Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsle başı dertte olanlar buraya lütfen :*

Merhaba kızlar,internette bir krem gördüm bir ot gibi birşeyle beraber kullanılıyor galiba duydunuz mu ismi elitemoon bayağı etkili diyorlar düzenli kullanılırsa yüzde 95 etki gösterir diyorlar 1 beden büyüme olur dediler bana 1 aylık kullanımda üstelik kalıcı bir büyüme diyorlar kullanan veya duyan var mı etkisini gören ?

Merhaba kızlar,internette bir krem gördüm bir ot gibi birşeyle beraber kullanılıyor galiba duydunuz mu ismi elitemoon bayağı etkili diyorlar düzenli kullanılırsa yüzde 95 etki gösterir diyorlar 1 beden büyüme olur dediler bana 1 aylık kullanımda üstelik kalıcı bir büyüme diyorlar kullanan veya duyan var mı etkisini gören ?
benim kardeşim almış evde gördüm geçen bu ne dedim hiç krem dedi
böyle konuları pek konuşmayız utanır ben de pek açmam zaten
netten biraz baktım iyi yorum yapanlar kesinlikle para ile satın alınmış zaten pek kullanan yok
birkaç kişi de zararlı yazmış kardeşim bana sormadan hiç bir şey almaz hele böyle şeyler bunu niye aldı acaba onu uyarıcam bakalım.

bu konuyla ilgili başka bir sayfamız var tatlım .. birisi çıkıp ben aldım süper dedi hem yeni üyeydi hemde cok fazla övdü markayı pek inandırıcı gelmedi bize sahte hesap gibi geldi.. daha sonra hatta dün baska bi arkadas yorum yazdı ben kullandım kesinlikle almayın sahtekar bunlar dedi olumsuz yorum atınca engellediler bile dedi ... baska bi arkadas daha kullanmış oda şimdilik bi etkisini görmedim hafif bi göğüsümde sızım var dedi regl dönemi oldugu için olabilir onunda.. uzun lafın kısası sanırım işe yarayan bi ürün değil gibi görünüyor ..yine diğer sayfadan yazanlar oldukça takip et istersen konuyu :)

Aaa hadi ya gerçekten öyle mi acaba gayet normal aklı başında internet siteleride görünüyor da bende emin olamadım daha önce buna benzer bir şekilde alışveriş yapıp dolandırıldim da korkuyorum o yüzden bu konuyla ilgili sayfa hangisi acaba takip ederdim bende

Merhaba kızlar, ben kullandım ve çok memnunum :)

bu konuyla ilgili başka bir sayfamız var tatlım .. birisi çıkıp ben aldım süper dedi hem yeni üyeydi hemde cok fazla övdü markayı pek inandırıcı gelmedi bize sahte hesap gibi geldi.. daha sonra hatta dün baska bi arkadas yorum yazdı ben kullandım kesinlikle almayın sahtekar bunlar dedi olumsuz yorum atınca engellediler bile dedi ... baska bi arkadas daha kullanmış oda şimdilik bi etkisini görmedim hafif bi göğüsümde sızım var dedi regl dönemi oldugu için olabilir onunda.. uzun lafın kısası sanırım işe yarayan bi ürün değil gibi görünüyor ..yine diğer sayfadan yazanlar oldukça takip et istersen konuyu :)
Bende bi arastirayim dedim herkes kotu yorumlar yazmis. Mantar bile olwn olmus bir suru antibiyotik kullanmak zorunda kalmis biri. Cogu da instangramdan engellenmis kotu yorum yazdiklari icin. Koca sayfadan bi kisi tek memnunum yazmis. Bende merak ettm ama sanirim ise yaramiyor.

Bende bi arastirayim dedim herkes kotu yorumlar yazmis. Mantar bile olwn olmus bir suru antibiyotik kullanmak zorunda kalmis biri. Cogu da instangramdan engellenmis kotu yorum yazdiklari icin. Koca sayfadan bi kisi tek memnunum yazmis. Bende merak ettm ama sanirim ise yaramiyor.
kullanmayın kızlar insanları kandırıyorlar adminler sürekli engelliyor sahte yorum yapan profilleri ama sürekli yeni hesap acıp yine yorum yapıyorlar..

merhaba kızlar. demin başka bi konu açmıştım ama burdan devam edelim.24 yasındayım 75 beden göğüslerim var destekli sütyendede ancak 75 ile düzgün duruyor.şöyle destekli sütyende oldugu gibi doğalda dursa ne kadar güzel duracak halbu ki ne küçük ne de büyük tam kıvamında. şimdi benim gibi bu konudan muzdarıp arkadaslarımı bu konuya davet ediyorum bildiklerimizi bu sayfada paylaşalım daha önce farklı dogal yöntemler denemiş arkadaslar bu sayfadan bizimle paylaşsınlar.Hep birlikte deneyelim ve gelişmeleri sonuçları birbirimizle paylaşalım ve inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alalım... hepinizi bekliyorum...

Tarçın yağı kesin sonuc canım. Yeni konu açtım. Detayları anlattım, bakabilirsin.

Inanın o yağ bu ot şu hap hicbir işe yaramıyor.. Ha o dönemde yarasa bile bıraktğın zaman hoop geri sönüyor.

Göğüs masajı işe yarıyor diye biliyorum göğüs altı ve boynunuza beslenmenize takviyeler yapıp bir de üstüne sporla daha da güzel ve dolgun hale getirebilirsiniz soğuk su da göğüsü dikleştirir sadece o da kan akışını hızlandırdığından.

Bu tür alıntıları herkes uyguluyor sonuc 0 .. Ha dedigim gibi belki o dönemlik cok guzelde bir süre sonra özen göstermeyi bırakınca yine eski halleri. En kalıcı bıçak altı

Yok canım öyle deme ne eksik hissetmesi valla benim ölçüm aynı kaldı 92 bıraktım çay içmeyi bayadır ölçüm aynı kaldı yinede şuan 85\B kullanıyorum bakalım ramazanda kilo kaybetmezsem uzun süre böyle gider diye umuyorum

X