Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kredi kartımın limitini yükselttim 10 bin tl idi 15bin yaptım
500 tl nin altında gelen faturaları da kredi kartıyla ödüyorum ,bazen annemin sipariş alışverişleri vs yi de kredi kartıyla ödüyorum bu ay benim fatura harici kendime ait borcum 5611 tl ama faturalar ve annemin siparişleri vs derken 7910 tl sistemde toplam borç olarak gözüküyor

ayın 6 sından sonra yapılan alışverişlerle sistemdeki borç miktarı arttıkça kullanma limitim azalıyor. O nedenle en iyisi kart limitini yükseltmek diye düşündüm.

Inşaallah hayallerimi gerçekleştirmek nasip olur
Betonerme 80 90 metrekarelik 2 +1 bodrumsuz bir ev yaptırmak istiyorum. Bahçeye atalarımın hayrına kurdun kuşun eşin dostun yiyip sadaka olacağı meyve ağaçları dikmek istiyorum
Yetişen sebzeleri yine aynı niyetle paylaşmak ve mutlu olmak istiyorum. Allah nasip etsin🤲
Ay ne güzel bi hayalin var Allah hayırlısıyla nasip etsin ablacım 💕

Hayır ablacım
Gündüz oruçlu gibi iftar sahur arası sadece su
İki günde bir de lavman ya da İngiliz tuzu içiliyor
Yani gün boyu bir şey yemiyor musun
Ya da gün boyu yeme içme yok,akşam iftar sahur yapıp aralarda mi bişey yemiyorsun

Sabah uyandım,oğlus erkenci değildi bugün.O kalkmadan temizliğe başladım,oğlus uyandıktan sonra bitirdim ve kahvaltı hazırladım yedik.Sinema istiyordu biletleri netten aldım gideceğiz nasipse inşallah.Hava da güzel görünüyor parka da geçeriz

Merhabalar iyi haftasonlari .
Doğalgaz belli olmuş 1539 TL aidatta 1480 TL elektirik 719.5 gelmiş suda 350 veya 330 diye hatırlıyorum. .Dün sabah eşime camasirini kendin yıkarsın demiş sepeti gostermistim ya o da cevap vermemişti.Butun gün düşündü taşındı herhalde .Ben işten gelince akşam sekiz e doğru birşey demeden çıktı bugünde öğlen 1 gibi geldi.Dün ne aradım ne sordum ne de mesaj attım.Herhalde arkadaşında kalmıştır .Benden daha çok konuştuğu bekar bir erkek arkadaşı var.Cocuk evlenmek istiyor ama evlenemiyor tek yaşıyor .Çocuk bu şehirde tek oldugundanmidir nedir sabahtan başlar aramaya akşama kadar konusurlar .genelde borsa konuşurlar . Neyse eşim geldi birde masaya sebze parası olarak 500 TL bırakmış .Yine çıt yok konuşmuyoruz salona gitti yattı ne yastik ne battaniye götürmedim.yüzünü görmemek için salon kapısını üstüne kapadım.Gittikçe kendinden daha da soğutuyor. İçimde yavaş yavaş ölüyor haberi yok

Merhabalar iyi haftasonlari .
Doğalgaz belli olmuş 1539 TL aidatta 1480 TL elektirik 719.5 gelmiş suda 350 veya 330 diye hatırlıyorum. .Dün sabah eşime camasirini kendin yıkarsın demiş sepeti gostermistim ya o da cevap vermemişti.Butun gün düşündü taşındı herhalde .Ben işten gelince akşam sekiz e doğru birşey demeden çıktı bugünde öğlen 1 gibi geldi.Dün ne aradım ne sordum ne de mesaj attım.Herhalde arkadaşında kalmıştır .Benden daha çok konuştuğu bekar bir erkek arkadaşı var.Cocuk evlenmek istiyor ama evlenemiyor tek yaşıyor .Çocuk bu şehirde tek oldugundanmidir nedir sabahtan başlar aramaya akşama kadar konusurlar .genelde borsa konuşurlar . Neyse eşim geldi birde masaya sebze parası olarak 500 TL bırakmış .Yine çıt yok konuşmuyoruz salona gitti yattı ne yastik ne battaniye götürmedim.yüzünü görmemek için salon kapısını üstüne kapadım.Gittikçe kendinden daha da soğutuyor. İçimde yavaş yavaş ölüyor haberi yok
Allah akıl fikir versin bu erkek milleti kadınlarda duygu bırakmıyor sonra akılları başlarına geliyor ama iş işten geçmiş haberleri yok

Ben bosansam evleri bundan kurtarabilirmiyim acaba .iki evde benim üstüme araba ruhsatı onun üzerine.Suanda oturduğumuz evin pesinatina para koymuştu ev 700 bin TL idi oda 180 bin koymuştu onun dışında bir katkısı yok .Daha önceden borcunu benim odedigim bir arabayi dolandırıcı birinin ağzına bakarak benden habersiz satmıştti onun yerine arızalı bir araba almışlar sonra onu geri verdiler ..verdikleri paranın bir kısmını geri almıştı.ben benden habersiz satılan olmayan arabanın borcunu ödedim kredi benim üzerimeydi.Bunlari da hesaba katarak iki evden ona hicbirsey vermek istemiyorum bunları düşündüm sabah armut piş ağzıma düş bütün sıkıntıyı ben çekip onu ev sahibi araba sahibi yapmak istemiyorum. Arkadaşının evine temelli defolup gidebilir .Gerçi orda yan gelip yatamaz mecbur birşeylerin ucundan tutacak

Ben bosansam evleri bundan kurtarabilirmiyim acaba .iki evde benim üstüme araba ruhsatı onun üzerine.Suanda oturduğumuz evin pesinatina para koymuştu ev 700 bin TL idi oda 180 bin koymuştu onun dışında bir katkısı yok .Daha önceden borcunu benim odedigim bir arabayi dolandırıcı birinin ağzına bakarak benden habersiz satmıştti onun yerine arızalı bir araba almışlar sonra onu geri verdiler ..verdikleri paranın bir kısmını geri almıştı.ben benden habersiz satılan olmayan arabanın borcunu ödedim kredi benim üzerimeydi.Bunlari da hesaba katarak iki evden ona hicbirsey vermek istemiyorum bunları düşündüm sabah armut piş ağzıma düş bütün sıkıntıyı ben çekip onu ev sahibi araba sahibi yapmak istemiyorum. Arkadaşının evine temelli defolup gidebilir .Gerçi orda yan gelip yatamaz mecbur birşeylerin ucundan tutacak
Abla belli bir yıldan sonra geçen bir yasa vardı evlilik birliği içinde alınan her şey kimin üzerine olduğunun bir önemi yok yarı yarı paylaşılıyor diye biliyorum

X