Kuzenim eski eşimi siteden eklemiş

sitenin ismi söylemek yasak mi bilmiyorum .hepinizin az çok tahmin ettiği siteden ,kuzenimin eski eşimle arkadaş olduğunu gördüm .yeni karısıyla ortak hesabından.siz böyle bir durumla karşılaşsanız kuzeninize tavrınız nolurdu?
Benimde bi tanidigim esinden ayrilmisti ama bu ayrilik onu resmen yikti adam cok gecmeden evlendi kisin kankalari diyebilecegim kayinlikta kim varsa adamda ekliydi onuda yadirgamiyorum ama yani esiyle her fotograflarinin altinda begenilerivdoluydu bana tuhaf gelmisti bu durumda tuhaf geldi ama cok umursamazdim sanirim

Ben boyle seyleri sevmem. Kuzenimle iliskimi bitirirdim. Eşim de eski sevgilisiyle ve ailesiyle arkadaş imiş, ben girdim hayatina hepsi ile irtibatini kesti. Bana tera ben yapmam, karsimdaki insanlardan da bunu beklerim. Yapmayanla da gorusmem herkes kendi tercihini yaşar sonucta.

Benim eski eşimle kuzenim niye arkadaş olamasın ki?Boşanırken çok kötü olaylar yaşandıysa çirkinleşildiyse bir nevi.Ama yine de ben boşandim diye kimse kimseye tavır almak zorunda değil.

Benim de kuzenim 2.evliliğini yapti hemde ailenin istemediği bir kadınla..Eski yengem arkadaş listemde.Kuzenim yeni eşiyle fotoğraflar ekliyor baslarda ne yapsam beğensem mi begenmesem mi diye dusunuyordum sonra baktim diğer kuzenlerim beğeniyor demek ki bunda yanlış birsey yok diye dusunup beğenmeye basladim.Eski es bunu sorun yapmadı.Herkes birbirini beğeniyor:deli:

evet hanımefendi burası türkiye zorla evlendirildim hic duymadınız galiba cocuk gelin diye birşey var bu ülkede biraz onyarginizi azaltın empati yapın
Ee o zaman kuzenin eklese ne olmuş ben anlamadım hala onu düşünmüyorsundur herhalde zorla evlendirildiğine göre eski eşinin şimdiki eşiyle olan ortak hesabından ekledi diye mi bu sinirin ben anlamıyorum yani konuların da sen de bir garipsin..

Öncelikle niyete bakarım, kuzeniniz iyi niyetli mi ? kötü niyetli mi ? İyi niyetli biri ise umursamazdım ama kötü niyetli biri ise, benden haber uçurup, şu an ki eşimle aramı bozacaksa o zaman tepki verir, iletişimi keserdim.

Kolay kolay bu tarz şeyleri kafama takmasam da ,kuzenin eski eşi alakası olmadığı halde eklemesi benim de sinirimi bozardı.
Kuzenin çirkeflik yapmayacağından eminsen bir sor ne alaka diye,işi pisleştirirse kes komple sohbeti onunla.

Çok çok kötü ayrılmadıysanız, yani insanları taraf tutmaya mecbur bırakan bir ayrılık değilse, bunu sorun etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Siz evliyken kuzeninizin muhtemelen belli bir muhabbeti vardır, belki muhabbetini sevdiği biri olabilir. Çok ciddi durumlar yaşamadıkça kimseye arkadaşlığınızı kesin diyemem. Evli değilim belki ama ben de uzun süredir beraber olduğum sevgilimden ayrıldım, kuzenlerim hala o sevgilimle görüşüyorlar çünkü muhabbetini falan seviyorlar, iyi birisi. Bizim ayrılığımız yüzünden onlar neden bağını koparsın ki?

O kuzeni yırtıp tuz basmak var

Ben olsam kuzenımle gorusmezdım
Kotu olmazdım
Hıc yokmus gıbı el insanıymıs gıbı davranırdım
Kımse ıyı bosanmaz
Bosanan herkes kotu bosanmıstır
Kuzenınız ahlaklı olsa ne olursa olsun eskı esınız veya yenı karısıyla muhabbete gırmezdı

Ne alaka yanı eskı esle arkadas olsun kuzen
Bosanmanı mı beklemıs munasebetsız
Benım akrabam bosandı esını lıstemden cıkardım hıc sorunun olmamasına ragmen cunku akrabam sebebıyle muhabbetım var akrabam varsa var

Bence hıc o kuzene bırsey demeyın
Hıcbısekılde yazarsa cevap vermeyın konusmayın sorarsa soylemeyın hayatınızdan cıkarın bence

Hos degil insan arkadasinin sevgilisini bile siliyor eklemiyor yeri gelince burda akrabalik iliskisi var yani ne geregi varmiski eklemesinde sacmalik

X