Saç Uzatma Yöntemleri Krk kilit (At Kuyruu)Otu'nun Sa uzatmadaki etkisi

demlendirmeden hemen süzüp içseydin..üzülme bişey olmaz:teselli:=)

arif coşkum varya profosör..o çok met eder saç için..ondan duymuşssundur canım..a.syok ne kusuru..tek tek okuycak haliniz yok baygınlık geçirirsinizkaydirigubbakcemile3ben bi poşeti 1.750tl ye alıyorum tales kazık yemişin bacım hehelülülülülülüya 10 günde falan 2 cm işte..yani 10 günde falan 2 cm uzadı benimkiler..ben içiyorum ve sürüyorum..ayrıca çinko hapı içiyorum..

benim kadar tiksinme!böö yani..hayatta içemem böö yapa yapa içerim..ama bunu öyle rahat içiyorumki..şu an 2.bardağımı içiyorum missler gibi:asigim:

sen coşkun deyince hatırladım ömer coşkun değilmiydi o adamın adı ya petek dinçözün programına katılmıştı. ne için iyi geldiğini hatırlayamıyorum ama otun ismi ilginç gelmişti bana.

benimde saçlarım yavaş uzuyor hemen denemek istiyorum fiyatı ne kadar acaba?
poşetlerde fiyat değişiyo..yani 3tl yi geçmiyo canım..
senin poşetle benim poşet bir mi bacım lülülülülülü

cayımda bitti saçımada sürdüm havluya sardım kurumasını bekliyorummm ilk kullanışım hayırlı olsun :lepi:

ayy inşallah ayda 6 cm ediyodur :1rolleyes::asigim:
saçına sürdükten hemen sonra havluya sorma..bekle biraz yesin..iyice masaj yaparak yedirseydin..sen almışın çuvalla belülülülülülü:roflol:..hadi bakalım hayırlı olsun:teytey:..günde 2 bardak unutma...

sen coşkun deyince hatırladım ömer coşkun değilmiydi o adamın adı ya petek dinçözün programına katılmıştı. ne için iyi geldiğini hatırlayamıyorum ama otun ismi ilginç gelmişti bana.

aynen öyle canım..peteğin programına çıkan...ben ondan önce biliyodum bunu, uygulamaya başlamıştım..o yüzden şaşırmadım sevindim:eek:dedim senden önce biliyoduk olumm:roflol:...kırkkilit..her derde ALLAHIN izni ile deva..saç haricindeki faydaları araştırında görünyerimseniben

eveet ilk tecrübemi sizlerle paylaşıyım....ben aynen anlattıgın gibi uyguladım canım...saçımda tek bir tel bile dökülmedi normalde 10-15 tel tararken gider...Bu birinci olumlu yanı...İkincisi durulama suyu olarak rahatlıkla kullanılabilir kokusu falan kalmıyor aksine bi ferahlık söz konusu....Bu ikinci olumlu yanıydı...Üçüncüsü çayı içilebilir derecede yani böğüre böğüre içtigim ve yediğim macunlar oldugu için bu mis gibi geldi diyebilirim :jeyyar:....Buda üçüncü olumlu yanıydı....Birazda diğer günlere kalsın bu ilk yapışımdı heralde 1 hafta sonra destan yazarım artık :nazar:

Helal et hakkını canım :1hug:a.s.:nazar:

Annem hepiniz kazık yemişiniz ben orta boy poşet dolusunu 0,75 kuruşa aldımlülülülülülü
AsOcum ben daha içmedim neden dersen lavanta kürü uyguluyorum bugün 13. gün 2 gün sonra bitiyor ve hemen bunu imeye başlıcam.kaydirigubbakcemile
Benim cilt problemim yok şükür.. Tek derdim cildim yağlı ve gözeneklerim oldukça belirgin. İnşallah bu soruna da iyi gelir.kaydirigubbakcemile5
İyi geceler hepinize...
He bu arada foto çekmek lazım değişimi görmek için çok iyi olur. Ama annem yattı kadınceğizi kaldırmayayım gecenin bi körü yarın çektiririm saçlarımın fotosunu arkadanhihoyyyt

eveet ilk tecrübemi sizlerle paylaşıyım....ben aynen anlattıgın gibi uyguladım canım...saçımda tek bir tel bile dökülmedi normalde 10-15 tel tararken gider...Bu birinci olumlu yanı...İkincisi durulama suyu olarak rahatlıkla kullanılabilir kokusu falan kalmıyor aksine bi ferahlık söz konusu....Bu ikinci olumlu yanıydı...Üçüncüsü çayı içilebilir derecede yani böğüre böğüre içtigim ve yediğim macunlar oldugu için bu mis gibi geldi diyebilirim :jeyyar:....Buda üçüncü olumlu yanıydı....Birazda diğer günlere kalsın bu ilk yapışımdı heralde 1 hafta sonra destan yazarım artık :nazar:

