Saç Bakım Ürünleri Kuru saçlara gliserin

çok sevindim işine yaradığına bu arada benim siparişim geldi ama fiyat farkıyla :) kargo ve hizmet bedeli eklemişler haliyle 23.50 tl verdim ama genede değer 6 ay yeter bana bi dahakine yerinden gidip alırım şişlide zaten kargo ve hizmet bedeli ödememe gerek kalmaz.benim saç tipimde kalın telli dalgalı ve gür

Son düzenleme:
saçlarımı hiç bir şey kullanmadan bırakmak istiyorum onun için uğraşıyorum bende benimde öyle iri dalgalı ve kabarık kıvırcık tam değil ama kabarık kuruyunca o elektriklenmeyide alıyormu sende de

çok fiyat farkı koymuşlar ya evet gidip almak en iyisi :)

saçlarımı hiç bir şey kullanmadan bırakmak istiyorum onun için uğraşıyorum bende benimde öyle iri dalgalı ve kabarık kıvırcık tam değil ama kabarık kuruyunca o elektriklenmeyide alıyormu sende de

çok fiyat farkı koymuşlar ya evet gidip almak en iyisi :)

Canım ben sabah kalktığımda dalgası gayet güzel duruyor ama gün içinde kabarırmı bilmem çünkü ben fön çekiyorum hemen kabarma pek olmuyor bide briyantinli krem sürüyorum yatışıyor bence saç tipine göre kremler var bukleleri belirgin gösteren kabartmayan onlardan uygula ben mecburen kendi haline bırakamıyorum çünkü omuzlarımda ve katlı gür olduğu için kabarıyor fönle düzeltiyorum daha uzun olsaydı saçım föne gerek kalmazdı kendini salıyor zaten uzunken hoş duruyor senin saçın kısamıki :)?

Son düzenleme:
Canım ben sabah kalktığımda dalgası gayet güzel duruyor ama gün içinde kabarırmı bilmem çünkü ben fön çekiyorum hemen kabarma pek olmuyor bide briyantinli krem sürüyorum yatışıyor bence saç tipine göre kremler var bukleleri belirgin gösteren kabartmayan onlardan uygula ben mecburen kendi haline bırakamıyorum çünkü omuzlarımda ve katlı gür olduğu için kabarıyor fönle düzeltiyorum daha uzun olsaydı saçım föne gerek kalmazdı kendini salıyor zaten uzunken hoş duruyor senin saçın kısamıki :)?

KISA DEĞİL SAÇIMDA BEN SADECE GLİSERİNİ UYGULADIM ÇOK İYİ OLDU AMA İLERİDE KABARACAĞINDAN ÖRDÜM EK OLARAK BİR ŞEY KULLANMAM GEREK DEDİĞİN GİBİ AMA YORULDUM YA YIKAYIP ÇIKMAK İSTİYORUM HADİ ISLAKKEN SÜREYİM BİR ŞEY KURUSUN KALSIN ÖYLE AMA BİRAZ ÜMİTSİZİM:mafoldumben

KISA DEĞıL SAÇIMDA BEN SADECE GLıSERıNı UYGULADIM ÇOK ıYı OLDU AMA ıLERıDE KABARACAĞINDAN ÖRDÜM EK OLARAK BıR ŞEY KULLANMAM GEREK DEDıĞıN GıBı AMA YORULDUM YA YIKAYIP ÇIKMAK ıSTıYORUM HADı ISLAKKEN SÜREYıM BıR ŞEY KURUSUN KALSIN ÖYLE AMA BıRAZ ÜMıTSıZıM:mafoldumben

ah canım nerde ya kim doğal kullanıyoki herkes ya düzleştirici yada maşa uyguluyo ben yıllardır fönsüz dışarı adım atmıyorum :) alışkanlık oldu şekil vermek için illaki bişey uygulanıyor bence uygun bi krem bak kendine iri dalgalıymış saçın hemde uzun gayet güzel durur helede boya yoksa işlem görmediyse zaten bu yeter benim sana tafsiyem en azından bir gün dene glesirenden sonra bide bukleli saçlar için krem sür ve tek örgüyle ör saçlarını herhangi bişeyle kurutma kendi halinde kurusun sabah açarsın aşırı kıvırcık değilse saçın bence güzel durur yada glisirinden sonra bişey sürmeden bi dene istersen

Son düzenleme:
denedim onu kabarır dedim ama normalden daha iyi oldu canım ya dediğin gibi yapıcam köpükle destekliyicem eminim güzel durur dalgalı aslında iri iri bukle oluyor kabarmasını en doğal yolla engellicem inşallah tavsiyen için teşekkür ederim... sende fön kullanmadan başka bir şeyler denesen saçların yanar o zamanda hiç toparlayamazsın Allah göstermesin valla benim olmuştu ütü yapıyordum düzelsin diye inan 5 cm kendi saçım diğerleri iğrençti anca 5 sednede güzel haline soktum ıyy hatırladım çok kötü ya

benimde saçlar epey kuru.Yağ filan yapıyorum düzelir gibi oluyo fakat bi süre sonra tekrara elime saman gibi geliyor...denemediğim şey kalmıyor bunuda deneyelim bakalım.
reyhancım sen sadece uçlarna sürüyosun sanırım.Diplere değdirmeden tüm saça sürsem mi?Çünkü benim bi uçları kuru birde saçımın en üstte kalan yerleride çok kuru.

