Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Hayat çok pahalıydı şimdilerde el yakar oldu herşey maalesef.güzel indirimleri fırsat oldukça birbirimize söyleyelim mi?bazen insan haberdar olmayabiliyor.ben de elimden geldiğince yedekli gitmeye çalışıyorum.salça,şeker,makarna,yağ,deter-jan,bulaşık deterjanı,kağıt ürünleri,biraz peynir ve kaşar aldım

Hayat çok pahalıydı şimdilerde el yakar oldu herşey maalesef.güzel indirimleri fırsat oldukça birbirimize söyleyelim mi?bazen insan haberdar olmayabiliyor.ben de elimden geldiğince yedekli gitmeye çalışıyorum.salça,şeker,makarna,yağ,deter-jan,bulaşık deterjanı,kağıt ürünleri,biraz peynir ve kaşar aldım
Evet haklısın canım
elimize geçen gelirin alım gücünü azından kendi çapımızda indirimleri takip ederek artırmaya korumaya çalışalım

maaşımın alım gücü yüksekken de ben indirimleri takip ederdim
Artık bende bu durum fıtrat olmuş 3 birime alabileceğim bir ürüne niçin 10 birim ödeyeyim
Isterse milyoner milyarder olayım yapamam
Çokça alayım en azından ihtiyaç sahipleriyle paylaşayım ben bu görüşte oldum hep

Evet indirimleri paylaşalım çok güzel fikir çok iyi olur
Allah hepimizin kazancına bol bereket versin 🤲

Günaydın canlar hayırlı huzurlu sabahlar
Çok güzel bir hafta olması dileğiyle...😍
Bugün bir akraba evleniyor çeyrek altın takacağım aylar önce 1980 tl den alıp kenara koymuştum. Şu an yaklaşık 3000 tl

Doğru mu anladım?
aşurelik nohut buğday v.b alıp bereketi bolluğu getiriyor diyorsun.
Ne güzel bir ritüel öyle ise:KK68:

Hatırlarım; çok yüksek alsak mı beklesek mi diye konuşulurken sen alınmış alınmıştır der atardın bir köşeye altını :nazar:
arkadaşlar aa bu fiyattan bilezik mi alınır dediklerini hatırlıyorum.
(mersin burması gr fiyatı 368 tl idi :KK66:

Bu arada oğullarından büyük olan sınava önümüzdeki yıl mı girecek?

Doğru mu anladım?
aşurelik nohut buğday v.b alıp bereketi bolluğu getiriyor diyorsun.
Ne güzel bir ritüel öyle ise:KK68:

Hatırlarım; çok yüksek alsak mı beklesek mi diye konuşulurken sen alınmış alınmıştır der atardın bir köşeye altını :nazar:
arkadaşlar aa bu fiyattan bilezik mi alınır dediklerini hatırlıyorum.
(mersin burması gr fiyatı 368 tl idi :KK66:

Bu arada oğullarından büyük olan sınava önümüzdeki yıl mı girecek?
Canım okuduğum kaynaklarda aşure günü alışveriş yapmanın faziletine denk gelmiştim
Internetten de araştırılabilir
Ben her yıl muharremin 10. günü alışveriş yapmaya özen gösteririm

Evet kesinlikle birikim yatırım araçları konusunda alınmış alınmıştır ayrıca bugün yarından ucuz diyorum artık 😉

Büyük oğlum bilgisayar mühendisliği okuyor geçen yıl ingilizce hazırlık okudu 1. Sınıfa geçti

Küçük oğlan 12. Sınıf oldu o girecek sınava

Hava çok sıcak yazın en sıcak günlerini yaşıyoruz
Pazara gittim annemi de götürdüm alışverişimizi yaptık geldik
625 tl harcadım içerisinde kış için kurutacağım malzemeler de var
Allah bereket versin

Canım okuduğum kaynaklarda aşure günü alışveriş yapmanın faziletine denk gelmiştim
Internetten de araştırılabilir
Ben her yıl muharremin 10. günü alışveriş yapmaya özen gösteririm

Evet kesinlikle birikim yatırım araçları konusunda alınmış alınmıştır ayrıca bugün yarından ucuz diyorum artık 😉

Büyük oğlum bilgisayar mühendisliği okuyor geçen yıl ingilizce hazırlık okudu 1. Sınıfa geçti

Küçük oğlan 12. Sınıf oldu o girecek sınava
çok haklısın alınmış alınmıştır.
bugün aldığımız düne göre pahalı ama yarına göre ucuz olacağı kesin.

maaşallah kuzulara Allahım zihin açıklığı versin ikisine ve tüm kuzulara :nazar:

çok haklısın alınmış alınmıştır.
bugün aldığımız düne göre pahalı ama yarına göre ucuz olacağı kesin.

maaşallah kuzulara Allahım zihin açıklığı versin ikisine ve tüm kuzulara :nazar:
Allah razı olsun canım
Allah bütün evlatlarımızın yolunu bahtını açık etsin 🤲

Merhaba kızlar

Bugün kahvaltımı yaptıktan sonra dün kurutmak için aldığım biberleri dizdim ,karıncalar gibi kışa hazırlık yapmak lazım vakti gelince herşey aranıyor
Bir de patlıcanları doğrayıp sereceğim

X