Kumbara gunlugu💰💰💰

Kumbaramı açtım bakalım ne kadar çıkacak :rolleyes:

Eklentiler

• IMG_20210401_105953.jpg
    IMG_20210401_105953.jpg
    166 KB · Görüntüleme: 56
Bugün henüz para atmadim Kumbara ya ama gece yegenin bozuklukları topladım 15 tl cik kadar hopp kumbirike 😂😂😂 benım küçük kız kumbara dıyemıyorda 😂😂😂 ay bide kartlarda kalan kusuratlari tek karta topladım 0,14 gram altın aldık onla da 😂😂 yavaş yavaş 1 gram olur oda 😂😂😂

Bugün henüz para atmadim Kumbara ya ama gece yegenin bozuklukları topladım 15 tl cik kadar hopp kumbirike 😂😂😂 benım küçük kız kumbara dıyemıyorda 😂😂😂 ay bide kartlarda kalan kusuratlari tek karta topladım 0,14 gram altın aldık onla da 😂😂 yavaş yavaş 1 gram olur oda 😂😂😂

Ohhhh super canım ya Allah bereket versin 😍😍😍
Sağol canım senin de altınların kumbaran bereketli olsun :nazar::nazar:

Sağol canım ne kadar surede biriktirdin peki 😄
Şuba sonunda mı ne başladım. Tam tarihi hatırlamıyorum. El işinden kazandığımı gün parasının bir miktarını arada oğluma gelen harçlığı pazar market üstü kalan bozuklukları atmıştım

Şuba sonunda mı ne başladım. Tam tarihi hatırlamıyorum. El işinden kazandığımı gün parasının bir miktarını arada oğluma gelen harçlığı pazar market üstü kalan bozuklukları atmıştım
Yenisi daha çok olsun insallah canım 😍😍

60 tl kağıt atdım kumbırıke 😂😂😍😍

3 tl daha gitti kumbara ya
Ayin 5 kizimin doğum günü bugün ona alışveris yapacagim verilen hediye paralariyla kalanini kumbaraya bakalim kaç lira artcak 4 sipaya alışveriş yapinca 😂😂

Alisveristen sonra 80 lira kaldi hop kumbara ya bakalım

Yegenın cebındede 2 tl cık varmış oda gıttı kumbırıke 😂😂😂

Bereketli olsun canım.bende bugün 5 TL attım kumbaraya.iki gündür annem rahatsızdi ondan giremedim.
Bereketli olsun canım geçmiş olsun inşalalh ciddi bisey yoktur etiket yapacaktim aslında bugunde dedim isi falan vardır 😄

Bereketli olsun canım geçmiş olsun inşalalh ciddi bisey yoktur etiket yapacaktim aslında bugunde dedim isi falan vardır 😄
Çok sağol ciddi canım sağ gözünde görme kaybı oldu.suan gözü tepki veriyor. Bir ay sonra ameliyat önerdi doktor.

Çok sağol ciddi canım sağ gözünde görme kaybı oldu.suan gözü tepki veriyor. Bir ay sonra ameliyat önerdi doktor.
Ovv çok geçmiş olsun canım ya Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah

X