Saç Rengi ve Saç Boyama kuaförün yaptığını yanına bırakmadım

felicyam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
418
3
merhaba hanımlar,saçlarımın dipleri gelmişti,saç renginimi boyatmaya karar verdim boyanmışkende komple boyansın istedim çünkü uçlarda dalgalanma vardı,neyse bir kuaföre gittim karamel renk istiyorum dedim ama komple boyansın dedim ,anlaştık ,oturdum koltuğa önce diplere bir boya sürdü komple boya sürmedi,daha sonra yıkama koltuğuna geçtik saçımı şampuanladı üzerine cıla attı boyalı saça yıkadı fönledi,çıkarkende yaptığı işlem karşılığında 3 tl fiş kesti yolladı beni,çıkarken kartlarını aldım aksam geç saat olduğu için çıktım hemen eve geldim evdekiler beğenmedi kınalı kuzu gibi oldum,dipler turuncu ortalar kendi saç rrengim karamel, uçlarda sarı:) adam resmen benı kandırmaya çalıştı,sonra saçlarımı yıkadım tarak girmenin imkanı yok taş oldu saçlarım resmen ,açtım telefon ağzıma geleni verdim 10 yıldır saçlarımı boyatıyorum böyle rezillik görmedim boyadan kısdın saçlarımı ne hale getirdin tüm boyamadın bile dedim gel düzeltelim dedi,birdaha gidermiyim ,kuaförler odasına gittim şikayet ettim başkanla görüştüm açtım saçlarımı hem yaktı hemde amatörce boyadı istediği parayıda ödedim karşılığında verdiği fişte bu dedim,başkanda kuaförü aradı fırçaladı kuaförde gelsin yenıden boyayalım dedi başkanda git ben kefilim dedi yok artık oraya güvenemem paramı getirsinler dedim ,onlarda yolladı paramı aldım

dua etsin ki bu fiş yüzünden maliyeye şikayet etmedim,sizde kızlar hakkınızı arayın bu konuda sonuçta bayanları gösteren saçları psikolojımızı etkılıyor hatta tüm hayatımızı ,bunların olmasına izin vermeyelim ,bana bunu yapan kuafor en az 5 sene başka bir bayana bunu yapamaz

merhaba hanımlar,saçlarımın dipleri gelmişti,saç renginimi boyatmaya karar verdim boyanmışkende komple boyansın istedim çünkü uçlarda dalgalanma vardı,neyse bir kuaföre gittim karamel renk istiyorum dedim ama komple boyansın dedim ,anlaştık ,oturdum koltuğa önce diplere bir boya sürdü komple boya sürmedi,daha sonra yıkama koltuğuna geçtik saçımı şampuanladı üzerine cıla attı boyalı saça yıkadı fönledi,çıkarkende yaptığı işlem karşılığında 3 tl fiş kesti yolladı beni,çıkarken kartlarını aldım aksam geç saat olduğu için çıktım hemen eve geldim evdekiler beğenmedi kınalı kuzu gibi oldum,dipler turuncu ortalar kendi saç rrengim karamel, uçlarda sarı:) adam resmen benı kandırmaya çalıştı,sonra saçlarımı yıkadım tarak girmenin imkanı yok taş oldu saçlarım resmen ,açtım telefon ağzıma geleni verdim 10 yıldır saçlarımı boyatıyorum böyle rezillik görmedim boyadan kısdın saçlarımı ne hale getirdin tüm boyamadın bile dedim gel düzeltelim dedi,birdaha gidermiyim ,kuaförler odasına gittim şikayet ettim başkanla görüştüm açtım saçlarımı hem yaktı hemde amatörce boyadı istediği parayıda ödedim karşılığında verdiği fişte bu dedim,başkanda kuaförü aradı fırçaladı kuaförde gelsin yenıden boyayalım dedi başkanda git ben kefilim dedi yok artık oraya güvenemem paramı getirsinler dedim ,onlarda yolladı paramı aldım

dua etsin ki bu fiş yüzünden maliyeye şikayet etmedim,sizde kızlar hakkınızı arayın bu konuda sonuçta bayanları gösteren saçları psikolojımızı etkılıyor hatta tüm hayatımızı ,bunların olmasına izin vermeyelim ,bana bunu yapan kuafor en az 5 sene başka bir bayana bunu yapamaz

Geçmiş olsun peki saçlarını naptın tekrar boyattınmı düzeldimi?

