Saç Bakım Ürünleri Kuru saçlara gliserin

arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim daha.gliserin fikrini veren arkadaşa teşekkürler.bende hemen deneyecegim.birde bu mavi su ne oluyor anlamadım..geçen gün kuaförüm şiddetle lorealın saç bakım la ilgili ürünlerini satmak istedi çok iyi oluyormuş kuru saçlara bende bir düşüneyim dedim..aranızda kıllanan varmı acaba...

rica ederim ne demek umarım gliserinin faydasını görürsün ben epey faydasını gördüm.mavi su kozmetik marketlerde satılıyor faydalarıda aşağıda netten kopyaladım

Selective pro-tek due phasette Mavi Su tam adı bu farklı markalardada var benzer ürünler ama en iyisi bu yani loraelin Selective pro-tek ve ayrıca loraelin ürünleri gerçekten işe yarıyor ama biraz pahalı tabi haliyle özellikle kuaförlerde satılıyor marketlerde falan satılan ürünlerden değil ben daha önce yıpranmış saçlar için şampuanını ve saç maskesini kullandım ayrıca serumlarıda harika yeni işe başladığım için alamadım ama Allahtan gliserin var gerçekten çok yaradı saçıma zemuszemus

Keratin aminoasit kationik kompleks ve pro-vitamin B5 içerir.

İçeriğindeki mavi faz ile dolaşmış saçların kolay açılmasını ve taranmasını sağlar.

Saç kayıplarını ve kırılmaları engeller.

Elektriklenmeyi önler.
Kolay şekil almasına yardımcı olur.
Saçı fönün ısısından korur.

Uzun süre etkili parlaklık ve yumuşaklık sağlar.
Beyaz faz, saçın keratin yapısını onarır.
Boyanın daha uzun süre saçta kalmasını sağlar, akmasını engeller

canım ben şimdi mavi suyun boş şişesine biraz su biraz saç kerimi birazda gliserin göz kararı katıyorum saçıma uyguluyorum sende boş bi şişede uygulayabilirsin hem daha ekonomik hemde gayet başarılı ama suyu çok fazla katma kıvamı çok sulu olmasın

ya nedir bu kuaförelerdne çektiğimiz hep aynılar yaa sinirleralsanaalsanasmile

aynen öyleler canım şimdi benim eskiden başka kuaförde saçlarımı kestirdiğim bayan vardı işten ayrılmıştı bi ara izini kaybettim ve şansıma bu saçımı çok kesen kuaförün yanında işe başladı çok güzel kesim yapar ve dediğinin dışına çıkmaz hatta bazen ben kes derim daha değil der yollar beni geri :)ve her gittiğimde saçımı çok kesene kızıyorum adamda pişman oldu kestiğine hemde baya oldu ama iş işten geçti tabi kızsam ne fayda :))

cnm kırıklarıda geçiriyomu peki??[/QUO

bende kırık olmadığı için gözlemliyemedim canım ama sanmıyorum sadece biraz cila etkisi yaratır daha yumuşattığı için birazda parlar yani kırıklar çok göze batmaz gibime geliyor.kırık derken çatallaşmış saç uçlarını diyosun sanırım onlar kim ne derse desin geçeceğini sanmıyorum tek çözümü kestirmek ama genede bi dene istersen bellimi olur faydasını görürsün belki çok pahalıda değil bişey kaybetmesin belki işine yarar opuyorumnanaktan

cnm kırıklarıda geçiriyomu peki??[/QUO

bende kırık olmadığı için gözlemliyemedim canım ama sanmıyorum sadece biraz cila etkisi yaratır daha yumuşattığı için birazda parlar yani kırıklar çok göze batmaz gibime geliyor.kırık derken çatallaşmış saç uçlarını diyosun sanırım onlar kim ne derse desin geçeceğini sanmıyorum tek çözümü kestirmek ama genede bi dene istersen bellimi olur faydasını görürsün belki çok pahalıda değil bişey kaybetmesin belki işine yarar opuyorumnanaktan

tşk ederim cnmm ama geçmsede gözükmesin yeter benm için ya uçları çatal çatal beyaz şeyler var dediiğin gibi onlara cila etkisi yapıp kapatır inşallahopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

bende duştan sonra gliserin kullanıyorum röfleden yanan saçlarıma..yumuşack yapıyor saçlarımı..ve ben ek olarak şu meşhur mavi suyum bittiğinde şişeyi yıkayıp içine biraz su, gliserin ve çok az durulanmayan bakım kremimden koydum ve saçımı taramadan önce bunu çalkalayıp sıkıyorum..saçım yumuşacık ve parlak tavsiye ederim

canım süper fikir hakikaten...denemek lazım:) o zaman önc ekırıkları kestirip sonra başlamalı bu formüle :lepi:

