kumastan taki kutum

Sympathique

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
8.389
52
takilarim coktu yatak odamin rengine gore istedigim gibi bi kutu bulamadim ,yatak ortumun perdemin kumasindan biraz satin aldim, ayakkabi kutusunu kesim ve kendime kut yaptim sizinle paylasmak istedim
1spa0245sv6.jpg

2spa0246pm1.jpg

67308445w.jpg

64240709r.jpg

5spa0248zz7.jpg

ytak odam tum olarak burda arkadaslar, takim oldugu daha iyi anlayabilirsiniz
http://www.kadinlarkulubu.com/yatak...ar-yatak-odanizin-resimlerini-paylasalim.html

Son düzenleme:
harikasın vallaha çok güzel düşünmüşsün şekerim çok güzel durmuş ellerine sağlık
benim böyle fikirler pek aklıma gelmiyor böyle sizlerde görünce özeniyorum vallaha ...

benim takılarıma bunun gibi on kutu lazım kapla kapla bitmez:roflol: ellerine sağlık güzel olmuşa.s.

malzeme olarak bi tane ayakkabi kutusu ,onun boyutunu kendiniz ayarlayabilirsiniz ,ben kenarindan kestim ve diger tarafi buktum kenara ,sonra kumas ,ve onemli olan yapistirmak icinse ,hani kumaslar icin silikon varya ,bi tanede silikon makinasi elinde duzlterek yapistiriyosun kumasa ,cok basit ,baska sormak istediginiz olursa yardim ederim ,ama cok guzel oluyo tavsiye ederim

canim gercekten harika olmus odaylada takim olunca cok estetik durmus benimde takilarim sersefil bi cantada duruyor bundan yapsam bari malzeme toplayipdaopuyorumnanaktan

hamarat hatun işteee
ayakkabı kutusundan takı kutusu çıkarıyo ortayaaa
çok şık olmuş canımm ellerine kollarına sağlık a.s.

canim gercekten harika olmus odaylada takim olunca cok estetik durmus benimde takilarim sersefil bi cantada duruyor bundan yapsam bari malzeme toplayipdaopuyorumnanaktan

saol canim ,evet odamin perdeleriyle ortusuyle takim oldu ,napim aynen benimde her yerse geziyodu, iki kat ve ustu 4e boldum simdi cok iyi neyi nerde aradigim belli fazla kullanmadiklarimi alta koyoyorum ,iyiki aklima geldi ,bende sende dene ,yaparsan eklersin resimlerini

hamarat hatun işteee
ayakkabı kutusundan takı kutusu çıkarıyo ortayaaa
çok şık olmuş canımm ellerine kollarına sağlık a.s.

saol canim
en biraz yaratici olmak gerekiyo, elimde kumas vardi ne yapsam etsem ,zaten bol bol ayakkabu kutulari var iste yaptim ,yapilisini cekmeyi yaklima gemedi ,insallah ise yarar yapanlar icin

X