Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Boşanan ve kızıyla ayrı ev tutan bir arkadasima annem annesiyle niye yaşamıyor
Ayrı gayrı mi olur bu saatten sonra demişti
Ki benim babam hiç birlikte yaşanılacak bir insan değil
Kocamdan daha beter biri
Tek farkımız ben çalışıyorum sesim cikiyor
Kız herifler yaşlanınca karısına düşkün oluyormuş , belki akıllanır ilerde . O zamana kadar çemkirmeye devam🤣 her eve bi mazlum lazım 🤣🤣

Kız herifler yaşlanınca karısına düşkün oluyormuş , belki akıllanır ilerde . O zamana kadar çemkirmeye devam🤣 her eve bi mazlum lazım 🤣🤣
Kuyruğu kulağı düşürünce evet

Aslında kıymet bilene insan insana nimettir her yaşta
Işte illa şeytanı sevindirecekler Tövbe Yarabbim

Buraları çok okuma, daha evlenmezsin canım 😅

Şaka bir yana,Rabbim doğru düzgün insanlarla karşılaştırsın… 🤲
Evlilik zaten zor, bir de karşındaki anlayışsız, kıymet bilmez oldu mu hiç çekilmez…

Oğlanı yolcu ettim saat 15.00 'te sonra anneme uğradım
Ve eve geçtim
Oğlana yaptıklarımdan biraz atıştırdım bugün oturup da yemek yemeyi düşünmüyorum

Yarına nasip olursa yemeğim hazır

Çıtır tavuk
Makarna
Yoğurt/ayran
Soğan/domates/turşu

Tatlıdan biraz anneme göndermiştim dün akşam bugün kahvaltı hazırlarken de birazcık yedim

Oğlanla arkadaşlarına gönderdim kaymakla birlikte gençlere afiyet şifa olsun

Buraları çok okuma, daha evlenmezsin canım 😅

Şaka bir yana,Rabbim doğru düzgün insanlarla karşılaştırsın… 🤲
Evlilik zaten zor, bir de karşındaki anlayışsız, kıymet bilmez oldu mu hiç çekilmez…
Bu devirde gerçekten her şey daha zor ya
Allah herkesi kadir kıymet bilenle karşılaştırsın, aldığı kararlardan pişman etmesin

Oğlanı yolcu ettim saat 15.00 'te sonra anneme uğradım
Ve eve geçtim
Oğlana yaptıklarımdan biraz atıştırdım bugün oturup da yemek yemeyi düşünmüyorum

Yarına nasip olursa yemeğim hazır

Çıtır tavuk
Makarna
Yoğurt/ayran
Soğan/domates/turşu

Tatlıdan biraz anneme göndermiştim dün akşam bugün kahvaltı hazırlarken de birazcık yedim

Oğlanla arkadaşlarına gönderdim kaymakla birlikte gençlere afiyet şifa olsun
Allah kavuştursun ablacım, ellerine sağlık yiyenlere de afiyet olsun inşallah

Saçlarımı boyamaya diye girdim banyoya canı sıkılmaya görsün insanın, 30 santimden fazla kestim saçlarımı🙈 üstüne de bi boya attım bi saat sonra yıkarım bakim neye benzeyecem🙈
Ben bir yerimi kesmeden günü atlattım çok şükür 😂

Yok yok ev bana yaramıyor, benim çalışmam lazım, ofisi özledim 😅

Bi de hafta sonları genelde çok yoğun program olur, elli yere yetişeyim derken vaktin nasıl geçtiğini anlamam, bugün evde kalınca böyle oldu 😅
Eşim bile dışarı çıkarmayı başaramadı beni bugün… sabahtan beri ne bulursam yiyorum, az önce de akşam yemeğini yedik bu saatte😅

Bi de hafta sonları genelde çok yoğun program olur, elli yere yetişeyim derken vaktin nasıl geçtiğini anlamam, bugün evde kalınca böyle oldu 😅
Eşim bile dışarı çıkarmayı başaramadı beni bugün… sabahtan beri ne bulursam yiyorum, az önce de akşam yemeğini yedik bu saatte😅
Hahaha ben de yedim erkenden 🤣🤣
Afiyet şifa olsun yaramasın amin 🙈🤲🏻🌸

Saçlarımı boyamaya diye girdim banyoya canı sıkılmaya görsün insanın, 30 santimden fazla kestim saçlarımı🙈 üstüne de bi boya attım bi saat sonra yıkarım bakim neye benzeyecem🙈
Moral olacaksa şöyle söyleyeyim saçlarım Serap Ezgü var ya onun tarzında 🤣🤣🤣

Yem

Yemek için ne kadar erken saat o kadar iyi canım 😊

Ben ikinci öğünü oğlanla ayakta atıştırdım saat 13.30 14.00 civarı

Bundan sonrası maden suyu çekirdek vs gibi olur

Ahhh ah… bi 5 Kg veremiyorum yaaa.. yani veriyorum da geri alıyorum, hacivat yatmaz misali, giden geri geliyor 😬

Şimdi de canım tatlı istiyor, oysaki sabahtan beri ne kadar Alman çikolatası, hurma vs yedim 😭
Senin canının tatlı isteği bendeki revaniden yiyince geçer bacım 🤣🤣🤣🤣

X