Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kzlarr eskiehir de iyi kuafr neresi?

Arkadaşlar Bende Bir çok kuaföre gittim fakat En iyisi Şair Fuzuli Caddesinde Beyaz Bayan Kuaförü kadar özen göstermiyor diyebilirim. Orda Ali Bey var her konuda yardımcı oldu sağolsun. Mutlaka Memnun kalırsınız tavsiye ederim. İlk gelin saçı için gitmiştim. O özel günümde kendimi çok iyi hissetmemi sağladılar ekibide gayet başarılı Artı Normal değil Porselen makyaj yaptılar kullanılan ürünler ise Hepsi LOREAL

Hatta Arkadaşlar web sitelerinde modellerini göstermişler. Buradan Bakabilirsiniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
Saç kesiminde ve topuzlar da tartışmasız Eskişehir de en iyi kuaför Zen Kuaför bence.

Forumda yazılanlara bakınca kafam çok karıştı ben de arkadaşlara ve çevremde kimi görüyorsam kuaför önerisi almak istedim sorduğum 10 kişiden 5-6 sı Zen Kuaförü tek geçerim dedi 1-2 kişi de Zen kuaförü önermem dedi 1-2 kişi ise Cem Kuaför ve Mehmet Tatlı dediler ben de gidip görüp ondan sonra yaptırmaya karar verdim. Zen Kuaförün Köprübaşı şubesine gittim röfle yaptırmak için fakat yaptığınız bir röfleyi izlemek istiyorum dedim tamam dediler aynı gün röflle gelmiş telefonumu bırakmıştım aradılar gittim izledim o arada çay kahve ikramı ilgileri ve güleryüzleri iyiydi.Ama ben sonucu merak ediyordum ve sonuç çıktı gerçekten çok güzel oldu bana röflenin incelikleri konusunda uzun uzun bilgi verdiler ben de öğrenmiş oldum paketler taşmaması gerekiyormuş mesela ayrıca tutamlar üstüste gelmeyecekmiş ve eşit olacakmış renk her yerde aynı olacakmış falan. Ben anlamam dedim bunlardan ben sonuca bakarım ve bir de kesim yaptılar kesimini de röflesini de çok beğendim. Ertesi gün randevu aldım ve gittim hem kesim hem de röflem konusunda bütün samimiyetimle söyleyeyim mükemmel oldu. Bu forumda olumsuz yazılan durumları sordum Zen de çalışan Ferdi Bey e bana dedi ki Zen in en iyi olmasını çekemeyen birsürü kişi var onlar olduğu çok belli çünkü orada yazılan olumsuzlukların bir tanesi bile Zen de olmadı dedi. Ben inandım doğrusu ama elbette görmeden bilemezsiniz bence bir gün gidin ve ben yapılan bir saçı izleyip öyle yaptıracam deyin bu konuda çok açık yüreklilikle kabul ediyorlar ona göre karar verin.

Kizlar sakin ihsan&elif kuafore gitmeyin biz kuzenimle gittik ve su an moralimiz o kadar bozuk ki ben hayatimda bu kadar beceriksiz bir insan görmedim. Evde kendimiz kesseydik daha guzel olurdu inanin. Biz yandik siz yanmayin diye yaziyorum bunu. Yerini soracak olursaniz gömece lojmanlari karsisinda.

Sakın kızılcıklıdaki kuaför hüseyine gitmeyin. Kuaför hüseyin kadar dolandırıcı saygısız birini daha görmedim. Yanında çalışan adam olmasa kendisine saç yaptırmaya bile gitmezdim. mezuniyet için arkadaşlarıda topladım gittim randevu almıştım saç modellerini gösterip 30 a yaparım saçları dedi ve gittiğimizde çıkarken hepimizde 50 lira aldı ben 30 demedim diyerek inkar ederek. Bizden başka grup almam demişti randevuda ama almış bide onlarada aynısını yaptı. Ayrıca saygısızca üste çıkıyordu bide. Ben bilerek ona değil yanında çalışana yaptırdım saçımı ama arkadaşımınkini o yaptı ve kız saçını bozdurup tekrar yanında çalışana yaptırdı o kadar beceriksizdi üstelik. Bir daha adımımı bile atmam tavsiyem kimse atmasın!!

Kızlar mutlaka prova yaptırın ben beyaz kuaförle anlaşmıştım ama provada öyle bir saç yaptılar ki pazara gitmem o saçla çok kötüydü hemen iptal ettik paramızı da vermediler kesinlikle gitmeyin

kızlar eskişehir için işinin ehli güzel gelin başı yapabilecek kuaför arıyorum.
Tavsiyem Espark ın karşısında Zen Kuaför var en iyisi orası yok pahalı yok bilmem ne diyenlere inanma tahminimce çekememezlikten bazıları böyle söyleyip yazıyo falan bunu söyledim çünkü ben de dahil benim çevremde kuzenlerim teyzemler ve arkadaşlarımdan bazıları bu aynı yere gidiyoruz valla hiç sorun yaşamadık hem zamanla tanıdıkça daha iyi çözüyorsun her zaman da saç konusunda güzel olduğunu düşünürüm bir de Atatürk caddesinde bir bayan var çok iyi diyorlar bana uzak olduğu için gitmedim yakın olana tavsiye ederim

Kesinlikle zen kuaför 2 şubeleri, Tierra kuaför Rabia hanım berde ben orada Kaş alımına bayılıyorum. Tavsiye üzerine gittiğim seçili yerlerden biri. Saçlarım da keratin bakımını tavsiye ederim .

X