cok tesekkur ederım
aynen oyle her kotu sey sanıyeler ıcınde oluyor aklım cıktı benım :KK43:

cok tesekkur ederım
sımdı yarım gun onerıyorsunuz degıl mı devlet kresı dıye mı arastırıcagım ben bunu burda da vardır mutlaka devletın kresı varmıs gıtsın tabı egıtım egıtımdır daha guvenlıymıs madem ıcım rahat eder
Daha güvenli olması dediğim gibi siz değerlendireceksiniz içinize sinerse verirsiniz her şeyi sormak incelemek hakkınız iyice araştırın

Arkadaşların dediği gibi anaokulu olarak geçiyor ağız alışkanlığı kreş diyoruz ama anaokulu 3 sene gitti benim oğlum
ya saka gıbı cok sınırlendım bende hevesle kostur kostur sabah 8 de gıttım okula cocugumu da alıp erkenden okula gıdelım gorelım kayıt sartları dıye
ıcerı bıle almadılar ogretmenle karsılastık kapıda 3 bucuk yasında kayıt almamız mumkun degıl seneye dedı :KK43: bırde en ıyı devlet anaokulu dıye gecıyor ısmı burda

"resmını almıs ısmıyle beraber x kuzumuz kresımızehosgeldı seklınde resmını paylasmıslar" en nefret ettiğim olay bu yani. Avrupada okulun bahçesinde baska çocuklar varken çocugunuzun fotoğrafını çekmeniz hoş karsılanmıyorken bizde an be an...
İzinsiz yapmışlar bir de suç resmen

ya saka gıbı cok sınırlendım bende hevesle kostur kostur sabah 8 de gıttım okula cocugumu da alıp erkenden okula gıdelım gorelım kayıt sartları dıye
ıcerı bıle almadılar ogretmenle karsılastık kapıda 3 bucuk yasında kayıt almamız mumkun degıl seneye dedı :KK43: bırde en ıyı devlet anaokulu dıye gecıyor ısmı burda
Nasıl almıyorlar ya hatta sınıfları da 3-4-5 diye oluyor

yarın dırek gıdıp kaydın ıptalını ısteyecegız
canım cok sıkıldı :KK43: bırde takarım ben artık kafaya cok sanslıyım tesaduf gordum ıyıkı gordum
ya gormeseydım bugun olanı degıl mı ? ya cocugu kacırılanlar nasıl kacırılıyor okul kapısı onunde önluguyle kacırılan cocuklar :KK43: dusunmek ıstemıyorum kalbım parcalanıyor dusunurken acısına katlanamıyorum basına gelen aılelerı dusununce
bugun tum kotu seyler gozumun onunden gectı
Kim olsa aklı çıkardı:KK43:
Abartıyorsun diyen arkadaşın da halt etmiş afedersin. Ne demek ne zamana kadar başında duracaksın??? 3 buçuk yaşındaki çocuğu,güvenliksiz,korumasız, trafik akışının olduğu..bir yerde tek başına bırakmak da nesi?
Okulun kendisinin ortalığı ayağa kaldırması gerekirdi asıl

Kim olsa aklı çıkardı:KK43:
Abartıyorsun diyen arkadaşın da halt etmiş afedersin. Ne demek ne zamana kadar başında duracaksın??? 3 buçuk yaşındaki çocuğu,güvenliksiz,korumasız, trafik akışının olduğu..bir yerde tek başına bırakmak da nesi?
Okulun kendisinin ortalığı ayağa kaldırması gerekirdi asıl
kotu tecrube oldu bugun benım ıcın yarın ılk ısım kapısında paşalar gıbı guvenlıgı olan devlet anaokulu bulmak

Benimde kızım var çok haklısınız endişelenmekte. Ortalık bu derece kötuyken her şey aklımıza geliyor inşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz. Rabbim tüm çocukları korusun

Benimde kızım var çok haklısınız endişelenmekte. Ortalık bu derece kötuyken her şey aklımıza geliyor inşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz. Rabbim tüm çocukları korusun
:KK36: amin cok tesekkur ederım

sosyal hesabımdan mesaj attım aynen sunu yazdım
cocugumun kısısel hesabımızdan ıznınız olmadan alıp paylastıgınız resmı kaldırın lutfen, sızın okulunuzda bu ısımde bu resımde bır cocugu herkese acmanız guvenlık ıhlalı bu resmı goren herkes cocugumu artık tanıyor ve ıstedıgı gıbı kendıne yaklastırabılır dedım

hala gormedı mesajımı

belkı suan komık duruma dusuyorum bılmıyorum ama gercekten bılmedıgımden soruyorum devlet dedıgınız hangısı oluyor anaokulumu ?
anaokuluna gıttık 3 bucuk yas kucuk alamayız seneye ancak dedıler bu yasta kres olur dedıler devlet kresıde mı var bılmıyordum tum kresler ozel olur sanıyordum etrafımdakı tek cocuk benım cocugum hıc krese cocugu gıden tanıdıgımda yok kıme sorulur nerden bulunur cıdden bılmıyorum aracla cıktım ıyı oldugunu duydugum anaokuluna gıttım yası kucuk dedıler eve donerken ozel kres yazan bır yere gırdım bugun kayıt ettırdım oda boyle oldu :KK43:
Milli eğitime bağlı bağımsız anaokulları var. Onlar 3 yaş itibariyle alıyorlar. Bulunduğun ilçenin meb sitesine gir, ordan kurum listesinden bağımsız anaokulu var mı görürsün. Üstte yazan arkadaşın söylediklerine katılıyorum ayrıca.

Orayı başlarına yıkmadığınız kabahat.
Uyum süreci olumlu diye eline telefon alıp bık bık foto atacağına, bir zahmet çocuklardan gözünü ayırmasın da ‘kalabalıkta kaçamasın’ gözden evladınız.
Bu ne sorumsuzluk, ne büyük bir hata!
Ve geri dönüşü olmayan her şeye sebebiyet verilebilirdi.
Bence gayet ifşa edin ve asla bir daha sokağından geçmeyin.

kotu tecrube oldu bugun benım ıcın yarın ılk ısım kapısında paşalar gıbı guvenlıgı olan devlet anaokulu bulmak
Güvenlik olmayabilir N..güvenlikli olması önemli olan. Devlet anaokulnda güvenlik hiç duymadım. Ben de bağımsız anaokulunda çalışmıştım.

X