3 TLye dip boya mı yaptırmış oldunuz yani :S

sağolun kızlar ,sizlerde hakkınızı arayın hemen bulunduğunuz şehirde ki kuaförler odasına başvurun,3 tl ye dip boyası olur mu:) ben ona komple saçımı boyatmak için ücret ödedim,o da bana 3tl lik fiş verdi

Geçmiş olsun peki saçlarını naptın tekrar boyattınmı düzeldimi?

yok canım tekrar boyatmadım,çünkü saçlarım yıpranır,yıkandıkca oturdu rengi ,hatta komşular saç rengin çok güzel diyorlar ama ben yeniden boyatıcam arada zeytin yağı sürüyorum,saçlarım hala sert

sağolun kızlar ,sizlerde hakkınızı arayın hemen bulunduğunuz şehirde ki kuaförler odasına başvurun,3 tl ye dip boyası olur mu:) ben ona komple saçımı boyatmak için ücret ödedim,o da bana 3tl lik fiş verdi

Hee ben de diyorum ki nasıl böyle bişey mümkün olabilir. :)
E peki o an bu olaydan dolayı da tepki verseydiniz ya keşke
yani verilen paradan daha az fiş kesmesi
bi yandan vergi kaçırıyor
bi yandan işini saçma sapan yap(m)ıyor
iyi yapmışsınız
çünkü millet sustukça böyleleri at koşturuyor memlekette

tebrik ederim çok iyi yapmışsın :KK9::KK9::KK9:

teşekkürler, en azından içim rahatladı ,fırçayıda yedi paramıda ayağıma getirdi,gitmedim dükkanına ama telefonda cok yalvardı gel yenıden boyayayım beş kuruş almam önemli olan para değil dost kazanmak,hayır istemem kalsın dedim:)

Hee ben de diyorum ki nasıl böyle bişey mümkün olabilir. :)
E peki o an bu olaydan dolayı da tepki verseydiniz ya keşke
yani verilen paradan daha az fiş kesmesi
bi yandan vergi kaçırıyor
bi yandan işini saçma sapan yap(m)ıyor
iyi yapmışsınız
çünkü millet sustukça böyleleri at koşturuyor memlekette

evet aynen öyler canım biz sustukça onlar dahada azıyor hem üzerimizden para kazanıyorlar hemde hakkını vermıyorlar,haa birde dedim ki elemanı parayı getirdi,10 tl si kalsın elektrık suya sayın dedim:) 10 tl bıraktım aman kimsenin hakkı bende olmasın.

Her meslekte kusurlar olur, tıpta bile "önce, zarar verme" ilkesi ile hareket edilir, ve fakat hata çıkabilir. Sen silsileye uymadan direkt üst birime çıkmışın. İş hayatında sakın böyle davranma iyi mi:KK66:

Her meslekte kusurlar olur, tıpta bile "önce, zarar verme" ilkesi ile hareket edilir, ve fakat hata çıkabilir. Sen silsileye uymadan direkt üst birime çıkmışın. İş hayatında sakın böyle davranma iyi mi:KK66:

dilediğimi yaparım sen tavsiyeni kendine sakla,hata yalnızca hata değil mi,ben ameliyat olmadım altı üstü saç boyattım ve hakkımı aradım ,aradığım gibide aldım,haklı olmasaydım sonuç böyle olmazdı değil mi? acaba kendi saçların yansaydı sen ne yapardın ? olabilir her meslekte hata vardır mı derdin sakin şekilde?
tıpta çıkan hataları görüyoruz insanlar canlarıyla ödüyorlar,yalnızca basit bir hata yüzünden ,bunlara mahal verirsek bu yarın birgün seninde ailenin başına gelecektir.

allahım kuaför olayında bile olay dönmüş dolaşmış doktorlara gelmiş yahu :KK14::KK14:

neyse benzeri başıma gelmişti, benim boya değil kesimdi ama
parasını da vermiştim bi de şimdi olsa bağırır çağırır yıkarım başına
ben de şikayet edecektim ama kuaför odası başkanı saçımı kesen gerizekalı olduğu için bişi çıkmaz diye etmedim. :KK14:

3 tl ne ya??! dogru mu yazdin ben o paraya tirnak boyasi zor buluyorum bence ucuz yerlerde yaptirma sacini işi bilene git onlar da pahali oluyor ama saç bu yani.

X