Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar…

Dün Doğum yaptım şükürler olsun 😍 sizinlede paylaşmak istedim ne zamandır okuyodum geriden geliyorum sayfaları..

Uyuyamadım size selam vermek istedim 🐣
Garip bir duyguymuş Daha alışma sürecindeyiz birbirmize ama güzel duygular rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍 kimsenin kucağını boş koymasın evlatla sınamasın mevlam 🌸
Hoşgelmiş sefalar getirmiş evinize. Allah sağlıklı sıhhatli uzun ömür nasip etsin, analı-babalı büyütün inşallah.

Selam canlar
Esimin dayısı geldi aksam bizde kaldı
Sabah kahvaltı sonrası gitti
Markete gitmemiz lazım, evde eksik çok bugün izin günü esimin
Dun güzel geçti kendi dayimlara gitmiştim, annem yengemi ariyo görüntülü benim kızı görmek için 🤣
Geldi de kapıdan bacadan kovduk sanki kendi kendine triplerde yine konuşmuyorum noldu demiyorum bende yoksa sinirlerimi bozar
Kendi kendine millete laf veriyo durumları belli ediyo işte, gerçi herkes bizim ailede olan biteni ayrıntılı bisekilfe biliyo anneannrm sagolsun🤦‍♀️😆
Bugun işim çok ama yapacak gücüm yok karbonhidrat ağırlıklı gidiyorum son günlerde canim sürekli biseyler istiyor yiyorum da 🥺 sonra da hantallasiyorum böyle

Selam kızlar sabah kahvaltı sonrası süpürge tuttum klozet banyo temizledim çamaşır katladim tabi nemli koyuyorum etrafa kurusun diye satisim vardı dolapta ptyye bıraktım kargoyu geldim patlıcanlarım vardı kıyma çıkarmıştım musakka yaptım firinliycam erişte yapcam oglus onu yemiyor patlıcan var kıymalı içten ayırdım salata yaparım yeter yanına oglusa ayağına ev botu tarzı bişey bakıyorum ayakları okulda üşümesin

Selam kızlar kv rahatsizlanmis izin aldım evdeyim 2 gün ben bakacağım kuzuma aksama yemegim hazır dünden hava da tam kahve keyfi yatış havası 😪
Valla öyle ben evdeyim ama hic o kavhe yatış bana uğramıyor asla vakit kalmiyor.
Aksam esim gelince iyi ama ozamanda sakinlik yok hepsi birden kuduruyor. 🤷‍♀️

Esime aksam diyorum ust kat benim aksam inzivaya cekilcem ben orda sen cociklerinle naparsan yap.
O da oglanla biz cikicaz erkekler yukari kizlar aşağı diyor😂
Evde haremlik selamlik olcez.
Herkes daha yapilmadan üst katin derdinde.
Oglan hala duzelemedi
Siniftakiler test yaptir diye baskı yapmışlar.
Gidelim diyorum yarinda dinlenimde diyor.
Atesi yok.
Sadece burnu tikali bi de halsiz.
Havuc, elma, portakal, limon sıktım
Havuc bitti esim gelsinde 2dk hakmara gidim havuc portakal alim.
Curuk carik getirir simdi online aksam aksam bi de gerilmim.
Sebze ve meyvede guvenmiyorum onlara.
Aksam hepimize sıkıcam.
Herkeşlerrr icsin vitaminlensin.
Bir hasta daha istemiyorum evde.
Bugünde bitti valla.
Ortada bisi yok topla pisir ayni

Selam kızlar kv rahatsizlanmis izin aldım evdeyim 2 gün ben bakacağım kuzuma aksama yemegim hazır dünden hava da tam kahve keyfi yatış havası 😪
Gecmis olsun
Calısan analıqda bi su son dkları sevmiyorm.
Allah affetsin hastalık tabi bisey denmez de,murpy kanunları mıdır nedir🤦🏻‍♀️
Annemin haftalarında illa bisey olurdu😣

İyiaksamlar
İsten cıktım kostur haftam🤦🏻‍♀️
Gittik kızı aldık
Yumurta kalmamıs evin altındaki markete indik kızla 35tl;6 lı yumurta(köy yumurtası getirmisler 6 tane aldım acıkta)bulasık eld.domestos,yerfıstıgı.
Bamya ve dolma vardı kız 2.5 dolma yedi
Arada 2 mandalina yarım avokado yedirdim.
Gündğz uyumamıs bayıldı.
Dogalgazı actık normlde ama kendi kaleme gol atmada dünya markası oldugumdan aksm elektrik sobaısnı actım(elektrik faturası bende ya🤦🏻‍♀️)bakalım kac yüz milyor fark gelcek faturaya😑

Selamlar,
Markete bir süre gitmemeye karar verdin. Bazen 1 parça birsey almak için 100 tl bırakıyoruz illa. Bazen de sırf hava almak için markete gidiyorduk, cocuk markete gitmek ister onun icin giderdik falan öyle öyle ciddi harcama yapıyorduk. Şimdi evde eksik yok hızlı tükenen süt, yoğurt, yumurta, meyve gibi eksikleri haftada 1 alsak yeterli oluyor.
Eşime de söyledim o da sever normalde market alışverişini ama gitmeyelim bir süre dedim o da bana uydu.
Zaten evde abur çubur hazı gıdaları Psikolog önerisiyle evde yasakladik.
Market alışverişinin yarısı gereksiz bunlarla doku oluyordu önceden.
Şimdi gittiğimiz akrabalarda buna dikkat ediyoruz onlarda sagolsunlar dikkat ediyorlar çocukların önüne cikartmiyorlar.
2 haftadır küçüğüm 3 4 parça biskuvi anca yemiştir, birkaç catal da pasta yedi. Doğum günüydü okulda, evde, tatilde kutladık birkaç lokma yedi, onun haricinde hazır gıda yok.
Haftada 2 gün balık çorbası alıyorum 22 tl porsiyonu şimdilik güzel içiyor. İnşallah balık da yemeye başlar.
Kreşe de iyice alıştı. Şimdilik güzel gidiyor.
Geçen hafta okula doğum günü kutladılar pasta gönderdim. Onun haricinde doğum günü yapmayacağım bu sene. Vakalar o kadar artmisken hiç giremeyeceğim o topa.

