kv sorunsalı

Ezg123456789

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2021
49
-178
Ben kötü bir şey göremedim doğum için gelmiş onda kalıyor. Normal değil mi? Sizinkiler büyük doğum yapan kadının yanında kalması zaten doğru olan hem swet konusu ayrı absürt. Görümcenin çocukları gelse ne olur eşinizin yiğenleri komşu çocuğunu tutup getirmemiş
Sen sosyal hayatında da böyle açık sözlü her düşündüğünü söylüyor musun merak ettim yoksa seninle bir dakika duramazlarda..

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.416
14.071
farkında mısınız ne kadar beklentilisiniz? Tutup sanki yıllardır eltinin çocuğuna bakıyor kadın yeni doğum yapmış destek oluyor normalde zaten evinde şehir dışındaymış kızınında çocukları varmış onlara da bakmamış demek ki. Küçük bebeği olan insanı niye bırakıp size gelsin? 60 gün evveline kadar nasıl idare ediyordunuz? Dışarı çıkarken üşür diye geri istememiş geri getirir ya sweeti de Allah aşkına

ruhsuz87

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
277
169
Bence yardim konusunda haklisiniz.Diger konulari bosverin gelse sizde kalsa bu seferde baska konulardan rahatsiz olacaksiniz.Muhtemelen anlasamayacaksiniz.kiziniz 12 yasindaymis muhtemelen onunlada cakisacaklar.en iyisi kurdugunuz duzende devam edin.Ama eger firsatiniz varsa buyuk kizinizida annenize goturebilirsiniz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2696 gün geçti.

Genckading

Bir ömür boyu koşarsın, yetiştiğin nasibindir
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
4.007
5.497
Kv sweatshirt geri getirmeyebilir burda hatalı olan eşin. Hediye olarak aldığın parçayı annesine vermiş. Madem bu kadar önemsiz sende artık hediye alma.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :47 Kg. Şimdiki Kilom :47 Kg.

Posedion

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
3.025
2.093
Bence siz biraz memnuniyetsiz birisiniz . Çocuklar bile batmış gözünüze . Neymiş efendim niye habersiz getirilmiş . Dayısının evi değil mi o ev ? Kuzen değiller mi ? Hem çocuğunuz için de değişiklik olur oynarlar .
Şimdi size gelse anneniz var evde . Muhtemelen sahiplenmiştir anneniz sizin evinizi yani az çok düzeninizi biliyordur .
Çay yapsa anneniz bu seferde yok vay efendim annem hem çocuğuma bakıyor hem de hizmetini yapıyor dersiniz .
Elyinizde 2 aydır kalıyorsa , size gelmiyorsa oturun biraz düşünün . Ha gelmesini istiyorsanız . Ben gelmesini istediğinizi hiç düşünmüyorum ama .
Bence burda hediyenizi düşüncesizce annesine veren eşinize bir daha hediye almayın .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2023 gün geçti.

yorukshale

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
61
93
30
aklıma bir şarkı geldi “beklentiler sadece üzer”.. beklenti içinde olduğun için bu konuya bu kadar çok takıldığını düşünüyorum.ayrıca verilen hediye sizden çıkmış demişler ama bende bozulurdum sonuçta onu düşünüp aldığım bir hediyeyi bende kimseye versin istemezdim.ailesi olsa dahi

Beklenenmucizemgeldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
1.510
1.750
Ay gelmesin yani nolcak operasyon geçirmem lazımdı annem geldi yanıma üstelik kv bı sokak aşağıda görümcem bı sokak yukarda oturuyo annem ise daha uzak mesafede 15 gün benimle kaldı hastaneye yattım gelen giden olmadı hastaneden çıktım ne arayan ne soran ne biseye ihtiyacın varmı diyen kv eve çıkışımdan 1 ay sonra görümcem 1 buçuk ay sonra teşrif etti gelmesinler onlar gelince nolcak gelmeyince nolcak ha ariyo insan ama yapcak bişey yok huylari böyle demekki deyip alinmiyorum gucenmiyorum hiç bişey demiyorum

Hediye konusu olmamış ama başka bişey verebilirmisti eşin sonuçta senin aldığın biseymis yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-10-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 170 gün kaldı.

Rahim genişlemesini destekleyen bağlardan dolayı sırt ve karın ağrıları yaşayabilirsiniz. Ağrınızı azaltmak için yataktan veya sandalyeden kalkarken dizlerinizi birbirinden açık ve geniş tutun. Doktorunuz bu sıralarda sizden nöral tüp defekti veya down sendromu taraması için testler isteyebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pandaizm

Spiritüel 🐼
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
1.918
5.038
Kimisi her gün kv gelip çocuklarıma bakıyor diye cinnet getirir kimisi bakmıyor diye kızar.
Bakmak zorunda değil ki.
Ne güzel işte sürekli gelip durmuyor keyfini cikartsaniz?