Kumbara gunlugu💰💰💰

Yine karlı bir sabah ...
Hayırlı sıyla bitseydı şu kar kış biz evin içinde bile üşür ken bu havada yersiz yurtsuz insanlar hayvanlar ne yapıyor :KK43:

5 lira kaldı alısverısten attım kumbaraya bakalım 31 ocak para programıda tamam

Bugünün programıda tamam bakalım şubat sonu hepsini tümleyip altın yada dolar alayım diyorum ama bakalım

Hesaptan 10 dolar aldım uç beş dursun orda bakalım

Annesiz bu kuzuya umut olun 🚙VALİLİK ONAYLI HESAP BİLGİLERİ:

TL: TR89 0001 5001 5800 7314 0261 93 USD: TR71 0001 5001 5804 8019 9775 77 EURO: TR66 0001 5001 5804 8019 9775 70
ALICI: İSMAİL KİRAZ/ BANKA: VAKIFBANK AÇIKLAMA: MUZAFFER Kermes
Çok değil sadece 20 TL

Seni yeniden aktifleştirme zamanı geldi
Stresli problemli bir dönemin ardından yeniden merhaba sana kumbirik 😃
Artık hayatıma dört çocuklu bekar bir anne olarak devam ediyorum ve en sevdiğim para biriktirme yöntemi olan kumbara sistemine yeniden başlıyorum.Bu sabah actm küçük kumbarayi içerisinden 1600 lira çıktı üstüne 250 lira daha koyup pazartesi bir çeyrek almayı planlıyorum.Yeni kumbarayada kagida 24, Şubat yazıp içerisine atdim bakalım.Kumbarada demir paraları askılı cuzdandada kağıt paralari( 5, 10,20 lira) biriktiriyorum her ayda maaştan 2000 TL boşta kalıyor artık krediler bittiği için her ikisini birleştirip gram yada çeyrek almaya devam edeceğim bakalım ( maaş günüm her ayın 13 ile 15 i arası )

Kumbirike 3 TL ile askılı cuzdanada 10 TL ile siftah yaptık 😃 aslında kağıt paralar için şu hedef kumbaralardan mi alsam acaba

Seni yeniden aktifleştirme zamanı geldi
Stresli problemli bir dönemin ardından yeniden merhaba sana kumbirik 😃
Artık hayatıma dört çocuklu bekar bir anne olarak devam ediyorum ve en sevdiğim para biriktirme yöntemi olan kumbara sistemine yeniden başlıyorum.Bu sabah actm küçük kumbarayi içerisinden 1600 lira çıktı üstüne 250 lira daha koyup pazartesi bir çeyrek almayı planlıyorum.Yeni kumbarayada kagida 24, Şubat yazıp içerisine atdim bakalım.Kumbarada demir paraları askılı cuzdandada kağıt paralari( 5, 10,20 lira) biriktiriyorum her ayda maaştan 2000 TL boşta kalıyor artık krediler bittiği için her ikisini birleştirip gram yada çeyrek almaya devam edeceğim bakalım ( maaş günüm her ayın 13 ile 15 i arası )
Yeni hayatında herşey gönlünce olsun inşallah 🤲💕
Birikimlerin bereketlesn 🤗
O kadar pahalı ki gram ve altın bozuk parayla birikim zor oluyor Artk malum ekonomiden :KK43:

Yeni hayatında herşey gönlünce olsun inşallah 🤲💕
Birikimlerin bereketlesn 🤗
O kadar pahalı ki gram ve altın bozuk parayla birikim zor oluyor Artk malum ekonomiden :KK43:
Amin inşallah
Birikim yapmak basli başına zor ama ben kumbarayi seviyorum çocuklarda çok heyecanlı oluyor ve birikimi öğreniyorlar Normalde oğluma 100 lira ver anında harcar ama kumbara koydum mu odaya hiç harcamaz direk oraya atar 😃 yagmasada damlar bir şekilde geçen sene sadece 1 liralarla 1 sene 40.000 lira yapmıştık😆😃

Amin inşallah
Birikim yapmak basli başına zor ama ben kumbarayi seviyorum çocuklarda çok heyecanlı oluyor ve birikimi öğreniyorlar Normalde oğluma 100 lira ver anında harcar ama kumbara koydum mu odaya hiç harcamaz direk oraya atar 😃 yagmasada damlar bir şekilde geçen sene sadece 1 liralarla 1 sene 40.000 lira yapmıştık😆😃
Maşallah 🧿😀 damlaya damlaya göl oluyormuş gerçekten 😅
Bu alışkanlıkları çocuklara kazandirmanz da daha bi iyi olmuş. Bende 1 lira 1 lira topluyorm da sonra hasteneye faln gidecek olsam hemen açıp yol parası diye çıkarıp harcıyorum ve elde birşey kalmıyor 🤷 işin sırrı hiç açmamakta galiba

Maşallah 🧿😀 damlaya damlaya göl oluyormuş gerçekten 😅
Bu alışkanlıkları çocuklara kazandirmanz da daha bi iyi olmuş. Bende 1 lira 1 lira topluyorm da sonra hasteneye faln gidecek olsam hemen açıp yol parası diye çıkarıp harcıyorum ve elde birşey kalmıyor 🤷 işin sırrı hiç açmamakta galiba
Kapalı kumbara en güzeli dolana kadar hicbisekilde acmamak lazım yoksa birikmiyor canim

25 TL kağıt 12 TL demir para eklendi

Günaydın kumbirik sabah marketten maya 2 ekmek ve 4 tanecik sakız :) aldım para üstünden kalan 20 ve 5 tlcik kumbirike gitti
Bugün güzel bir gün :) hiç beklemediğim şeyler oluyor hamdolsun Rabbim kendine acılan elleri karşıliksiz bırakmıyor...
Saa bu arada dün gece 12 de kuzenim doğum.yaptı bebisimiz daha 34 haftalık kuvezde şuan ama.olsun sagliklilar çok şükür

70 tlcik daha kumbirike girdi ek işte geldi her gün oradan gelenin de en.az yarısını atıp aylık tumleyip gram yada çeyrek alacağım pazartesi gidip ilk çeyreğimi alayim :)

63 tlcik daha kumbiriklere gitti bakalım :)

Selam kumbirik can çok.yoğun bir gündü yoruldum .
Hemen şuraya notlarımı düşeyim
27 Şubat 2 Çeyrek Alındı ( Kalan para 400 tl ) 16 Martta kadar üstü tamamlanıp bir çeyrek daha alınacak ...

Gündüz Maraş şimdide İzmir sallandı Allahım sen koru Yarabbim Senin Gazabından Yine Sana Siginiriz Sen Üzerimizden Rahmetini ,Merhametini Eksik Eyleme Yarabbim
Amin Ecmain ...

5 tlcik atabildim bugün
Birde kağıt.Para kesesine 50 lira

100 tl keseye 1 tl kumbaraya

X