[Helal et hakkını canım :1hug:a.s.:nazar:

holleyy beehihoyyytçok mutluyum:1hug:..dahada memnun kalırsın işallah talesim ya:asigim:inanki çok ama çok mutlu oldum..pişam olmadın...aynen bende böğüre böğüre içiyorum bitki çayını:roflol:ama bu miss gibi..hergün takipteyiz canım benimŞeniz..helalı hoş olsun aa ne demek:eek:sende helal et gülüm

Annem hepiniz kazık yemişiniz ben orta boy poşet dolusunu 0,75 kuruşa aldımlülülülülülü
AsOcum ben daha içmedim neden dersen lavanta kürü uyguluyorum bugün 13. gün 2 gün sonra bitiyor ve hemen bunu imeye başlıcam.kaydirigubbakcemile
Benim cilt problemim yok şükür.. Tek derdim cildim yağlı ve gözeneklerim oldukça belirgin. İnşallah bu soruna da iyi gelir.kaydirigubbakcemile5
İyi geceler hepinize...
He bu arada foto çekmek lazım değişimi görmek için çok iyi olur. Ama annem yattı kadınceğizi kaldırmayayım gecenin bi körü yarın çektiririm saçlarımın fotosunu arkadanhihoyyyt

talesdelikafaduldensu iç hemen..soğuk olsunsırnaşık şey..vay be..kazık yedik ama olsun..isterse 5 tl olsun yok gözümde..ilaçlara doktor kozmetik vs..verdim paralar düşünülürse-tatlicadiarzu-..canım istersen cilt bakımında topiğim var uğra orayayerimsenibentamam..lavanta kürün bitsin öyle başla sende..lavanta kürü sivilce izlerine iyi geliyo tv den duyduğum kadar..denemedim..işallah ondanda fayda alırsın..aman kaldırma kadını=)sonra çekersin..bende koyucam resim en kısa zamanda kızlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
talesdelikafaduldensu iç hemen..soğuk olsunsırnaşık şey..vay be..kazık yedik ama olsun..isterse 5 tl olsun yok gözümde..ilaçlara doktor kozmetik vs..verdim paralar düşünülürse-tatlicadiarzu-..canım istersen cilt bakımında topiğim var uğra orayayerimsenibentamam..lavanta kürün bitsin öyle başla sende..lavanta kürü sivilce izlerine iyi geliyo tv den duyduğum kadar..denemedim..işallah ondanda fayda alırsın..aman kaldırma kadını=)sonra çekersin..bende koyucam resim en kısa zamanda kızlar...

Oldukça hafif çeken bir bitki olduğu için çok para tutmuyor, ama merkezi yerlerdeyse alışveriş yaptığınız aktarlar, fark olur haliyle:nazar:
Canım ben lavantanın tadına bayıldım gece yatarken içiyorum hem de rahatlatıyorkaydirigubbakcemile
Saraçoğlu, her kadının yılda 1 kez 15 günlük lavanta kürünü uygulamasını tavsiye ediyor.
Senin inci tozunu da okudum ve denicem hemen bulunca da sahtesi olabiliyormuş sanırım iyi bir aktar bulmak lazımgamyoncuiremsu

holleyy beehihoyyytçok mutluyum:1hug:..dahada memnun kalırsın işallah talesim ya:asigim:inanki çok ama çok mutlu oldum..pişam olmadın...aynen bende böğüre böğüre içiyorum bitki çayını:roflol:ama bu miss gibi..hergün takipteyiz canım benimŞeniz..helalı hoş olsun aa ne demek:eek:sende helal et gülüm

Helal olsun :hooray: ben artık kaçıyorum mirmirmirmir Sınavlarında başarılar alnın ak cıkarsın inşallah bu sınavından da.....Gelişmelerle görüşmek üzere :sm_cool:

İyi gecelr hatunlarkaydirigubbakcemile
Güzellik için uyku da gerek di miisengözlerimebaksanab

ooo aso harikasın. birazdan dışarı çıkıcam bende alayım bakayım bu bitkiyi. saçlarımın uzaması lazım yaza nişanım var sonra düğün falan oyüzden bana saç lazım:)) umarım tadıda iyidir. sana güvenip alıom hadi hayırlısı olsun.

Oldukça hafif çeken bir bitki olduğu için çok para tutmuyor, ama merkezi yerlerdeyse alışveriş yaptığınız aktarlar, fark olur haliyle:nazar:
Canım ben lavantanın tadına bayıldım gece yatarken içiyorum hem de rahatlatıyorkaydirigubbakcemile
Saraçoğlu, her kadının yılda 1 kez 15 günlük lavanta kürünü uygulamasını tavsiye ediyor.
Senin inci tozunu da okudum ve denicem hemen bulunca da sahtesi olabiliyormuş sanırım iyi bir aktar bulmak lazımgamyoncuiremsu
ben saraçoğlundan ziyade ömer coşkun ve marankiyi tutuyoruma.s...lavanta çok faydalı bir bitki..sinirleri gevşetir.uyku yapar rahatlatır..kokusu ve tadı güzeldir ama ben sevmiyorumkaydirigubbakcemile3..güvendiğiniz bi yerden alın mutlaka hayatım..benimkilerin sahte olmadığına eminim ama:1rolleyes:mutlaka dene.hatta sabun ve kremini bile al durum müsaitse..ben getirtiyorum kullanınca yazıcam...