Selamlar,
Markete bir süre gitmemeye karar verdin. Bazen 1 parça birsey almak için 100 tl bırakıyoruz illa. Bazen de sırf hava almak için markete gidiyorduk, cocuk markete gitmek ister onun icin giderdik falan öyle öyle ciddi harcama yapıyorduk. Şimdi evde eksik yok hızlı tükenen süt, yoğurt, yumurta, meyve gibi eksikleri haftada 1 alsak yeterli oluyor.
Eşime de söyledim o da sever normalde market alışverişini ama gitmeyelim bir süre dedim o da bana uydu.
Şimdi gittiğimiz akrabalarda buna dikkat ediyoruz onlarda sagolsunlar dikkat ediyorlar çocukların önüne cikartmiyorlar.
2 haftadır küçüğüm 3 4 parça biskuvi anca yemiştir, birkaç catal da pasta yedi. Doğum günüydü okulda, evde, tatilde kutladık birkaç lokma yedi, onun haricinde hazır gıda yok.
Haftada 2 gün balık çorbası alıyorum 22 tl porsiyonu şimdilik güzel içiyor. İnşallah balık da yemeye başlar.
Geçen hafta okula doğum günü kutladılar pasta gönderdim. Onun haricinde doğum günü yapmayacağım bu sene. Vakalar o kadar artmisken hiç giremeyeceğim o topa.
Bende kaldirabilsem keşke esim bir poşet alıp geliyor o evde olunca hiç Kural tanımıyor malesef 🤦🤦

Selam kızlar…

Dün Doğum yaptım şükürler olsun 😍 sizinlede paylaşmak istedim ne zamandır okuyodum geriden geliyorum sayfaları..

Uyuyamadım size selam vermek istedim 🐣
Garip bir duyguymuş Daha alışma sürecindeyiz birbirmize ama güzel duygular rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍 kimsenin kucağını boş koymasın evlatla sınamasın mevlam 🌸
Allah analı babalı büyütsün, bahtı açık şansı bol güzel bir ömrü olsun😍

Esime aksam diyorum ust kat benim aksam inzivaya cekilcem ben orda sen cociklerinle naparsan yap.
O da oglanla biz cikicaz erkekler yukari kizlar aşağı diyor😂
Evde haremlik selamlik olcez.
Herkes daha yapilmadan üst katin derdinde.
Oglan hala duzelemedi
Siniftakiler test yaptir diye baskı yapmışlar.
Gidelim diyorum yarinda dinlenimde diyor.
Atesi yok.
Sadece burnu tikali bi de halsiz.
Havuc, elma, portakal, limon sıktım
Havuc bitti esim gelsinde 2dk hakmara gidim havuc portakal alim.
Curuk carik getirir simdi online aksam aksam bi de gerilmim.
Sebze ve meyvede guvenmiyorum onlara.
Aksam hepimize sıkıcam.
Herkeşlerrr icsin vitaminlensin.
Bir hasta daha istemiyorum evde.
Bugünde bitti valla.
Ortada bisi yok topla pisir ayni
Canım ortalıkta genel bir salgın var. Kimi görsem hasta ve uzun sürüyor. Sanki pandemi falan oldu insanların bağışıklık sistemi bazı mikroplara karşı güçsüzleşti gibi geliyor bana. Ondan birden bu kadar kişi hasta. Ben de bir hafta olacak hala burun tıkanıklığım bitmedi. Hiç böyle uzun sürdüğünü bilmem. Bu gece nasıl uyurum bilmiyorım. Deniz suyu var onu sıkıp odaya soğan koyarım belki rahatlatması için. Burun spreyi 5 günden fazla kullanılmıyor. Onu kullanamam bu gece. Yani bence teste gerek yok sanki.

Öyle valla senin bez masrafında var canım bezler uçmuş geçen markette gördüm fiyatları
Sleepy 4 numara alıyorum canim , 60 li 60 tl veriyorum . Can sağlığı olsun , çalışmayı özledim evden yapabileceğim işler olsa yaparım borçlar beni düşündürüyor dolar altin artislarindan sonda endişeliyim

Selamlar,
Nice yaşlara kuzuma, sağlıklı mutlu uzun bir ömrü olsun dilerim. İyiki doğmuş❤️

Kızlar hangi deterjanlari kullanıyorsunuz?
Yumuşatıcı kullanmıyorum ben zararlı olduğunu okumuştum ondan dolayı.
Şöyle kokusu güzel toz deterjan önerilerinize talibim ,tursil kır çiçekleri almistim bitmek üzere yeni biseyler denemek istiyorum
Ben hangisi o an bütçeme uygunsa alıyorum canım rinsonun yeşil limon karbonati kullanmıştım persilde çıkmayan leke çıkıyordu birde çok aşırı kokusu yok doğal gibi sevmiştim onu bingonun love etkili deterjanı var oda güzel bu ay biter benim deterjanda rinso bakıyorum bende 8 kg fln oluyor indirim yakalarsam alicam 🤗

X