denedim onu kabarır dedim ama normalden daha iyi oldu canım ya dediğin gibi yapıcam köpükle destekliyicem eminim güzel durur dalgalı aslında iri iri bukle oluyor kabarmasını en doğal yolla engellicem inşallah tavsiyen için teşekkür ederim... sende fön kullanmadan başka bir şeyler denesen saçların yanar o zamanda hiç toparlayamazsın Allah göstermesin valla benim olmuştu ütü yapıyordum düzelsin diye inan 5 cm kendi saçım diğerleri iğrençti anca 5 sednede güzel haline soktum ıyy hatırladım çok kötü ya[/

ah canım ya benim saçlarım yandı bile :)ben senelerdir kendim boyarım saçlarımı fönde çekerim ama çok güçlü saçlarım vardı bakımda yapardım bi gün şeytana uydum kuaförde boyattım bide kestirdim aynı anda o gür saçlarım bir dirhem kaldı uçlarda al dedim 1 cm sen ara makasıyla giriş boydan almamış incecik bırakmış bide boyasıda artık günümü geçmiş nasıl bi boyaysa saçlarım gün geçtikçe mahvoldu yandı bende mecburen kısalttım ama hala uçlarda kaldı biraz uzasın onlarda gidecek gliserin şimdi işimi görüyo yanıklar belli olmuyo sürünce yumuşatıyor bide daha hızlı uzasalar çok güzel olacak ona uğraşıyorum şimdi

bende duştan sonra gliserin kullanıyorum röfleden yanan saçlarıma..yumuşack yapıyor saçlarımı..ve ben ek olarak şu meşhur mavi suyum bittiğinde şişeyi yıkayıp içine biraz su, gliserin ve çok az durulanmayan bakım kremimden koydum ve saçımı taramadan önce bunu çalkalayıp sıkıyorum..saçım yumuşacık ve parlak tavsiye ederim

benimde saçlar epey kuru.Yağ filan yapıyorum düzelir gibi oluyo fakat bi süre sonra tekrara elime saman gibi geliyor...denemediğim şey kalmıyor bunuda deneyelim bakalım.
reyhancım sen sadece uçlarna sürüyosun sanırım.Diplere değdirmeden tüm saça sürsem mi?Çünkü benim bi uçları kuru birde saçımın en üstte kalan yerleride çok kuru.

canım benim uçlarda var kuruluk o yüzden uçlara sürüyorum bi kez hepsine sürmüştüm çok yumuşattı bi zararı olmaz ama bence zaten aldığın gliserin az miktarda olduğu için sadece kuru yerlere sürki fazla gitsin gliserin.ben yettiremeyince en son bi siteden sipariş verdim şimdi bol bol sürüyorm uçlara ha bide evet sakın diplere sürme zaten baya bi yumuşattığı için kolay dökülebilir kökten diye düşünüyorum hatta saç kremlerinide saç diplerine sürmeyin derler yumuşattığı için oda dökülme yapar

Son düzenleme:
bende duştan sonra gliserin kullanıyorum röfleden yanan saçlarıma..yumuşack yapıyor saçlarımı..ve ben ek olarak şu meşhur mavi suyum bittiğinde şişeyi yıkayıp içine biraz su, gliserin ve çok az durulanmayan bakım kremimden koydum ve saçımı taramadan önce bunu çalkalayıp sıkıyorum..saçım yumuşacık ve parlak tavsiye ederim

ewet bu aklıma geldi aslında ama gliserine değilde ben saçıma mavi su yetiştiremediğim için böyle bi yöntem buldum normal banyoda duruladığımız saç kremini boş mavi su şişesine katıyorum birazda su çalkalıyordum kıvamı mavi su gibi oluyor saçlarıma onu sürüp fön çekiyodım oda yumuşatıyordu ama şimdi gliserin var gerek kalmıyor ama gliserin zaten ya saç ıslakken yada suyla karıştırılıp sürüldüğü için dediğin mantıklı fısfıslı bi şişede suyla kremle karıştırıp sürmekte iyi olur deniycem bunu önerin için saol
opuyorumnanaktan

ah canım ya benim saçlarım yandı bile :)ben senelerdir kendim boyarım saçlarımı fönde çekerim ama çok güçlü saçlarım vardı bakımda yapardım bi gün şeytana uydum kuaförde boyattım bide kestirdim aynı anda o gür saçlarım bir dirhem kaldı uçlarda al dedim 1 cm sen ara makasıyla giriş boydan almamış incecik bırakmış bide boyasıda artık günümü geçmiş nasıl bi boyaysa saçlarım gün geçtikçe mahvoldu yandı bende mecburen kısalttım ama hala uçlarda kaldı biraz uzasın onlarda gidecek gliserin şimdi işimi görüyo yanıklar belli olmuyo sürünce yumuşatıyor bide daha hızlı uzasalar çok güzel olacak ona uğraşıyorum şimdi

ya nedir bu kuaförelerdne çektiğimiz hep aynılar yaa sinirleralsanaalsanasmile

mavi su kıvırcıklara yarar mı dersin yani etkilimi elektiriklenmeyi falan önler mi?
bide harikasın valla bu yöntem iyi ve hoş olur bende denicem çok teşekkür ederim valla...boshayallersmile

ben çok yararını gördüm saçlarım daha kolay taranıyor..umarım sizinde işiniize yarar ve mavi su masrafından kurtulursunuz kızlar kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim daha.gliserin fikrini veren arkadaşa teşekkürler.bende hemen deneyecegim.birde bu mavi su ne oluyor anlamadım..geçen gün kuaförüm şiddetle lorealın saç bakım la ilgili ürünlerini satmak istedi çok iyi oluyormuş kuru saçlara bende bir düşüneyim dedim..aranızda kıllanan varmı acaba...

X