Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Oğlanın gram altını 2500 tl den alındı

Eklentiler

• IMG-20240506-WA0016.jpeg
    IMG-20240506-WA0016.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 12
Bugün 350 tl apartman aidatı gönderdim yöneticinin hesabına
Eve gelirken markete girdim soğan ve süt aldım ihtiyaç değildi ama aldım
Soğan yeni mahsul yemeklerin yanında yemeyi seviyorum, süt pastörize 1 lt 19.90 tl olunca denemek için aldım zaten hadi uygulamasından ödedim
Kredi kartı kullanmadım 😊

Okuldan çıktım çarşıdaki işlerimi gördüm eve saat 14.00 civarı geldim ve o vakitte günün 2. öğününü de yedim .
Bundan sonrası su madensuyu ,süt, meyve ,çekirdek vb gibi şeylerden bir ya da birkaçı olur

Dün kurabiye vs yapsam mı yapmasam mı derken bizim erkek hocalardan bir tanesi 1 saklama kabı kurabiye göndermiş bana öğrencinin biriyle
Adam nöbetçi idi x hocaya götür demiş öğrenciye 🤣🤣🤣

Ben baktım poşet içinde kutu acaba öğrenciye köy yumurtası mı sipariş etti de muhafaza etmem için yolladı diye düşündüm
Bir baktım cevizli kurabiyeler 😋😋😋😋

Allahhhhh Allahhhhhh 🤣🤣🤣🤣
9 yaşında kızı var o yapmış göndermiş bizlere Allah razı olsun yolunu bahtını açık etsin kuzummmmm😘😘😘🤗🤗🤗

Dün kurabiye vs yapsam mı yapmasam mı derken bizim erkek hocalardan bir tanesi 1 saklama kabı kurabiye göndermiş bana öğrencinin biriyle

Ben baktım poşet içinde kutu acaba öğrenciye köy yumurtası mı sipariş etti de muhafaza etmem için yolladı diye düşündüm

9 yaşında kızı var o yapmış göndermiş bizlere Allah razı olsun yolunu bahtını açık etsin kuzummmmm😘😘😘🤗🤗🤗
Yaaa yerim onun minnak ellerini😍 kaderi bahtı güzel olsun inşallah

Sizlere de afiyet şifa olsun ablacım 🤗

Neliydi kurabiye 🤣 cevizliymiş pardon🤣

Ohhmasallah eline sağlık miniğin
Afiyet olsun ablacim
Bende kek tatlı bisey yapicam cocuklara da ne yapsam diye düşünüyorum evde atıştırmalık bisey birakmiyorlar

X