Kzlar buras da bizim Geyik sohbet yerimiz olsun

tülaycıııım şimdi okudum ve çok mutlu oldum tatlımmm hayırlı olsun :KK19: allahım kucağına almayı nasip etsin :KK74: :92: :KK74: :92: :KK74: :92: :KK66: :KK66:
çok güzel bir haber buuu :KK71:

tülaycıııım şimdi okudum ve çok mutlu oldum tatlımmm hayırlı olsun :KK19: allahım kucağına almayı nasip etsin :KK74: :92: :KK74: :92: :KK74: :92: :KK66: :KK66:
çok güzel bir haber buuu :KK71:

canımmm benim çokk teşekkürederimm inşallahhh darısı en kısa zamanda sana olsun inşallahh bitanemmm :KK16: :KK16: :KK16:

eski ahaliiiiii
kızlarım oluyooooooooooooo inşallaahhhh:nazar::nazar::nazar:

Benim cadi 1 dk durmuyo canim inanki ayaklandi isim cok zor bide cok yaramaz ya bakamiyorum ama arada girip yazicam sizde yazin ok? Goncacikkk kiz annesi olmak superrrr :KK76:

çok sevindim gonca kız anası olmak ayrıcalıktır dermişim :))
şaka bir yana sağlıklı olsunlarda kızıda erkeğide bir cnm

Benim cadi 1 dk durmuyo canim inanki ayaklandi isim cok zor bide cok yaramaz ya bakamiyorum ama arada girip yazicam sizde yazin ok? Goncacikkk kiz annesi olmak superrrr :KK76:

Demek ayaklanınca zor :KK52: Azra emeklemeye başladı bana da yakındır böyle günler desene

Haklısınız bende dört elle sarıldım bu işe çünkü bebeğim var evdeyim,üstelik cilt bakım ve makyaj uzmanıyım.Elimin altında ürünlerde var neden yapmayalım dimi ama,şimdi deneme aşamasındayım ürünleri kendimde deneyip eliyorum:))Sonra uygulayıp satıcam keh keh:))En Büyük KK

selam güzel anneler...orıflame temsılcılıgı yapmak ıster misiniz? üstelı aksam 10a kadar kayıt olanlar ıcın kayıt ucretı sadec 1 tl...evde bebişlerinizi buyuturken %30 karla para kazanın...uye olun arkadaslarınızıda uye yapın daha fazla kazanın...bu fırsatı kacırmayın...üye olmak ısteyenlere yardımcı olurum...alısverıs zorunlulugu yok.01.11.2012 tarıhınde ıtıbaren kayıt ucretı 25 tl olacak. sizde oturdugunuz yerden para kazanmak,ucuza kalıtelı guzelleşmek ıstemezmisiniz?

X