Saç Rengi ve Saç Boyama Kuaförler veya saçlarını sarı tonları boyayanlar lütfen yardımcı olsun kızlar

Littlemore

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
471
344
Kızlar saçlarım yuzde 90 ı bembeyaz. Irsi bizde. :KK1:Hep koyu bıyuyordum kestane vb. Ama dipler hemen bembeyaz çıkıyor.
Sarı tonları bıyamak istiyorum. Mesela inoa. Nın açık küllü kumral veyaküllü sarı tonları Gibi. Saçlarım beyaz tutarmı? Açma işlemine gerek varmı beyaz saçta.
Saçlarını evde boyayanlar yazabilirmi. 4 gözle yanıtlarınızı bekiyorum:KK200:.

Kızlar saçlarım yuzde 90 ı bembeyaz. Irsi bizde. :KK1:Hep koyu bıyuyordum kestane vb. Ama dipler hemen bembeyaz çıkıyor.
Sarı tonları bıyamak istiyorum. Mesela inoa. Nın açık küllü kumral veyaküllü sarı tonları Gibi. Saçlarım beyaz tutarmı? Açma işlemine gerek varmı beyaz saçta.
Ben kuaförüm cnm Saçlarınız şuan ne renk

Cnm saçlarım şuan doğal renk. Boya yok. Yuzde 90 ı bembeyaz. Anne beyazı yani :) ırsi de bizde. Uclarında az koyu kestane var. Ama kessem gider.

Ben şu renktekine boyamak istiyorum. Tutarmı acaba

Yada beyazlarım çıkınca çok sırıttırmayacak biörenk de olur. Gri mi yapsam ki :KK76:

Eklentiler

• IMG_0001.JPG
    IMG_0001.JPG
    39 KB · Görüntüleme: 100
Önce uclarindaki koyu olan yere kadar kestirin Üzerine 8.0 ile 7.01 alın yalnız 7.01 küllü olduğu için yarım parmak boyunda sıkın 8.0 tüm sıkıp sürün foto daki gibi olması için önce boyayı oturtmaniz gerekiyor 2.boyanizdan sonra aralarında ışıltı şeklinde paket var ondan atira bilirsiniz.

Şöyle anladım : 8.0 tamamını koyucam. 7.01 den bi parmak 5 cm gıbı koycam. Evde oksidan 20 vardı. Olurmu o? Birde ikinci boyamada aynı olacak dimi. Ne kadar süre sonra ikinciyi atayım. :KK200:

Bi de birisi senin saçın beyaz. Sadece 7.11 alıp boyasan tutmaz demişti. Öylemi oluyor ki. Bi ara 7.11 e de ilgiliydim

Beyaz saçta ne renk boyarsan tutuyor koyu saçta açık renk boyamak için açmak gerekiyor

acma islemi gerekir kahverengi ise beyazlarin varsa 8.0 ile 8.11 yapabilirsin 8.0 ama renkdr 0 ile bitenler beyazlari kapatmak icindir .11 ile bitenler yogun küllü renkdr inoa kaliteli kullanabilirsin.aücma işlemini yaptkdan sonra ki boyama cila islemini 10 volum ile yap.
diyelim ki yaptn dier ay diplerin geldi ozamnda 8.0 ile 8.11 den esit koyarak 20 voum oksidan kullanarak 1 e 1 koy boya amonyaksz boya veya dusuk amonyakli boya al sonrasinda

Şöyle anladım : 8.0 tamamını koyucam. 7.01 den bi parmak 5 cm gıbı koycam. Evde oksidan 20 vardı. Olurmu o? Birde ikinci boyamada aynı olacak dimi. Ne kadar süre sonra ikinciyi atayım. :KK200:
Aynen cnm o şekilde hazırlayıp saçına uygula 20 lik oksidanla yap zaten karışımı. 2 hafta sonra tekrar aynı şekilde boyayın ki renk tam otursun üzerine de çok yoğun olmayacak şekilde paket attirirsaniz beyazlarınizin yoğunluğu kırılır doğal kendi saçınız gibi olur

acma islemi gerekir kahverengi ise beyazlarin varsa 8.0 ile 8.11 yapabilirsin 8.0 ama renkdr 0 ile bitenler beyazlari kapatmak icindir .11 ile bitenler yogun küllü renkdr inoa kaliteli kullanabilirsin.aücma işlemini yaptkdan sonra ki boyama cila islemini 10 volum ile yap.
diyelim ki yaptn dier ay diplerin geldi ozamnda 8.0 ile 8.11 den esit koyarak 20 voum oksidan kullanarak 1 e 1 koy boya amonyaksz boya veya dusuk amonyakli boya al sonrasinda
Saçlarım doğal beyaz cnm. Nerdeyse hepsi. Bi maç tel siyahımsı grimsi.

Neden iki renk koymam gerekiyorki. Mesela 7.1 ile boyasam tutmazmı. İlla iki boya mı olmalı cnm. :KK200:

Saçlarım doğal beyaz cnm. Nerdeyse hepsi. Bi maç tel siyahımsı grimsi.

Neden iki renk koymam gerekiyorki. Mesela 7.1 ile boyasam tutmazmı. İlla iki boya mı olmalı cnm. :KK200:
ewt imi boya gerekior beyszlari kapatan renk 0 ile biten ana renklerdr 7.0 koy ozman küllüde istioem ayri zamanda diosan 7.1 eklemelisin bunu kuaforlerede sor aynen bunu solicektr yada deneyebikirsin direk

Meral01 Meral01 canım internette şöyle birseye denk geldim. Aklımı celdi böyle mi yapsam. Sanki daha iyi bir çözüm gibi. Gri modaymıs. Nasıl yapabilirim bunu. Suan soldaki kadın gibi saçım. Beyazlarım daha uzun ama. İnt de inoa 9.11 benzettim ama bilmiyorum yine de sana sormak istedim. :KK200::dua:

Eklentiler

• 8EB042E8-EA72-4073-A98A-18F77C7E93C5.png
    8EB042E8-EA72-4073-A98A-18F77C7E93C5.png
    610,5 KB · Görüntüleme: 171
Meral01 Meral01 canım internette şöyle birseye denk geldim. Aklımı celdi böyle mi yapsam. Sanki daha iyi bir çözüm gibi. Gri modaymıs. Nasıl yapabilirim bunu. Suan soldaki kadın gibi saçım. Beyazlarım daha uzun ama. İnt de inoa 9.11 benzettim ama bilmiyorum yine de sana sormak istedim. :KK200::dua:
Bu şekilde olması için oryalle actirmaniz gerekiyor üzerine gri ile boyaması gerek düz boya ile bu fotoğrafdaki gibi olmaz cnm

X