Kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı?

canım kalan var banada bu aralar dış gebelik dıyorlar benim yengem düşükten sonra bi 3 ay dinlenme veriliyor daha sonra 5.ayında hamile kaldı tabii çok dikkatli oldu ayağa ble kalkmadı doktor kontrollerini ihmal etmedi şimdi 1 yaşında çok güzel bir kızımız var çenesi hiç durmayan eminimki allah sanada nasip edicek ve kurtajdan sonra hamile kalan 1 kişi ile sınırlı değil çok duydum

ayyy allahım insallah yaa insallah bizede nasip ederben 2. adetimi görüyorum simdi denemelere 1 ay kaldı yani insallah allahım cok bekletmez bebisimi bana vermek icin. sen hamilemisin canım dış gebelik demissin tam anlayamadımm

bende 6 bucuk yıldr istiyordum bundan bibuçuk yıl önce boş gebelik yaşadım sonra tekrar oldu oda boş gebelik çıktıtemmuz 15 de kürtaj oldum şimdi ise araştrılma sürecindeyim bu konuda çoooooooooooook mutsuzummmmmm(((((((((((

allah hepimizin yardımcısı olsun, başımızdan geçenler çok acı ne yazıkki, allah başka kimseye vermesin bu acıları, inşallah bizide mutlu etsi kucağımıza bebeğimizi versin:Saruboceq:

benim de 7 haftalık gebeliğim dün kürtajla sonlandırıldı. kalbi durmuştu çünkü bebeğimizin.
allah hepimizin yardımcısı olsun. yaşayan bilir, çok zor bi durum..

benim de 7 haftalık gebeliğim dün kürtajla sonlandırıldı. kalbi durmuştu çünkü bebeğimizin.
allah hepimizin yardımcısı olsun. yaşayan bilir, çok zor bi durum..

amin canim bende yasadim bos gebelikten kürtaj oldum nerdeyse 1 seneye yakin hamile kalamadim birde onun üzüntüsüydü derken bugün hamile oldumu ögrendim :) hepsi geciyor canim yeni gebelikle bu üzüntünü unutcaksin

selam arkadaşlar bende 24 agustosta kürtaj oldum 9 haftalık bebegimin kalbi durmuştu acısını çok iyi biliorum ama bunada şükür.dün kontrolüm vardı doktor ilişkiye girebilecegimizi söyledi.kürtajdan 2 hafta sonra hamile kalma riski çok yüksekmiş.ama doktor korunmamı söyledi bende prolaktin sorunu var zaten çok zor hamile kalabiliyorum acaba korunmasam ve hamile kalsam ne gibi zararları olabilir?

benim arkadaşım da düşük yapmıştı 5 haftalıktı kürtaj olmadı.2 ay sonra tekrar hamile kaldı şuan bebişi 3buçuk aylık çok sağlıklı hamileliği de rahat geçmişti.

arkadaşlar kürtajdan sonra hemen hamile kalınırsa zararlımı oluyormuş, ne gibi bir zararı olabilirki ya? korktum şimdi eyvahedigeldismile

amin canim bende yasadim bos gebelikten kürtaj oldum nerdeyse 1 seneye yakin hamile kalamadim birde onun üzüntüsüydü derken bugün hamile oldumu ögrendim :) hepsi geciyor canim yeni gebelikle bu üzüntünü unutcaksin

İnşallah canım, dediğin gibi olur.
Sağlıklı bir gebelik, sağlıklı bir bebek ve sağlıklı doğumlar diliyorum hem sana, hem de tüm anne adaylarına...

İnşallah canım, dediğin gibi olur.
Sağlıklı bir gebelik, sağlıklı bir bebek ve sağlıklı doğumlar diliyorum hem sana, hem de tüm anne adaylarına...

cok tskler canim ultrasonda bebegi görmeden icim rahat etmez düsünmeden edemiyorum yada buda bos gebelikse diye :çok üzgünüm:

merhaba bende maalesef bebeğimi kaybettim 8 haftalıkken kalbi durdu 1 adet gördükten sonra hamile kalabilirmişim doktorum öyle söyledi acaba aynı şeyi yaşayan varmı çünkü hemen hamile kalmak istiyorum.

kızlarrrr allah yardımcımız olsun bende kürtajdan sonra 2. adetimi görüyorum allhın izniyle bu ay denemek istiyorum sizce cok mu erken davraniyorum. cokk istiyorumm bebiss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…