Kuaför saçlarımı kısacık kesti

20 tlye en son lisede filan sac kestirdim sanırım.Normalde kalite=çok para kafasında biri hiç degilim marka takıntım vs asla yoktur ama söz konusu saç ise mutlaka iyu yere emanet etmek lazım.o yüzden ya hiç yaptirmam ya da yaptiracaksam belli bir bütçe ayırırım.siz de bu tecrübeden sonra dikkat edersiniz.her sey gelip geciyor kafaya takmayın.yaz zaten rahat olur uzar gider.

Kuafore kesim icin asla gitmem ucundan alirim kendim hele bir de sac boyatmak icin o fahiş paralari verenlere hep sasarim para kolay kazanılmıyor

Çabuk uzamasını istiyorsan cok basit harika etkili tarif vereyim tencereye bitane sogani 2 ye böl ustune de 1 3 parmak gecesiye kadar da su doldur onu bir güzel kaynat . Kaynayinca 10 15 dakika beklet soğusun o suyu saçına dök bekletebildigin kadar beklet sonrada duşa gir .haftada 1,2 defa yap cok etkili not : kokusu falan kalmiyor zaten yıkıyorsun

Arkadaşlar birlik olup kuaförlere saçı ıslakken kestikleri boyun saçımızın gerçek boyu olmadığını,kuruyunca bunun en az 3-4 cm daha kısa duracağını söylemeliyiz.

20 liraya kadin kuaforu var miymis? Yanlis gitmis olmayasiniz diyesim geldi ustura mustura okuyunca

Uzulmeyin nasil olsa uzayacak,degisiklik yaptim diye dusunun.
Çok kısa kesimlerde enselerde makine ve ustura kullanabiliyorlar.

Detaylı anlatır mısınız nasıl yaptınız

birrrçok tarifi vardır ama özet geçeyim: bu 3 ampülü minik bir kaseye kırıyorsunuz, içine göz kararı az bir şey zeytinyağı + tatlı badem yağı ekleyip karıştırıyorsunuz. saçları hafiften ıslatın. parmak uçlarıyla bu yağ karışımını saç dibinize iyice yediriyorsunuz + kalanı da uçlara sürüyorsunuz. ben 8 saate kadar beklettim ama 1-2 saat bekletseniz de olur. sonra iyice durulama, haftada 1 tekrar. her ampül 5erli satılıyor, 5 hafta devam. bemiks biraz kötü kokuyor ve saçtan çıkmıyor, çok kokusu rahatsız ederse bir saç spreyi, parfümü vb almak isteyebilirsiniz.

edit: ben aynı zamanda supergro da kullandım, onu da tavsiye ederim.

Ben yıllardır aynı kuaföre giderim. İstanbul'da doğup büyüdüm, Bursa'da yaşıyorum. Bursa'da kendime kuaför bulamadım. En son ruh halimden ötürü bilindik başka bir kuaföre gittim. Saç uçlarım sanki hiç inceltilmemiş makasla vurulup geçilmiş gibi. Kestiği kahkülün sağı uzun solu kısa... o yüzden bir kere daha İstanbul'daki kuaförümden şaşmamaya karar verdim. Sadece kedime para almıyorlar ki, saç yıkama, fön kesime dahil.

Kuafore kesim icin asla gitmem ucundan alirim kendim hele bir de sac boyatmak icin o fahiş paralari verenlere hep sasarim para kolay kazanılmıyor

ben de böyleyim ya, en son 4 sene önce saçımı kuaförde kestirdim, hoşgeldin 80'ler oldu kafam. arada baaaazen diyorum gitsem mi bi kuaföre, sonra üzerime bir cimrilik bir cimrilik geliyor, emeeen diyorum kendim alırım uçlardan.

Artık saçlar gitmiş bu saatten sonra bunu düşünmenin bir anlamı yok. Parayıda kuaförüde unutun. Ayrıca 25 tl ye kesim de ilk defa duydum çok ucuzmuş. Saçlarınıza bakım yaparak daha hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Bunun içinde hiçbir şey bulamıyorsanız evde zeytinyağı sürüp bekleyin durulayın.

Ben bu durumu bildiğim için hep istediğimden daha uzun kesmesini söylerim. Son gittiğim kuaför tam anlattığım gibi kesti ben şok oldum. Dedim birazcık daha kısaltabilir misiniz Her kuaför bir olmuyor sizi dinleyip anlayacak kuaför bulunca yapışıp bırakmamak gerekiyor.

Benim kuaförüm 50 liraya kesiyo saçı herkes çok diyo ama herkeste soruyo nerde kestirdin diye. Bide erkek kuaförler daha iyi kesiyo bunu öğrendim bayanlar pek beceremiyo daha iyi bir kuaför bulun ve ondan şaşmayın derim.

"istediği gibi kestirdi de ücreti ödememek için çirkeflik yapıyor, beğenmemiş gibi yapıyor" algısı oluşmasın diye her türlü öderdim ücreti ben de. ama 5 tl ekstra kazıklama olayı ayıp cidden. o zaman kesmeden dersin ustra kesim 25 diye. ben de öyle bir kuaföre gitmiştim. boya o zaman 50 tl idi. kapıda sordum anlaştık. saçı boyattım. tam çıkarken 60 tl dedi. 50 değilmiydi dedim. cila da attık dedi. iyi de o zaman ya baştan bu saç cila da ister sana toplam 60a olur de. yada cila atmadan söyle. ben müneccim miyim? 10 tlsinde değildim ama yanımda o para olmayabilirdi. köylü kurnazlığı yapıyorlar gibi geliyor bana. bi daha da oraya ayak basmadım.
öneri olarak da dax supergro al. saçi cıdden daha hızlı uzatıyor

Hayret Herşeye saldırmak için bekleyenler bu pandemi günlerinde kuaföre mi gittin diye sormamış
Ben olsam ben de verirdim parayı. 5 lira sonradan eklemesi hoş olmamış en azından baştan söyleseydi belki siz normal kesim isteyecektiniz.
Piyasada saç bakım yağları var hatta bi tanesi var Hindistan cevizi yağlı baya heryerde var bilmiyorum reklam olur mu ismini versem o baya etkili oluyor gerçekten uzamasında.

Ben size bir yer önereyim son 5 yıldır oraya gidiyorum. Bi cm bile fazla kesmez. Daha yeni kestirdim 40 ya da 50 TL idi.

Banada lazım öneri gittiğim kuafore yeni bir kuaför geldi sağolsun Instagram'da falan ekleyip telefon numaramı almaya çalışınca orası bitti. Düzgün kesim yapan biri lazım banada :)

Aktardan yılan yağı alın. Başka yağlar alın. tatlı badem yağıyla vs bakım yapın haftada bir iki.. hızlı uzar. Dert etmeyin sağlık olsun. Dermansız dert değil.

Burda kuaförler 70 e kesiyor benim de ombremi istediğim gibi yapmadı gidip rötuş yaptırdım cila vs ama sizin kısacık kestiği için yapılacak birşey yok kökü sizde uzayacak elbet kendinizi üzmeyin parayı vermekle iyi yapmışsınız boşverin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…