aynen öyleler canım şimdi benim eskiden başka kuaförde saçlarımı kestirdiğim bayan vardı işten ayrılmıştı bi ara izini kaybettim ve şansıma bu saçımı çok kesen kuaförün yanında işe başladı çok güzel kesim yapar ve dediğinin dışına çıkmaz hatta bazen ben kes derim daha değil der yollar beni geri :)ve her gittiğimde saçımı çok kesene kızıyorum adamda pişman oldu kestiğine hemde baya oldu ama iş işten geçti tabi kızsam ne fayda :))

geç olmuş ama kuaförünü bulmuşsun bu iyi haber...:1hug:
benimde öyleydi hep kötü keserlerdi hastanede kızın biri bana şuanki kuaförümü önerdi o Allahtan derdimi anladı ve saçıma uygun kesiyorr:dance:

kızlar saçımı yıkadım sonra gliserin ve bebe yağı sürdüm kıvırcık olan saçlarım bile kabarmadı 2. gün olamsına rağmen şuan bile çok güzel saçlarım ya yumuşak sanki saçımda hiç bir şey yok gibi duruyor ve öye his veriyor kesinlikle öneririm bu uygulamayı fazla sürmemek kaidesiyle çok iyi yapıyor
Saol reyhancım çok iyi olmuş bunu paylaşman gliseirn elektriklerimi tamamiyle kesti diyebilirim ....

kızlar saçımı yıkadım sonra gliserin ve bebe yağı sürdüm kıvırcık olan saçlarım bile kabarmadı 2. gün olamsına rağmen şuan bile çok güzel saçlarım ya yumuşak sanki saçımda hiç bir şey yok gibi duruyor ve öye his veriyor kesinlikle öneririm bu uygulamayı fazla sürmemek kaidesiyle çok iyi yapıyor
Saol reyhancım çok iyi olmuş bunu paylaşman gliseirn elektriklerimi tamamiyle kesti diyebilirim ....

çok sevindim canım ne demek önemli olan işine yaraması bende bebe yağını kullanim dedim bi ara ama galiba fazla kaçırdım vıcık vıcık oldu sen böyle yazınca bi daha deniym o zaman opuyorumnanaktan

shekr 'in önerdiği gibide yapabilirsin az sürdünmü suyla inan çok güzel oluyor tavsiye ederimm ....

shekr 'in önerdiği gibide yapabilirsin az sürdünmü suyla inan çok güzel oluyor tavsiye ederimm ....

ewet canım Akşam denedim gliserini suyla karıştırdım bir iki damlada bebe yağı sonuç gayet başarılıkaydirigubbakcemile5
düşünüyorumda gliserinin bu kadar işe yaradığını bilmiseydim uygulayamasaydım saçlarımın hali ne olurdu büyük ihtimal kestirirdim çünkü çok kuruydu uçlar yanık gibiydi resmen ne yağlar kullandım düzelmemişti şimdi gün geçtikçe dahada iyi geliyor en güzeli kestirmek zorunda kalmadan uzatıcam artık maşallah diyim genenede kendime nazar değdiricem kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Merhaba:
Ben de denedim gliserini =) Yumuşacık oldu. Elektriklenmeye henüz çözüm bulamadım ama çok sevdim. Çok teşekkürler yerimseniben

Merhaba:
Ben de denedim gliserini =) Yumuşacık oldu. Elektriklenmeye henüz çözüm bulamadım ama çok sevdim. Çok teşekkürler yerimseniben

canım elektriklenme için fısfıslı bi şişeye gliserin su ve birazda saç kremi ilave et varsa bir iki damlada bebe yağı bide bu karışımı dene faydası olacağını umuyorum guclubacismile

kızlar ya bu gliserini nemli saça sürüp sonra kurutsak olmaz mı..ıslak ıslak duramıyorum ben ya..bide benim saçlarım röfleden tamamen kurudu.dipleri sağlıklı ama tamamına bakınca felaket.kırpık kırpık oldum yaaa.tamamına sürseem olmaz mı

kızlar ya bu gliserini nemli saça sürüp sonra kurutsak olmaz mı..ıslak ıslak duramıyorum ben ya..bide benim saçlarım röfleden tamamen kurudu.dipleri sağlıklı ama tamamına bakınca felaket.kırpık kırpık oldum yaaa.tamamına sürseem olmaz mı

olur tabi uyguladıktan sonra kurut bişey olmazopuyorumnanaktan

sağol reyhancım.hala alıp deneyemedim.işe yararsa çok dua ederim :) bu röfleli saçlar için başka ne yapılabilir ya saçlarım kupkuru kırıklarla dolu..:1no2:

X