Küçük Düşün Büyük Olsun!

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
5.719
19.495
Selam kızlar
Hepinizin kandilini kutlarım 🙏 Allah hepimizin dualarını kabul etsin 🙏
Ben dayimlara gittim bugün sabah eşim bıraktı akşam aldı değişiklik oldu
Bugun tuhafiyeye gittim örgü ipleri 12 tl olmuş 😳 yelek örmek istiyorum kendime şu yeşili rengi 4 ad aldim bir tanede kizin yeleginin ipinden aldim 13 tl 61 tl ödedim.
Kafam dağılsın diye örüp duruyorum iplerde epey pahalandi artık onuda yapamiycaz galiba

Kayınvalidem de örüyor pahalanmis diyordu herşeye zam ben oremiyorum ya istiyorum aslinda

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
5.719
19.495
Selam kızlar…

Dün Doğum yaptım şükürler olsun 😍 sizinlede paylaşmak istedim ne zamandır okuyodum geriden geliyorum sayfaları..

Uyuyamadım size selam vermek istedim 🐣
Garip bir duyguymuş Daha alışma sürecindeyiz birbirmize ama güzel duygular rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍 kimsenin kucağını boş koymasın evlatla sınamasın mevlam 🌸
Allah analı babalı büyütsun canım

tr_lelli

Elbet bir gün çiçek açar umutlar 🌸
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
40.529
97.464
Selamm dün pazar yaptim.
Donerkende yufka aldim.
Aksam pisirmeyi unuttum🤦‍♀️
Aksam Dereotlu pogaca yaptim portakallli kek yaptim boregide yapacaktim sozde cikti aklimdan.
Tava boregi yaparım belki bakalim hayirlisim
Dun ibadetle gecirmek istedim🤲 Allah kabul eylesin insallah.

Kıza kahvalti biraz oyun oynadık kitaplari geldi az resimlerine bakti okudum ama cekti aldi tmm dedim okumayalim.
Banyoyu temizledim kabin klozet yerler falan derken ugrastirdi.
Kapilari sildim.
Evi süpürdüm
Aynalarin faalan tozunu aldim tv unite derken
Kaldi yemek..

Orman kebabi ve peynirli tereyagli eriste yapicam.
Pogacalardan oglana koydum a kaldi aksama biter kekde aksam yediler kalani ihlamurla yerler aksama.
Ev temiz olunca icim açılıyor

Ama kız uyurken yapmicam bisi az uzancam sessiz sessiz onun corbasi ve yemegi var.
Dün buzlukdan kayisi ve uzum kaynattim alyosa iciyo az da olsa
Aksam muhallebi yaparsam onada katarim tatlandirmaya

_Sitare_

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
12.799
19.582
Selam kızlar…

Dün Doğum yaptım şükürler olsun 😍 sizinlede paylaşmak istedim ne zamandır okuyodum geriden geliyorum sayfaları..

Garip bir duyguymuş Daha alışma sürecindeyiz birbirmize ama güzel duygular rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍 kimsenin kucağını boş koymasın evlatla sınamasın mevlam 🌸
Allah analı babalı büyütsün, gözünüz aydın 🌸

nazenin9320

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2017
1.171
5.581
31
Selam kızlar…

Hoşgelmiş sefalar getirmiş evinize. Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömür nasip etsin, analı-babalı büyütün inşallah.

_Sitare_

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
12.799
19.582
Selam canlar
Esimin dayısı geldi aksam bizde kaldı
Sabah kahvaltı sonrası gitti
Markete gitmemiz lazım, evde eksik çok bugün izin günü esimin
Dun güzel geçti kendi dayimlara gitmiştim, annem yengemi ariyo görüntülü benim kızı görmek için 🤣
Geldi de kapıdan bacadan kovduk sanki kendi kendine triplerde yine konuşmuyorum noldu demiyorum bende yoksa sinirlerimi bozar
Kendi kendine millete laf veriyo durumları belli ediyo işte, gerçi herkes bizim ailede olan biteni ayrıntılı bisekilfe biliyo anneannrm sagolsun🤦‍♀️😆
Bugun işim çok ama yapacak gücüm yok karbonhidrat ağırlıklı gidiyorum son günlerde canim sürekli biseyler istiyor yiyorum da 🥺 sonra da hantallasiyorum böyle

thesekreter

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2013
5.719
19.495
Selam kızlar sabah kahvaltı sonrası süpürge tuttum klozet banyo temizledim çamaşır katladim tabi nemli koyuyorum etrafa kurusun diye satisim vardı dolapta ptyye bıraktım kargoyu geldim patlıcanlarım vardı kıyma çıkarmıştım musakka yaptım firinliycam erişte yapcam oglus onu yemiyor patlıcan var kıymalı içten ayırdım salata yaparım yeter yanına oglusa ayağına ev botu tarzı bişey bakıyorum ayakları okulda üşümesin

tr_lelli

Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
40.529
97.464
Selam kızlar kv rahatsizlanmis izin aldım evdeyim 2 gün ben bakacağım kuzuma aksama yemegim hazır dünden hava da tam kahve keyfi yatış havası 😪
Valla öyle ben evdeyim ama hic o kavhe yatış bana uğramıyor asla vakit kalmiyor.
Aksam esim gelince iyi ama ozamanda sakinlik yok hepsi birden kuduruyor. 🤷‍♀️

tr_lelli

Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
40.529
97.464
Esime aksam diyorum ust kat benim aksam inzivaya cekilcem ben orda sen cociklerinle naparsan yap.
O da oglanla biz cikicaz erkekler yukari kizlar aşağı diyor😂
Evde haremlik selamlik olcez.
Herkes daha yapilmadan üst katin derdinde.
Oglan hala duzelemedi
Siniftakiler test yaptir diye baskı yapmışlar.
Gidelim diyorum yarinda dinlenimde diyor.
Atesi yok.
Sadece burnu tikali bi de halsiz.
Havuc, elma, portakal, limon sıktım
Havuc bitti esim gelsinde 2dk hakmara gidim havuc portakal alim.
Curuk carik getirir simdi online aksam aksam bi de gerilmim.
Sebze ve meyvede guvenmiyorum onlara.
Aksam hepimize sıkıcam.
Herkeşlerrr icsin vitaminlensin.
Bir hasta daha istemiyorum evde.
Bugünde bitti valla.
Ortada bisi yok topla pisir ayni

babyloading87

Hersey cok guzel olacak!
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2015
24.916
73.323
34
Selam kızlar kv rahatsizlanmis izin aldım evdeyim 2 gün ben bakacağım kuzuma aksama yemegim hazır dünden hava da tam kahve keyfi yatış havası 😪
Gecmis olsun
Calısan analıqda bi su son dkları sevmiyorm.
Allah affetsin hastalık tabi bisey denmez de,murpy kanunları mıdır nedir🤦🏻‍♀️
Annemin haftalarında illa bisey olurdu😣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 825 gün geçti.