Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Perşembe günü bozukluk kumbaramı açtım 100 tl çıktı, tümlettim doğru cüzdan kumbarasına gitti orada da 2300 tl birikmiş durumda

Dün oğlanlar geldiler bugün listeyi yaptım babasına listeyi gönderip ya bu alışveriş listesini getirsin ya da 500 tl göndersin diyeceğim küçük oğlan vasıtasıyla

Evde eksik birşey var mı derseniz tabiki yok ama oğlanlar geldi gitti bu kadın bana birşey demedi demekki idare edebiliyor ya da kendisi üstlendi bu hafta dedirtmek ve de alıştırmak istemiyorum o kadar

Alış veriş yaparsa stoğa gider alınanlar ,para gönderirse cüzdan kumbaraya gider kısacası her türlüsü işime gelir

Ben de oğlanların dün akşam 1 makina çamaşırını attım

Sabah erken kalktım 1 makina da şimdi attım

Oğlanlara ait 1 makinalık daha çamaşır var kendiminkini saymıyorum üstelik benim normal şartta haftada 1 makina çamaşırım olur beyazları da 2 ya da 3 haftada bir yıkarım.
Nevresim ve havlularımı da 2 ya da 3 haftada bir yıkarım

Kısacası kendime kalsa ayda sanırım 6 sefer filan çamaşır makinası çalıştırırım

Oğlanlarla haftada 4 - 5 kez bazen 6 'yı buluyor

Son düzenleme:
Sabah oglus ile beraber bir arkadaşıma kahvaltıya gittik, çocuklar oynadı biz sohbet ettik.Sonlara doğru oyuncak paylasamama sorunları oldu

Eve geldik bir boşluğa düştüm,canım sıkılıyor

Annem ben yokken perdeleri yıkamış takmış.

Maddi konular olarak da -83 TL deyim maaş bekliyorum

Günaydın kızlar mutlu huzurlu pazarlar

Bugün oğlanlar nasipse gidecekler

Eşyaları yıkandı ,hazırlandı birazdan valizlere yerleştirilir

Öğle yemeği hazırlarım yerler yola çıkarlar, dün akşam yemeğinden sonra babalarının evine gitmişlerdi.

Küçük oğlan dün 500 tl haftalık mutfak parası getirmiş doğru cüzdan kumbaraya gitti.

Günaydın canım mutlu huzurlu pazarlar olsun sana da
Senin ex bilmeden cüzdan kumbaraya yatırım yapıyor ne güzel,bizim ex ayda 500 verirken eli titriyor...heeee ama çocuk kreşe başladı deyince yapmam gereken almam gereken bir şey varsa yaz alırım diyor o da ayrı olay.Cevap yazmadım.
Salı gelsin bir çeyrek alırım kismetse

7897 tl maaş
3273 kredi kartı
Banka hesabımda 1600 tl var
Maaştan kalan para ile 300 Euro almayı düşünüyordum kalan 1550 Euro borcunu ödemek için ama bir tarafım banka hesabımdaki parayla da al diyor bir an önce borçtan kurtul diyor.
Bakalım ayın 15 i olsun hayrolsun

2850 tl cüzdan kumbarada var Mart ayı maaşına kadar kredi kartımla harcama yaparım her ay olduğu gibi, bir de kiracı kalan parayı verirse çok güzel olur .

Çeyreğin şimdiden bereketli olsun canım
Çocukların babası kim bilir nerelere neler savuruyor o nedenle haftada 500 tl filan koymaz onu adamın mal varlığını araştırsam neler çıkacak bilmiyorum küçük oğlan geçen sene anne babam senden boşanmaya kalksa bu işten çok zararlı çıkar adamın şirketi var ve 2 milyon liralık fatura kesmiş diyordu ki o zamanlar daire fiyatları şimdikinin yarısıydı

Dün oğlan anne babam villa yaptırmış 1.2 milyon tl istiyor yazın Almanya'dan gelenlere satacakmış maliyeti 300 bin tl imiş ama şimdi aynı villa 600 tl ye yapılırmış diyor

Son düzenleme:
Belkide 500 onun çerez parası.Duzene sahip çıkmamasının bedelini odesin

Belkide 500 onun çerez parası.Duzene sahip çıkmamasının bedelini odesin
Evet aynen dediğine katılıyorum
Şimdi parası var ailesi yok afedersin ..ok paçasından akıyor hayat mı bu
Sabah kalk her yer her yerde ortalığı pislik götürüyor evine temizlikçi almıyor mu yoksa her aklı başında olan gibi küçük yerde herkes birbirini biliyor gelen mı olmuyor bilmiyorum
Oğlanlar geçen o evden görüntülü aramışlardı hayvan bağlasan durmaz o derece ...

Sanki istese temizlik şirketinden birini getiremiyor, çocuklar mikrop kapacak bişey değil de

Büyük oğlan internetten şampuan ve de kulaklık sipariş ettirdi

Şampuan geçen hafta geldi , kulaklık haftaya gelir 700 tl o zaman verecek ama şampuanın parası olan 150 tl yi babasından biraz önce getirmiş
O da cüzdan kumbaraya gitti bugün cüzdan kumbara için güzel bir gündü 3000 tl oldu .

Küçük oğlanın kumbarasında 2500 tl para birikmiş ne yapacaksın bunları dedim bilmem dursun dedi ,o zaman ben onları borç olarak alabilir miyim dedim tabi dedi .

Öyle olunca ben nasip olursa bu hafta düşündüğümden daha fazla euro alır ve mümkün olduğunca çabuk kapatmaya çalışırım euro borcumu.

Merhaba kızlar hayırlı huzurlu sabahlar güzel bir hafta olması dileğiyle...
Günaydın canım inşallah güzel bir hafta olur.
Annem bir rahatsızlık için genel cerraha gidecek, oğlusun alerjik sıkıntısı var burnu akıyor, babamın boğazı ağrıyormus vs.
Haftaya mutsuz başladım ama mutlu devam ederim inşallah

Geçmiş olsun canım Allah şifalar versin
Benim de boğazımda gıcıklık var etraf korona vakalarıyla dolu
Öğrencilerin kimi pozitif kimisi temaslı
Öğretmen arkadaşlarda pozitif çıkanlar var

Geçmiş olsun canım Allah şifalar versin
Benim de boğazımda gıcıklık var etraf korona vakalarıyla dolu
Öğrencilerin kimi pozitif kimisi temaslı
Öğretmen arkadaşlarda pozitif çıkanlar var
Amin canım sağol.
Bir gıcıklık bile pozitif çıkabiliyor Allah korusun da bir velim öyle olmuştu, dikkat et canım.Babama bir randevu alalım bakalım ne derler, inşallah korona değildir.
Çocuğa da soğuk algınlığı için şurup vermiş dr

Son düzenleme:
Bugün 420 euro aldım, evde 20 Eurom vardı aylar önce çocukların bana sattığı

Yarın nasip olursa 210 euro daha alırsam

Toplam 2400 Euro borcumdan kalan 900 Euro olacak haydi hayırlısı...

Allah bereket versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…