Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler.

O küçük göğüslerinizin kıymetini bilin kıymetiniii :KK70:

Benim kibar, dondurma kasesi kapasan tam gelen diri göğüslerim... Ahh canlarım benim...
O eski hallerini özlüyorum bazen, ne güzel günler geçirmiştik onlarla, aah ah, ne şahane bikiniler giymiştik.

Hainler... Doğumdan sonra resmen iki beden büyüdüler ve öylece kaldılar. Ben meme altı terlemesi nedir ilk kez o zaman öğrendim. Süt de çekilince göbek deliğime doğru bir yolculuk başladı, böyle yer çekimine yer çekimine... Aah cağnım memelerim. Hayata küstüler...

Kıymet bilin kıymet!
Hüzünlendim ya la :KK70:

Ciddi misin ya :) sanırım kaybetmeden değer bilinmiyor. Kaç bedendi canım göğüslerin

75 meme ölçüsü değil sırt ölçüsü. :KK70: neyse aynı problemı ben de yasadım. Bı ara cok zayıfladım onun da etkısıyle o ara aşııırııı takmıştım. Eşim sevıyordu ama ben de 'neden sevsin ki' dıye sacma sapan dusunuyordum. Memesiz, dümdüz değilseniz ameliyat olmaya değer bir durum yok bence. Memelerim şimdide buyuk değiller aama daha ıyıler. Onları oldugundan buyuk gosterecek sutyenler takmıyorum bile. :)
Silikonsuz dik duran gögüs ben pek görmedim. Sutyen cıkınca asagı dogru bır gıdıyor. Boyutundan zıyade yuvarlak, dik düzgun görünen memeleri herkes sever bence. Hem şekil, hem boyut sorunu varsa belki düşünebilirsin kendini iyi hissetceksen.
Şekil sorunu yok aksine dik ve diriler ama boyut sorunu var maalesef

Ciddi misin ya :) sanırım kaybetmeden değer bilinmiyor. Kaç bedendi canım göğüslerin

Hatılayamayacak kadar uzun zaman geçti...
B cup mıydı neydi, hatırlamıyorum valla. Ah benim küçük kibar memintolarım. Gittii gittiii (Adile Naşit ağlaması var burada)

Şekil sorunu yok aksine dik ve diriler ama boyut sorunu var maalesef

ee şekli de güzelse daha ne? Avuçlarını dolduruyorsa sıkıntı yok bence :deli: Ben amelıyat olaylarına gırmedıgım için suan gayet mutluyum. Şu son zamanlarda yuzune gözüne ufacıkta olsa mudahale ettırmeyen kalmayacak neredeyse. Ben tam tersi artık sac boyasını bıle bıraktım boyatmıyorum.:cool:
Eger dumduz memelerim var kendımı kadın gıbı hıssetmıyorum, şekilleri şöyle kötü özguvensızlıkten cınsel hayatımda problemler yasıyorum fılan deseydın yorumum farklı olurdu.

Kıymetini bil sen de bence. Biz o hallere gelebilmek için neler yiyip neler içiyoruz :))

Küçük göğüs her zaman iyidir bence.
Şu anki duruma da takmış değilim gerçi ama ciddi söylüyorum küçük meme, kafanıza takacağınız en son şey olmalı.
Çok rahatsızsanız bir estetik operasyona bakar, çözümü var ama dediğim gibi kıymet bilin, ileride bi doğuma bakar büyümesi, belki öyle de kalır. O zaman fark edersiniz avantajlarını.

bu çok aslında millet ne der mevzusundan öte kendini mutlu hissetme olayı. ben gündelik makyaj bile yapmam mesela, canım ne isterse onu giyerim kimseye de karıştırtmam kim ne der sallamam. ama benim de göğsüm küçük olduğu için gönlümce bir şey giyememekten ben de muzdaribim. yazın bi keyifle bikini üstü giyemiyorum mesela. kimseye beğendirme çabam yok kendi hazzım.. onun için konu sahibini anlıyorum..

canım ben de ilerleyen dönemlerde vücuttan yağ transferini denemeyi düşünüyorum. caiz maiz bunları açıkçası ben pek sallamam. önemli olan mutluluktur. ben işin kimyevi boyutundayım. vücuduma silikon vs sokmak istemiyorum ama kendi yağını alıp göğse enjekte metodu var 3-6 sene gidiyor sonra yine yaptırıyorsun ve zaten doğal göğüs duruyor yapay da değil. onu da bi araştırabilirsin.
tamamen katılıyorum aslında insanlarda başkasına gösteriş amaçlı yapıldığı kanısı var ancak hiçte öyle değil söylediğiniz yöntem bildiğim kadarı ile en uzun süreyle etkisini gösteren bir operasyon ve yan etkileri diğer göğüs büyütme yöntemlerine göre daha az

Arkadaşlar pueraria mirifica bitkisini duydunuz mu doğal göğüs büyütüyormuş çok aradım satan bir yer ama bulamadın ali express dışında oraya da güvenemiyorum

bende duymadım hiç siz nerden duydunuz doktor mu önerdi

muhtemelen 75 B takiyorsundur dolgulu,sinirda biryerde memelerin,biraz kilo alirsan dekolten olur bence,bende 75 kullaniyorum ve kilo alinca sigmiyorlar artik.

muhtemelen 75 B takiyorsundur dolgulu,sinirda biryerde memelerin,biraz kilo alirsan dekolten olur bence,bende 75 kullaniyorum ve kilo alinca sigmiyorlar artik.
Evet ya 75b kullanıyorum. Hiç yok gibi geliyorlar bana kilo da alamıyorum ancak iki beden büyüten sütyenlerle dekolte oluyor

X