Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Herkese mutlu sağlıklı hafta sonları.biz de sabah yumurtalı ekmekle başladık kahvaltıya sonra fuar vardı gidecektik gitik güya yolunda geri döndü adam neymiş davetiye ayarlanmamismis neyse COcukda girmek istedi sorun çıkardı derken araçla bir sinirle. İkti cekti benzinlige bize küfürler bagrislar sizinle bir yere cikanda suç vs vs hakaretler bende eskiye nazaran daha suskunum ama neyine susayım ulan senin sizoidligin dedim bizi çöpe atar gibi benzinlikte bıraktı nasılsa gidemem sandı . Yok ya oğlanı bağladım koltuğuna geçtim öne navigasyon ile geldim eve garaja dek yani o an kim gelse arabayı carpardim bile bu nedir nasıl bir ego . Sucumuz yok ama beyfendi ahkamlar kesmeler yeniden imansız olup hakkından gelecem o derece sinir sistemimi bozdu. Çocuğa sebep sembolik bir evrak üzeri evlilik devam ettiriyorum zaten.sevgi yok saygı yok zaten giderler bende bu nedir yani anlayacağınız yeniden diyorum borçtan kurtulmalı
Birikim yapmalı

Ve de öyle bir prokole eyvallah demeden surundurmeli bosanmali...

Bir ara cantamdaki elektro şoku üstünde deneyesim geldi .hayırlısıyla şu çocuk bir 16-17 olaydı tövbe bir daha bunla bir yola çıkarsam tövbe

...

Kadın güçlü olacak valla ben sakın imaj anaç yapıcı oldukça daha bir semer vurma derdinde şizoid bipolar pislik .. ruh hastalarini Allah hepimizden uzak eylesin. Ve de ruhlarimizi korusun

Bu ne ya Allah Allah ne yapmaya çalışıyor kaç yıllık evlisiniz derdi ne eşinin çocuk bir tane mi kaç yaşında
Çok üzüldüm

Amin Allah razı olsun ablacım hep birlikte inşaallah

Allah hidayet versin bazen olmadık insanlara tahammül ettiriyor hayat, en sevdiklerin uğruna..
Allah bi an önce kurtarsın bacım, kolaylıkla inşallah

Bu arada topiğin yıldönümü kutlu olsun hepimize bol bereketli yatırımlar birikimlere vesile olsun

Yıldönümüne özel kenara bişeyler atalım derken telefon faturamı zar zor ödedim valla.

Ayın yedisinde de kiram var ona da açık kalıyor malum ekders yetmiyo maaştan da ayırmamıştım

bu ekders ücretlerine ve vergi dilimine ciddi bir düzenleme gerekiyor böyle nereye kadar

Tatlımmmmm Allah yar ve yardımcımız olsun
Kesinlikle memurun vereceği vergiyi %10 15 'e sabitlemeliler

Allah kendi evine kavuştursun

Tatlımmmmm Allah yar ve yardımcımız olsun
Kesinlikle memurun vereceği vergiyi %10 15 'e sabitlemeliler

Allah kendi evine kavuştursun
Kesinlikle öyle ne kadar maaş alıyoruz ki zaten
Yıllık belli bir oranı geçmeyenden vergi bile alınmamalı

Amin ablacım amin kiracılıktan o kadar yoruldum ki az önce ağustos ayını düşününce (zam vakti kiraya) mental olarak bi çöktüm ama toparladım yine

Allah bütün kiracıların yardımcısı olsun herkesi iyilerle hemhal etsin

Dünya iyi kalpliler için çekilmez bir yer oldu

Yemeğimi erkenden yedim
Tatlı keyfi de yaptım oğlan ne zaman isterse gelsin
Ay bu ne bacım of of of eline sağlık canım cekti
Allah sabır versin çekilecek gibi değil gercekten

Selam genşler
Sabah pazara gittim 500tl verdim
Gelirken cocuklara açma aldım kahvaltıya
Kendime de mantarlı omlet yaptım
Evi mutfağı toplayıp anneme gittim
Ordan çıkınca bi arkadaşa kahveye gittim eve geçtim
Yürüyüşe çıktım 50dk
Adam gelmeyeceğim yemeğe dedi
Cocuklara tako yaptım lavaş kıyma soğan ve malullu
Ütü yaptim biraz
Dün şerbo izlememiştim misafirliğe gidince
Youtubedan açtım izledim bir elimde yesilcay bir elimde fındıklı cikolata
Ay ben kilo falan veremiyorum zaten gicik oldum kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…