Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kryolan mı mac mı ?

Dedigim gibi canim mac pudrasi guzel ama fondoteni beni rahatsiz etti yuzumde hissettim baya oyuzden hemen sildim yuzumden.annemde kullaniyodu dedigim gibi begenmedi oda.pure beauty bende kullandm yazin ve arada bi kullaniyorum baya guzel.iste simdi aklimda olan Ysl. Kozmetigin sonu yoookkk malesefff :KK43: ysl alirim sonra chanel derim onu alirim dior vs vs vs... bu boyle gider.eldekiler bitmeden almamak lazim :)
aynen bende ya pudra fondöten kullanmadığım halde elimde dört beş tane pudra ve fondöten var :KK70:
göz kalemlerim ve eyelınerim sayamayacağım kadar çok
kozmetiğin sonu yok hakikaten her duyduğumuzu alıyoruz :KK70:
allah tan mağazaları yok yaşadığım şehirde olsa mac den başlayıp laure marciere kadar herşeyi alcam :KK70:

fondöten kullanıyorum canım sıvı olandan. benimkinin kodu NW25. bana almayı düşündüğümün bir açık tonunu vermişti ordaki bayan.Netten renk sıkıntısı yaşayabilirsin belki. nc25 kullanmadım canım.

Diğer markayı kullanmadım ama macden memnunum.

aynen bende ya pudra fondöten kullanmadığım halde elimde dört beş tane pudra ve fondöten var :KK70:
göz kalemlerim ve eyelınerim sayamayacağım kadar çok
kozmetiğin sonu yok hakikaten her duyduğumuzu alıyoruz :KK70:
allah tan mağazaları yok yaşadığım şehirde olsa mac den başlayıp laure marciere kadar herşeyi alcam :KK70:

Laure marcierin rujunu clarinsin rujunu ve cilt bakim urunlerini mac pudrasini kryolan fonditenini vs her markadan bisey aldim memnunum ama sonu yok iste : ))

fondöten kullanıyorum canım sıvı olandan. benimkinin kodu NW25. bana almayı düşündüğümün bir açık tonunu vermişti ordaki bayan.Netten renk sıkıntısı yaşayabilirsin belki. nc25 kullanmadım canım.

Diğer markayı kullanmadım ama macden memnunum.
cilt renginiz nedir ?
nw pembe alt tonlu ben sarıyım nc uyar bana galiba
evet bir açık tonunu almak gerekmiş fondötende durdukça koyulaşıyormuş çünkü
tamam bende mac alayım :KK70: tşk ederim yorum yaptığınız için

rica ederim canım yardımcı olabildiysem ben düğünümde de kullandım akmıyor pütür pütür olmuyor.Tavsiyem fırçası var fırçasını alman daha uzun ömürlü oluyor,süngerle kullandığın zaman daha çabuk bitiyor.

rica ederim canım yardımcı olabildiysem ben düğünümde de kullandım akmıyor pütür pütür olmuyor.Tavsiyem fırçası var fırçasını alman daha uzun ömürlü oluyor,süngerle kullandığın zaman daha çabuk bitiyor.
tşk ederim canım evet fırça ile beraber alcam
fırça ile uygulaması daha kolay oluyor bende sevmiyorum süngeri
nc25 e karar verdim biraz daha bekleyip alcam belki kullanan birileri yorum atar diye

evet ben buğday hafif esmere kaçarım
nc25 uyar diyosun yani nc25 kullananada rastlamadım hiç ya birileri bilsede sorsam
cildim karma canım , evet yorumlarına baktım kuru ciltlere önerilmiyor
ben zaten kuru bölgelerime sık sık krem uygularım
bak şimdi sen benim aklıma ysl yide soktun :KK70: ona da bakıyım ben

Bence nete hic bulasma arkadasim. Bende kryolan mac arasnda gittim geldim mace karar verdim. Netten almayi dusundugum renk asiri beyaz olurmus mua ya ssoyledim bna cok yanlis bi secm olurdu dedi ki bnde baya acik renkliyimm magazadan deneyerek aldm. diger turlu bilemiyosun Studio fix pudra ve face&body oneririm. Dahs ortucu olsun istersen studio fix fluid bak derim face&body kapatici degil ama super cildi cok canli gosteriyor cok kusurlu bi cildin yoksa önceliği ona ver. Bulundugun yerde mac yoksa make up forever hd olabilir o da sephoralarda mevcut canim

Bence nete hic bulasma arkadasim. Bende kryolan mac arasnda gittim geldim mace karar verdim. Netten almayi dusundugum renk asiri beyaz olurmus mua ya ssoyledim bna cok yanlis bi secm olurdu dedi ki bnde baya acik renkliyimm magazadan deneyerek aldm. diger turlu bilemiyosun Studio fix pudra ve face&body oneririm. Dahs ortucu olsun istersen studio fix fluid bak derim face&body kapatici degil ama super cildi cok canli gosteriyor cok kusurlu bi cildin yoksa önceliği ona ver. Bulundugun yerde mac yoksa make up forever hd olabilir o da sephoralarda mevcut canim
ay hiç biri yok canım ya bulunduğum yerde olsa keşke netten kesinlikle almam ama maalesef yok
evet face-body alcam önceliğim o , da renk işte sorun c3 düşünüyorum , siz hangi rengini kullanıyorsunuz ?

fondöten pudra kullanmaya yeni başladım
yüzümde herhangi bir sorun yok iz vs , ama pudra fondöten cildi güzel gösteriyor
bu yüzden pudra veya fondöten almak istiyorum aklım da mac ve kryolan var
ama hangisi daha güzel karar veremedim ? iki markayıda kullananlar eksilerini ve artılarını yazarsa sevinirim
Arkadaşım Boby brown ın Güneş korumalı krem etkili BB krem tarzi bir fondoteni var muhteşemmmmm kesinlikle tavsiye ediyorum

araştırıyım tavsiyenizi de güneş koruması varsa yaza doğru alıyım tşk ederim
şimdi aklım mac de :KK53:
Pekala şimdiden güle güle kullanin o zaman :) ama yine de bir gidip denemenizi tavsiye ederim çok dogal ve canlı gösteriyor...bi de ince bir yapisi var,her an sahneye fırlycakmış gibi kalin bir tabakaya sebep olmuyor... Cildimde bisey yok demiştnz ya bu yüzden özellikle aciklama ihtiyacı hissettim :)

Pekala şimdiden güle güle kullanin o zaman :) ama yine de bir gidip denemenizi tavsiye ederim çok dogal ve canlı gösteriyor...bi de ince bir yapisi var,her an sahneye fırlycakmış gibi kalin bir tabakaya sebep olmuyor... Cildimde bisey yok demiştnz ya bu yüzden özellikle aciklama ihtiyacı hissettim :)
valla çok iyiymiş o zaman ah deneme şansım olsa olduğum yerde market bile yok ki :KK43:
bu ürünüde araştırıp yazın alıyım , yaz ayında güzel olur tşk ederim evet cildimde sorun yok iz vs yok , biraz canlılık istiyorum

ay hiç biri yok canım ya bulunduğum yerde olsa keşke netten kesinlikle almam ama maalesef yok
evet face-body alcam önceliğim o , da renk işte sorun c3 düşünüyorum , siz hangi rengini kullanıyorsunuz ?

Ben pembe alt tonluyum n2 bnm rengm cnm snrm bi acigida n1 emin deglm yinede. Sephora genelde avmlerde oluyr bnde hc birine ulasamasam make up alcktm cok arastrdim çünkü ondanda cok memnn olan var.

X