KUYRUK ACIM, YÜREK SIZIM DİNER Mİ? AİLEM...

Bazı şeyler gerçekten içine işledi mi asla eskisi gibi olmuyor

O aile sana yada aileden birr çocuğa hediye getirmiştir. Ona karşılık mecburi alınmıştır.

Anne ve babanizla konussaniz doğrudan? Siz benim.ameliyatima gelmediniz ameliyattan sonra napar bu kız diye merak etmediniz kuzenimin düğününe geldiniz diye? Siz soylemezsiniz farkına varamazlar sonuçta? Eğer çocukluk travmaniz varsa onu da söyleyin uygun bi zamanda, içinizde kalmasın anne babaniz da hatalarının farkında olsun. Çocukluk travmaları kolay kolay unutulmaz çünkü

Senin adına çok sevindim Allah bağışlasın salih evlat olsun Çok sağol

Malesef unutulmuyo. Anneme söyledim aslında ama beni anlamak istemiyo ve saçma bi bahaneyle kendini savunuyo. Bahanesi de şu, ben sana dedim yabancıyla evlenme uzaklara gitme diye. Güler misin ağlar mısın.

Evet hassas bi dönemden geçiyorum, o nedenle bu konular kafamda dönüp duruyo bu aralar. Sizlerin de detegi ile aşacağım inşallah. Borç mevzusu değilde, amcam brokrat olduğu için makama mevkiye hürmeten, anlarsın ya

Amin teşekkür ederim

Bazı şeyleri aştın ama ruhunu hasta ettin... Öfkeliyim evet elimde değil... İnan vicdanen çoğu şeyi sorgulamıyorum artık... Herkes yerini bilsin yeter... Böyle mutluyum gerçekten...
Kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle davran canım ama emin ol, bu söz hoşuna gitmeyebilir ama keskin sirke gerçekten küpüne zarar veriyomuş kendimden biliyorum.

Başınız sağolsun. Haklısınız ama ben de hazmetmeye çalışıyorum, zamanla toparlayacaģım inşallah.

Yaa ciddi misin. Gel bi sarılayım travmadaşıma

Valla keşke babam bana istediğim saati almasaydı neyse ameliyat konusunda da bilemedim hem söylelemişsin sonradan gelsin istemişsin ama ayıplk yerinden ameliyat muhabbeti çok çirkin

Bence siz ameliyatı haber vermeyince onlarda ufak bir operasyon diye düşünmüş olablrler. Eşini arayıp geçmiş olsun demediler diyorsun bence dusunememis olablrler.bende mesela cok ayrıntıya takılırım yipratrim kendimi.ailelerimiz her koşulda bizleri canından çok.seviyorlar bence. Bilinçli yapmıyorlardır yaptıklarını.

Gecmis olsun. Allah sağlık sıhhat şifa versin.

Canım bazen hayatta kendi tercihlerimizin
sonuçlarına katlanmak zorunda kalıyoruz. Sonra da sitem ediyoruz. Esasen senin durumun buna tam uygun olmasa da benzer. Neticede haber vermemissin,ama birşeyler aksi gitmis ve haberleri olmus..Bilet alalım gel demeleri cok absürd

Oyle özeniyorum ki,şu ah dese evladının yanında biten anne babalara. Bu konuda benim cok derin yaralarım var. Aile konusunda. Sana o yüzden cok yapıcı yorum yapamam,ama ben olsam affetmezdim. Unutamazdim çünkü. Bırak Allah affetsin

Elalem bu kadar mühim demek ki. Kuzen düğününe koştur koştur gidilebiliyor. Insan 40 kat yabancisinin yanina gidiyor. Komşumuz anjiyo oldu. Elime aldim biseler esimle gittik yanına. Oglu gelini falan ordalardi. Ailem 20 senedir tanıyor onları.Babama abi anneme yenge diyor. Bi gitmediler adamcağızın yanina. Ha ben mi cok dusunceliyim onlar mi cok vurdumduymaz anlamadim.
En guzeli düşünmemek unutmaya çalışmak. Elden baska bisey gelmiyor

En azından kayın validen konusunda şanslısın. Anne ve baba da olsa onların sana değer vermediklerini anladığında bence sen de o kadar değer vermelisin. Bak sonra peşinden nasıl gelecekler.

Ailelerde genel de şöyle oluyor: Ailenin haylaz, kızan, herkesin burnundan getiren evladı ne derse yapılıyor, üstüne düşülüyor, aman kızmasın diye hep alttan alınıyor hatta ve hatta el üstünde tutuluyor cin gibi çocuk diye... Ancak, ailenin saf, temiz kalpli, aman kimseyi kırmayayım diye herkesin gönlünü yapan, kimseye atar yapmayan çocuksa hep yok sayılır ve az ilgi görür...

ya aslında hem haklısın, hem de çok dert etmemelisin.

çocukluğuma dair çok ukte var içimde. gerçi bizimkilerde alacak imkan yoktu ama neyse.

ameliyat konusunda da son ameliyat olurken onlara haber vermediğin için sonrasında da çok ciddi bişey olmadığını düşünmüş olabilirler. kendileri gelmek yerine sana gel demeleri de hiçbişey dememelerinden daha iyidir heralde.

neyse. ameliyatın ayıbı olmaz, haklısınız. ama düşünüyorum sen ameliyat olmuşsun. annen baban ne diye eşini arasın ki, zaten senle konuşuyolar.

neyse boşver.

Dün akşam annemin telefonda söylediği bi kaç şey yüzünden ve diğer kardeşlerimin de gözümün önünde dedikodumu yapmalarına kafam atıp iki çocukla geceye doğru gec saatte sehirler arasi bi yolda ağlayarak geldim. Hiç şehirler arası tecrübem yok ve tek başınayım. Herşeyi göze alarak çıktım. En ufak bi hatamda bugün çocuklarımla benim cenaze törenimi yaparlardı. Hâlâ nasıl cesaret ettim anlamış değilim. Yıllardır maddi anlamda kimseden destek görmeyerek yaptık herşeyi çalışıp eve para getirmek dışında iki çocukla yapmadigim şey yok ama yük oluyormuşum beynim hala aynı cümleyi tekrar ediyor dün akşamdan beri ölümü bile göze alacak kadar ağırıma gitti. Bazen yanin da olmamaları daha iyi sanırım son iki yılım bu şehirde sonra çekip gideceğim kimsenin olmadığı beni tanımadığı bi şehre Free Women

yahu vallahi biraz kederlenip size bir şeyler yazmak üzereydim profilinize baktım ki; erkeklerden bilmem kaç seks önerisi başlıklı forumu inceliyorsunuz. boş verdim. zaman her şeyin ilacıdır, bakın sizde hemen etkisini göstermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…