Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

2 hafta önceki cuma günü de bir tanıdık şu mesajı attı bana

Eklentiler

• 20240505_123312.jpg
    20240505_123312.jpg
    126,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 20240505_123226.jpg
    20240505_123226.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 79
Kız bi görsen nasıl burnu havada dik bir insandı, herkesi küçümser aşağılardı.

Bazılarına böcekmiş gibi bakardı, tövbe yarabbim yazınca bi komik duruyo ama yaşaması kolay olmayan şeyler.

Şimdi bi yere müdür olamadı öğretmenliğe dönecekmiş dilerim kendi gibi bi müdürler çalışsın
Bizim müdürde aynen böyleydi
Müdür olunca böyle bir ozellikmi yükleniyor nedir?
Ne oldu zorla emekli ettiler
Kendi başını yaksın bizden bulmasın diye dua etmiştim
Allah büyük

Allah büyük
Sizin de gözünüz aydın canım

Allah böylelerini uzak etsin kendisi bunların hakkından gelsin

Allah büyük
Allah büyük canım benim ilahi adalet gerçekten hiç şaşmıyor bunun için bile ne kadar şükretsek az

Tünaydın hanımlar
Kahvaltıya patates kavurması, pişi ve yumurta kapama yaptım
Regl oldum zor topladım mutfağı ağrıdan
Nevresimleri değiştirip akşama kadar yatacağım Hic halim yok ağrım çok
Her genç kızın başına gelir canımsu, dayan🌸

Selam kızlar. Nasılsınız?
Haftasonum salonda çalışarak geçiyor.
Cuma akşamı arkadaşım ile çıktık sözleştiğimiz üzere. 790 TL harcamışım. 500 TL de oyun ablasına verdim. Kız yola çıkacaktı, öğrenci vizeleri bitmiş eve gidecek, 500 daha verdim sıkışmış gibiydi.
Etti 1790. Dün de sabah küçük oğlanlarla güzel bir kahvaltı yaptık. Ekmek ve patates bitmiş onları aldım 43 TL. Daha sonra çalışırken salonda bişiler söyledik eve geçecek vaktim olmadı. 450 TL ona gitti uyuz oldum 😂
Sonra dün akşam küçük oğlanlar babalarına gitti, büyük oğlan da bana geldi. Sabah da büyük oğlumla kahvaltı yaptık. Daha sonra ufak oğlanları babalarından aldım hoopp geri salona… şimdi biraz boşluğum oldu dinleniyorum. İşim bitince eve geçip yemek ve temizlik yapacağım. Ortancanın ödevler var, banyoları çamaşırları derken ohooo😂
Herkese mutlu sağlıklı hafta sonları.biz de sabah yumurtalı ekmekle başladık kahvaltıya sonra fuar vardı gidecektik gitik güya yolunda geri döndü adam neymiş davetiye ayarlanmamismis neyse COcukda girmek istedi sorun çıkardı derken araçla bir sinirle. İkti cekti benzinlige bize küfürler bagrislar sizinle bir yere cikanda suç vs vs hakaretler bende eskiye nazaran daha suskunum ama neyine susayım ulan senin sizoidligin dedim bizi çöpe atar gibi benzinlikte bıraktı nasılsa gidemem sandı . Yok ya oğlanı bağladım koltuğuna geçtim öne navigasyon ile geldim eve garaja dek yani o an kim gelse arabayı carpardim bile bu nedir nasıl bir ego . Sucumuz yok ama beyfendi ahkamlar kesmeler yeniden imansız olup hakkından gelecem o derece sinir sistemimi bozdu. Çocuğa sebep sembolik bir evrak üzeri evlilik devam ettiriyorum zaten.sevgi yok saygı yok zaten giderler bende bu nedir yani anlayacağınız yeniden diyorum borçtan kurtulmalı
Birikim yapmalı

Ve de öyle bir prokole eyvallah demeden surundurmeli bosanmali...

Bir ara cantamdaki elektro şoku üstünde deneyesim geldi .hayırlısıyla şu çocuk bir 16-17 olaydı tövbe bir daha bunla bir yola çıkarsam tövbe

...