Helal olsun :hooray: ben artık kaçıyorum mirmirmirmir Sınavlarında başarılar alnın ak cıkarsın inşallah bu sınavından da.....Gelişmelerle görüşmek üzere :sm_cool:
canımsın ya kankam benüm:1hug:..dualarınızla sınavım güzel geçti sayılır..ingilizceydi bayılırım kendisine-tatlicadiarzu-..alalah razı olsun güzel dileklerin için atlım benim...amin amin..güzel gelişmelerini bekliyorumhihoyyyt
ooo aso harikasın. birazdan dışarı çıkıcam bende alayım bakayım bu bitkiyi. saçlarımın uzaması lazım yaza nişanım var sonra düğün falan oyüzden bana saç lazım:)) umarım tadıda iyidir. sana güvenip alıom hadi hayırlısı olsun.

hayırlı olsun tmyy cim..bir ömür mutluluklar öncelikle..:içelim:..tadı gerçekten güzel..ben be tales arkadaşımız böö ıykk..yaparak içen tipleriz..ama benim gibi oda rahatlıkla içiyo..tadı güzel diyebilirim..içilmiycek bir tad yokyerimsenibenbana güven,için rahat olsun..burdan takipteyiz şutarafagitti

CADIARZUslm kızlaaarrr,bu otu aldım bugun,kaynatmıyoruz demlıyormuyuzzzz

CADIARZUslm kızlaaarrr,bu otu aldım bugun,kaynatmıyoruz demlıyormuyuzzzz

slm asst...kaynar suyu dök çaydanlığa..otunuda at bir tutam..ateşi aç..1-2 kere tıkırdat..saniyelik olay yani..sonra 5dakika demle..süz ve iç..hadi allah ras getirsin..yorumlarını bekliyorum..

Kızlar bugün 2. yapışım kırk kilit otunu.
Foto koyuyorum uzamayı net anlayalım daha sonra diyegamyoncuiremsu

my.php
[/URL][/IMG]

Lütfen Alıntı Yapmayınızkaydirigubbakcemile2

AsOm senin fotoyu da bekliyoruzhihoyyyt

belde yalnız incecik:nazar::nazar:
saçların zaten uzun maşalah:nazar:kaydirigubbakcemile3..çok iyi yaptın..süpersin islandım..ben 20 gün sonra ancak biliyosunuz..a.s...hadi belinide geçer işallah rapunzel kıskanırda kıskançlığından kel kalır işallahlülülülülülü:jeyyar:

ya arkadasım sacların cok gusel uzun ztn yaa :KK43:
ne gusel yaa benımkıler omuzuma ancak degıyooo.
yaptım sacımda asocuk sımdı sıpır sıpır damlıoo

belde yalnız incecik:nazar::nazar:
saçların zaten uzun maşalah:nazar:kaydirigubbakcemile3..çok iyi yaptın..süpersin islandım..ben 20 gün sonra ancak biliyosunuz..a.s...hadi belinide geçer işallah rapunzel kıskanırda kıskançlığından kel kalır işallahlülülülülülü:jeyyar:
Teşekkürler canımm ama bi belime gelmediler yaa o da olcak sayendehihoyyyt

O senin güzelliğin canım uzucak inşallah hepimizin istediğimiz kadarkaydirigubbakcemile5
Sabırla yapmaya devam kaydirigubbakcemile
Ben inanıyorum kırk kilidekaydirigubbakcemile2

canım masaj yap saç diplerine..iyice yedir dibine dibine..elinle sık biraz çok döktüysen havlu koy omuzlarına hasta olma bide..çayı içtinmi canım?
Teşekkürler canımm ama bi belime gelmediler yaa o da olcak sayendehihoyyyt

O senin güzelliğin canım uzucak inşallah hepimizin istediğimiz kadarkaydirigubbakcemile5
Sabırla yapmaya devam kaydirigubbakcemile
Ben inanıyorum kırk kilidekaydirigubbakcemile2
otumuz sayesinde olucak allahın izniyle islandımyerimseniben

içtım ıgrenctı tadı.ya su masaj olayını sevmıyorum ben ,bıtlı gıbı kasınıyormus gıbı :p
enfes bi tadı yok kola gibi meyve suyu gibi:)ama içilmiycek kadar kötü değil..ama uzamasını istiyosan uraşıcaksın bakımlarlasengözlerimebaksanab...sen devam et..yok öyle hemen pes etmek..en azından 2 hafta falan dene..zaten sonucu görünce bırakmıycaksın:jeyyar:

X