Kadın güçlü olacak valla ben sakın imaj anaç yapıcı oldukça daha bir semer vurma derdinde şizoid bipolar pislik .. ruh hastalarini Allah hepimizden uzak eylesin. Ve de ruhlarimizi korusun
Valla geçmiş olsun. Gerçekten ben bunla mı uğraşmışım diyor insan kurtulduktan sonra ama işte malum toplum, ne yollardan geçtik nasıl buralara geldik de ağzımızı açmıyoruz bakmayın. Gerekliyse sabır diyorum, değilse de kapıları kapatma gücü…

Cuma akşamı arkadaşım ile çıktık sözleştiğimiz üzere. 790 TL harcamışım. 500 TL de oyun ablasına verdim. Kız yola çıkacaktı, öğrenci vizeleri bitmiş eve gidecek, 500 daha verdim sıkışmış gibiydi.
Etti 1790. Dün de sabah küçük oğlanlarla güzel bir kahvaltı yaptık. Ekmek ve patates bitmiş onları aldım 43 TL. Daha sonra çalışırken salonda bişiler söyledik eve geçecek vaktim olmadı. 450 TL ona gitti uyuz oldum 😂
Sonra dün akşam küçük oğlanlar babalarına gitti, büyük oğlan da bana geldi. Sabah da büyük oğlumla kahvaltı yaptık. Daha sonra ufak oğlanları babalarından aldım hoopp geri salona… şimdi biraz boşluğum oldu dinleniyorum. İşim bitince eve geçip yemek ve temizlik yapacağım. Ortancanın ödevler var, banyoları çamaşırları derken ohooo😂

Valla geçmiş olsun. Gerçekten ben bunla mı uğraşmışım diyor insan kurtulduktan sonra ama işte malum toplum, ne yollardan geçtik nasıl buralara geldik de ağzımızı açmıyoruz bakmayın. Gerekliyse sabır diyorum, değilse de kapıları kapatma gücü…
Allah kolaylık versin gerçekten tek başına herseye yetişmeye çalışıyorsun
Gerci bizim başımızda oldukları halde herseyi tek basina yapıyoruz
Allah bizi de kurtarsin

Allah yardımcımız olsun hemşom
Çok şükür kurtulduk kendi boklarında boğulsunlar bu saatten sonra

Allah kolaylık versin gerçekten tek başına herseye yetişmeye çalışıyorsun
Gerci bizim başımızda oldukları halde herseyi tek basina yapıyoruz
Allah bizi de kurtarsin
O daha kötü sanki be, yokken em azından yok diyorsun . Olup da bi işe yaranamasj senin enerjini tüketmesi ne bilim daha zor gibi… tabi yaşayan bilir

Allah bütün kadınlara kadir kıymet bilen eşler nasip etsin, mevcut eşleri de Kadir kıymet bilenlerden etsin… çok amin

O daha kötü sanki be, yokken em azından yok diyorsun . Olup da bi işe yaranamasj senin enerjini tüketmesi ne bilim daha zor gibi… tabi yaşayan bilir
Zaten insanın da zoruna giden ya da insanı içten içe isyana sürükleyen de o his

Bu adam hayatımızda var mı yok mu ,neresinde derken derken kangreni kesip atmadıkça kendinle çatışmaya başlıyorsun bu sefer de.

Güya yatacaktim😒😒😒
Ev darmadağın
Yatamadım tabi nevresimleri değiştirip topladım heryeri
elim değmişken supuruverdim toz aliverdim
O ara biraz kendime geldim lavabo wc banyo yikayiverdim🫠🫠🫠
Bi kahveyi hakettim😂
Yedi bin kere maşallah ya 🧿
Hak etmişsin valla yap da karşılıklı içelim (bunu yazarken otobüste sesli gülmem olmasa iyiydi🤣🤣)
Saçımı boyayacam diplerim gelmiş boya aldım

Zaten insanın da soruna giden ya da insanı içten içe isyana sürükleyen de o his

Bu adam hayatımızda var mı yok mu ,neresinde derken derken kangreni kesip atmadıkça kendinle çatışmaya başlıyorsun bu sefer de.
Kesinlikle öyle ablacım ben de aynı şekilde düşündm demek ki doğru düşünmüşüm.

Allah her kadına kolaylıkla hayırla güle eğlene şifalanmayı nasip etsin o kangrenlerden🤲🏻🌸

X